South Africa · Attacker
B. Hlongwane
LİGFriendlies
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut20.31 / 90
Kilit pas60.94 / 90
Başarılı dripling20.31 / 90
Kazanılan ikili162.50 / 90
Rating6.45
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.07
Şut
0.310.88
Kilit pas
0.940.72
Başarılı dripling
0.310.98
Kazanılan ikili
2.504.89
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🥈
League Cup2019 · South-Africa · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 15 G+A
GolAsist
2026/27
18
575
0
0
6.45
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas6
Drible2%25 başarı
İkili kazanılan16%35
Müdahale7
Faul33 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11513 yedek
2025/26
38
2.759
3
2
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut27%41 isabet
Kilit pas22
Drible30%42 başarı
İkili kazanılan150%46
Müdahale41
Faul3157 kazanılan
Ofsayt9
İlk 11317 yedek
G+A / 900.16
Kart2
2024/25
35
2.204
11
4
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut41%68 isabet
Kilit pas30
Drible29%41 başarı
İkili kazanılan122%40
Müdahale33
Faul3835 kazanılan
Ofsayt11
İlk 11269 yedek
G+A / 900.61
Kart3
2023/24
30
2.492
8
3
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut73%49 isabet
Kilit pas33
Drible54%47 başarı
İkili kazanılan204%50
Müdahale48
Faul2559 kazanılan
Ofsayt24
İlk 11291 yedek
G+A / 900.4
Kart2
2022/23
30
1.692
2
5
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut33%58 isabet
Kilit pas26
Drible31%36 başarı
İkili kazanılan114%40
Müdahale36
Faul2528 kazanılan
Ofsayt6
İlk 111911 yedek
G+A / 900.37
TOPLAM GOL14
İLK 115819 yedek girdi
KART6
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA21
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR14 gol
- 1-15' 1 %7
- 16-30' 4 %29
- 31-45' 2 %14
- 46-60' 1 %7
- 61-75' 3 %21
- 76-90+' 3 %21
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 5-4-125%34
- 5-3-224%33
- 3-4-39%12
- 3-4-2-15%7
- 4-2-3-15%7
- 4-3-35%7
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar8aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.08.2026 | Atlanta United FCH | 1-2 | 68 | – | 6.2 | ||
| 16.08.2026 | Real Salt LakeA | 1-1 | 45↑ | – | 6.5 | ||
| 02.08.2026 | San DiegoH | 1-1 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 26.07.2026 | Vancouver WhitecapsH | 0-0 | 1↑ | – | – | ||
| 23.07.2026 | Sporting Kansas CityA | 2-1 | 19↑ | – | 6.7 | ||
| 23.05.2026 | Real Salt LakeH | 1-1 | 33↑ | – | 6.3 | ||
| 16.05.2026 | New England RevolutionA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.05.2026 | Colorado RapidsH | 0-1 | 26↑ | – | 6.7 | ||
| 25.04.2026 | Los Angeles FCH | 0-1 | 62 | 1 | 6.3 | ||
| 23.04.2026 | FC DallasA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | Portland TimbersH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | San DiegoA | 1-2 | 15↑ | – | 6.6 | ||
| 05.04.2026 | Los Angeles GalaxyA | 1-2 | 9↑ | 1 | 6.2 | ||
| 22.03.2026 | Seattle SoundersH | 0-0 | 23↑ | – | 6.3 | ||
| 15.03.2026 | Vancouver WhitecapsA | 6-0 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 08.03.2026 | Nashville SCA | 3-1 | 66 | – | 6.3 | ||
| 28.02.2026 | FC CincinnatiH | 1-0 | 89 | – | 6.5 | ||
| 22.02.2026 | AustinA | 2-2 | 65 | – | 6.5 | ||
| 25.11.2025 | San DiegoA | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 08.11.2025 | Seattle SoundersH | 3-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 04.11.2025 | Seattle SoundersA | 4-2 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 28.10.2025 | Seattle SoundersH | 0-0 | 96 | 3 | 6.7 | ||
| 19.10.2025 | Los Angeles GalaxyA | 2-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 05.10.2025 | Sporting Kansas CityH | 3-0 | 86 | – | 6.9 | ||
| 28.09.2025 | Colorado RapidsA | 1-1 | 90 | 3 | 7.3 | ||
| 21.09.2025 | Chicago FireH | 0-3 | 34↑ | – | 6.5 | ||
| 14.09.2025 | San DiegoA | 1-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 31.08.2025 | Portland TimbersH | 1-1 | 90 | – | 6.0 | ||
| 24.08.2025 | Real Salt LakeA | 1-3 | 97 | – | 7.2 | ||
| 17.08.2025 | Seattle SoundersH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 10.08.2025 | Colorado RapidsH | 1-2 | 61 | 1 | 7.9 | ||
| 27.07.2025 | St. Louis CityA | 1-2 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 20.07.2025 | Portland TimbersA | 1-1 | 61 | 1 | 6.9 | ||
| 17.07.2025 | Los Angeles FCH | 0-1 | 61 | – | 6.2 | ||
| 13.07.2025 | San Jose EarthquakesH | 4-1 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 05.07.2025 | FC DallasA | 1-2 | 26↑ | 1 | 6.2 | ||
| 28.06.2025 | New York Red BullsA | 2-2 | 69 | – | 6.9 | ||
| 26.06.2025 | Houston DynamoH | 3-1 | 84 | 2 | 3 | 8.5 | |
| 15.06.2025 | San DiegoH | 2-4 | 71 | – | 6.5 | ||
| 01.06.2025 | Seattle SoundersA | 2-3 | 45↑ | – | 7.3 | ||
| 29.05.2025 | Vancouver WhitecapsA | 0-0 | 45 | 2 | 6.6 | ||
| 25.05.2025 | AustinH | 1-1 | 29↑ | – | 6.7 | ||
| 18.05.2025 | St. Louis CityH | 3-0 | 76 | 1 | 6.9 | ||
| 15.05.2025 | Houston DynamoA | 2-0 | 25↑ | – | 6.5 | ||
| 10.05.2025 | Inter MiamiH | 4-1 | 71 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 04.05.2025 | AustinA | 0-3 | 89 | – | 7.0 | ||
| 27.04.2025 | Vancouver WhitecapsH | 1-3 | 85 | 1 | 7.3 | ||
| 20.04.2025 | FC DallasH | 0-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 12.04.2025 | Toronto FCA | 0-0 | 54 | 1 | 6.9 | ||
| 06.04.2025 | New York City FCA | 1-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 30.03.2025 | Real Salt LakeH | 2-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 22.03.2025 | Los Angeles GalaxyH | 2-2 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 16.03.2025 | Sporting Kansas CityA | 3-3 | 90 | 1 | – | 6.9 | |
| 09.03.2025 | San Jose EarthquakesA | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 02.03.2025 | CF MontrealH | 1-0 | 87 | 1 | 7.0 | ||
| 22.02.2025 | Los Angeles FCA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.11.2024 | Los Angeles GalaxyA | 6-2 | 71 | – | 6.2 | ||
| 03.11.2024 | Real Salt LakeH | 1-1 | 101 | 2 | 7.0 | ||
| 30.10.2024 | Real Salt LakeA | 0-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 20.10.2024 | St. Louis CityH | 4-1 | 86 | – | 6.6 |
ŞUT5
GOL0
xG0.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası3%60
- Kontra atak2%40
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak3%60
- Sağ ayak2%40
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR5 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %20
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %20
- 61-75' 1 %20
- 76-90+' 2 %40
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2026 · 151 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-01-05
Maritzburg Utd.
→
Minnesota
€455k
Maritzburg Utd.
→
Minnesota
€455k
2019-04-23
Durban Res.
→
Maritzburg Utd.
-
Durban Res.
→
Maritzburg Utd.
-
SCOUT RAPORUAggregated only · 2759 dk
Veri yetersiz: Dengeli hücum profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU54.6Major League Soccer 2025
PERFORMANS33.32759 dk
KARARVeri yetersiz35/100
FORM TRENDİStabil-6.1
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet
29.3
Baskıcı forvet
28.5
Çizgi kanadı
26.9
Role fit sinyali var ama confidence 67/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 234 oyuncu
Scout skoru
%51
Performans
%34
Dakika
%97
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%67
Performans
%48
Dakika
%98
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.44
7.2
89
Kilit pas / 90
1.25
1.6
78
Pas hacmi / 90
25.77
34
76
Başarılı drible / 90
0.21
1.1
19
Performans skoru
3.7
76
5
Asist / 90
0
0.32
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.05. Dakika delta -0.6.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Dan NdoyeNottingham Forest · 25
%95
1gol
1asist
55scout
€3.50M
Premier League
Aliou Badara TraoreVan Spor Kulübü · 24
%90
0gol
2asist
48scout
1. Lig
Tajon BuchananVillarreal · 26
%75
6gol
1asist
60scout
La Liga
Thiago OjedaCultural Leonesa · 22
%74
1gol
2asist
59scout
€600K
Segunda División
Santeri HaaralaDegerfors IF · 26
%74
0gol
1asist
41scout
Allsvenskan
Moustapha CamaraSarıyer · 22
%65
5gol
4asist
64scout
1. Lig
Jimmy EvansNancy · 27
%64
1gol
1asist
48scout
€300K
Ligue 2
Leonardo SequeiraHuracan · 30
%60
1gol
1asist
50scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
