Ivan Adnan Joshua M'Bahia
Côte d'Ivoire · Defender

Ivan Adnan Joshua M'Bahia

YAŞ20
BOY174 cm
KİLO63 kg
DOĞUM YERİAbidjan
BU SEZON2G · 0A
Gol20.08 / 90
Asist00.00 / 90
Şut60.25 / 90
Kilit pas110.45 / 90
Başarılı dripling150.62 / 90
Kazanılan ikili883.64 / 90
Rating6.93
OYUNCU PROFİLİLigue 2 2025 · 117 defanslar
Müdahale — %66 (1.78) Pas arası — %57 (1.16) Blok — %62 (0.54) İkili mücadele — %57 (%58) Pas isabeti — %86 (%89) Faul (az iyi) — %66 (0.99) 66 ORT. % 66 57 62 57 86 66
  • Müdahale 1.78 %66
  • Pas arası 1.16 %57
  • Blok 0.54 %62
  • İkili mücadele %58 %57
  • Pas isabeti %89 %86
  • Faul (az iyi) 0.99 %66
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2177 dakika oynadı.
2025/26 29 2.177 2 0 6.93
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 2Clermont Foot 29 2.177 2 0 6.93
Şut6%50 isabet
Kilit pas11
Drible15%71 başarı
İkili kazanılan88%58
Müdahale43
Faul2412 kazanılan
İlk 11236 yedek
G+A / 900.08
Kart2
2023/24 3 13 0 0 6.20
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Clermont Foot 3 13 0 0 6.20
Kilit pas1
İkili kazanılan1%33
Faul1
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 1103 yedek girdi
KART1
FORMA28
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-3 — 1 4-2-3-1 — 1 4-3-3 — 1 3 maç
  • 3-4-31%33
  • 4-2-3-11%33
  • 4-3-31%33
MAÇ GEÇMİŞİ32 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
09.05.2026 GuingampH 1-0 1↑ – –
02.05.2026 MontpellierA 1-2 1↑ – –
24.04.2026 BastiaH 1-1 90 – 6.6
17.04.2026 Le MansA 1-0 –↑ – –
10.04.2026 NancyH 2-2 90 1 1 8.2
03.04.2026 GrenobleA 2-2 90 1 1 6.2
20.03.2026 RED Star FC 93H 0-1 90 – 6.2
13.03.2026 PAUH 0-1 90 1 6.3
07.03.2026 Estac TroyesA 2-1 90 – 7.0
27.02.2026 DunkerqueH 2-1 90 – 7.5
20.02.2026 BoulogneA 0-2 90 – 7.0
13.02.2026 RodezH 1-2 90 – 7.0
09.02.2026 AmiensA 4-3 90 1 6.7
30.01.2026 ReimsH 0-1 90 – 7.2
23.01.2026 AnnecyA 2-1 90 – 6.5
17.01.2026 Saint EtienneA 1-0 90 – 7.5
03.01.2026 LavalH 4-1 90 – 7.5
12.12.2025 NancyA 1-0 90 – 7.3
05.12.2025 BoulogneH 1-1 90 – 8.3
22.11.2025 RED Star FC 93A 2-2 90 – 6.7
07.11.2025 AmiensH 2-1 90 1 6.9
31.10.2025 BastiaA 1-0 90 – 6.3
28.10.2025 MontpellierH 1-1 90 – 6.6
24.10.2025 GuingampA 0-1 90 – 7.3
17.10.2025 AnnecyH 0-1 10↑ – 6.9
03.10.2025 PAUA 3-1 90 – 6.0
26.09.2025 Le MansH 1-1 90 – 7.5
23.09.2025 ReimsA 4-1 80↑ 1 6.2
19.09.2025 RodezA 0-1 15↑ – 6.9
12.05.2024 LyonH 0-1 –↑ – –
14.04.2024 MontpellierH 1-1 –↑ – –
31.03.2024 ToulouseH 0-3 13↑ – 6.2
ŞUT7
GOL2
xG0.0
xG FARKI+2.0over performing
DÖNÜŞÜM%28.6
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
67' · xG 0.0 · GOL 26' · xG 0.0 50' · xG 0.0 · GOL 47' · xG 0.0 45' · xG 0.0 12' · xG 0.0 65' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 3 (%43) Duran top — 2 (%29) Asist sonrası — 2 (%29) 7 şut
  • Korner3%43
  • Duran top2%29
  • Asist sonrası2%29
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 4 (%57) Kafa — 2 (%29) Sol ayak — 1 (%14) 7 şut
  • Sağ ayak4%57
  • Kafa2%29
  • Sol ayak1%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 2 61-75' — 2 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 46-60'
  • 1-15' 1 %14
  • 16-30' 1 %14
  • 31-45' 1 %14
  • 46-60' 2 %29
  • 61-75' 2 %29
  • 76-90+' 0 %0
PİYASA DEĞERİ€2.50M
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2025 · 32 maç
Clermont Foot 32maç 2023–2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-04 FC Angré City → Clermont Foot ?
2024-06-30 Clermont B → FC Angré City End of loan
2024-01-01 FC Angré City → Clermont B loan transfer
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
RC Strasbourg Alsace %50 2026-08-20
RC Strasbourg Alsace %50 2026-08-20
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2177 dk

İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU80.1Ligue 2 2025
PERFORMANS67.02177 dk
KARARİzlemeye değer68/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde. ◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper 87.9
Defansif bek 84.9
Klasik stoper 83.2
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 152 oyuncu
Scout skoru %95
Performans %82
Dakika %80
Değer / getiri %12
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %99
Performans %80
Dakika %89
Değer / getiri %8
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 60.07 62 97
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 67 76 88
İkili mücadele kazanma 57.89 64 90
Müdahale / 90 1.78 2.2 81
Ortalama rating 6.93 7.2 96
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam