LİG1. Lig
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.32 / 90
Şut20.65 / 90
Kilit pas61.94 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili144.53 / 90
Rating7.20
OYUNCU PROFİLİ1. Lig 2026 · 83 defanslar
- Müdahale 2.91 %94
- Pas arası 1.94 %87
- Blok 0.00 %0
- İkili mücadele %47 %17
- Pas isabeti %74 %2
- Faul (az iyi) 0.65 %70
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 278 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Süper LigNone · Türkiye
🏆
Super CupNone · Türkiye
🏆
CupNone · Türkiye
🏆
Süper Lig2022/2023 · Türkiye
🏆
Super Cup2019 · Türkiye
🏆
Cup2018/2019 · Türkiye
🏆
Süper Lig2018/2019 · Türkiye
🥈
Süper LigNone · Türkiye · 2nd Place
🥈
CupNone · Türkiye · 2nd Place
🥈
Super CupNone · Türkiye · 2nd Place
🥈
Süper Lig2020/2021 · Türkiye · 2nd Place
🥈
Super Cup2015 · Türkiye · 2nd Place
🥈
Cup2014/2015 · Türkiye · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
4
278
0
1
7.20
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas6
İkili kazanılan14%47
Müdahale9
Faul24 kazanılan
Ofsayt1
İlk 114
G+A / 900.32
Kart2
2025/26
21
65
0
0
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan2%67
İlk 11120 yedek
2024/25
26
613
1
1
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas10
Drible5%71 başarı
İkili kazanılan27%50
Müdahale11
Faul910 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11620 yedek
G+A / 900.29
Kart1
2023/24
22
483
0
0
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas11
Drible9%50 başarı
İkili kazanılan30%47
Müdahale8
Faul710 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11517 yedek
Kart1
2022/23
8
317
1
0
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas3
Drible1%17 başarı
İkili kazanılan9%43
Müdahale3
Faul33 kazanılan
İlk 1153 yedek
G+A / 900.28
2021/22
26
508
0
1
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%14 isabet
Kilit pas8
Drible4%40 başarı
İkili kazanılan24%41
Müdahale9
Faul57 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11422 yedek
G+A / 900.18
Kart1
2020/21
17
523
0
1
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas6
Drible7%54 başarı
İkili kazanılan24%48
Müdahale9
Faul95 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11512 yedek
G+A / 900.17
Kart2
TOPLAM GOL1
İLK 111341 yedek girdi
KART5
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA3
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-118%39
- 4-1-4-112%26
- 3-1-4-26%13
- 3-5-24%9
- 4-3-34%9
- 4-4-22%4
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Vanspor FKH | 1-1 | 51 | 1 | 6.7 | ||
| 23.08.2026 | BolusporA | 0-3 | 74 | 1 | – | 7.2 | |
| 16.08.2026 | AntalyasporH | 2-0 | 75 | 1 | 8.0 | ||
| 08.08.2026 | ÜmraniyesporA | 0-0 | 78 | – | 6.9 | ||
| 17.05.2026 | GalatasarayH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.05.2026 | GenclerbirligiA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2026 | KocaelisporH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.04.2026 | Istanbul BasaksehirA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | AlanyasporH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.02.2026 | FenerbahceA | 1-1 | 23↑ | – | 6.9 | ||
| 16.02.2026 | Fatih KaragümrükH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.02.2026 | Gazişehir GaziantepA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.01.2026 | SamsunsporH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.01.2026 | TrabzonsporA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.01.2026 | AntalyasporH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.12.2025 | GalatasarayA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.12.2025 | GenclerbirligiH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.12.2025 | KocaelisporA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2025 | AlanyasporA | 1-2 | 20 | – | 6.7 | ||
| 08.11.2025 | GoztepeH | 0-2 | 11↑ | – | 6.9 | ||
| 02.11.2025 | KayserisporA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2025 | BesiktasH | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 20.10.2025 | EyüpsporA | 2-0 | 10↑ | – | 6.2 | ||
| 28.09.2025 | RizesporA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2025 | FenerbahceH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.05.2025 | Adana DemirsporA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2025 | RizesporA | 2-0 | 20 | – | 6.5 | ||
| 26.04.2025 | FenerbahceH | 1-3 | 17↑ | – | 6.9 | ||
| 20.04.2025 | Istanbul BasaksehirA | 2-1 | 26↑ | 2 | 6.9 | ||
| 13.04.2025 | HataysporH | 2-1 | 45↑ | 1 | 7.2 | ||
| 07.04.2025 | GoztepeA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.03.2025 | KonyasporA | 1-0 | 15↑ | – | 6.6 | ||
| 15.03.2025 | KayserisporH | 1-0 | 45 | – | 7.2 | ||
| 10.03.2025 | BesiktasA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.03.2025 | EyüpsporH | 3-1 | 9↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 23.02.2025 | TrabzonsporA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2025 | SivassporH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.02.2025 | GalatasarayH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.01.2025 | SamsunsporA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2024 | AlanyasporA | 3-0 | 56↑ | – | 6.2 | ||
| 09.12.2024 | RizesporH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.12.2024 | FenerbahceA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2024 | HataysporA | 3-1 | 24↑ | – | 6.5 | ||
| 01.11.2024 | GoztepeH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2024 | KayserisporA | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 06.10.2024 | BesiktasH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 29.09.2024 | EyüpsporA | 3-2 | 20↑ | 1 | 2 | 7.3 | |
| 23.09.2024 | TrabzonsporH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.09.2024 | GalatasarayA | 3-1 | 45 | 1 | 6.6 | ||
| 14.09.2024 | SivassporA | 3-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 18.08.2024 | SamsunsporH | 0-1 | 21↑ | – | 6.9 | ||
| 18.05.2024 | AnkaragucuA | 0-0 | 8↑ | – | 7.3 | ||
| 12.05.2024 | RizesporH | 2-1 | 60 | – | 6.9 | ||
| 06.05.2024 | AntalyasporA | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 28.04.2024 | KayserisporH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.04.2024 | GalatasarayA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.04.2024 | Istanbul BasaksehirH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 04.04.2024 | SamsunsporA | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 15.03.2024 | İstanbulsporH | 1-0 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 10.03.2024 | FenerbahceA | 4-1 | –↑ | – | – |
ŞUT3
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası2%67
- Duran top1%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR3 şut
- 1-15' 1 %33
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %67
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
AKSİYON HARİTASI26 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %55
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %59
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %43
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %52
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR26
- Pas20%77
- Top kazanma2%8
- Hava topu1%4
- Uzaklaştırma1%4
- Top teması1%4
- Bloke edilen pas1%4
PİYASA DEĞERİ€700K-30.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ16
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 124 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-07-01
Zeljeznicar U19
→
B. Banja Luka
free transfer
Zeljeznicar U19
→
B. Banja Luka
free transfer
2020-07-01
Zeljeznicar U17
→
Zeljeznicar U19
-
Zeljeznicar U17
→
Zeljeznicar U19
-
2018-07-01
Zeljeznicar Yth
→
Zeljeznicar U17
-
Zeljeznicar Yth
→
Zeljeznicar U17
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026
SakatlıkKadroda yok
5 maç
03.2026
SakatlıkŞüpheli
8 maç
11.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
1 maç
11.2023
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
12.2022
Maç eksiğiŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
1. Lig2026 · Mardin 1969
1sarı · 1 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 65 dk
Veri yetersiz: Dengeli savunmacı
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU44.3Süper Lig 2025
PERFORMANS43.465 dk
KARARVeri yetersiz39/100
ROL UYUMU2025
Klasik stoper
42.5
Ayağı iyi stoper
40.0
Agresif stoper
40.0
Role fit sinyali var ama confidence 72/100 ve risk 28/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 219 oyuncu
Scout skoru
%22
Performans
%28
Dakika
%24
Değer / getiri
%26
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%32
Performans
%30
Dakika
%26
Değer / getiri
%12
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
İkili mücadele kazanma
66.67
68
98
Ortalama rating
6.67
7.2
93
Pas arası / 90
1.38
1.8
77
Pas hacmi / 90
22.15
45
49
Blok / 90
0
1.8
0
Müdahale / 90
0
2.4
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Andrew OmobamideleStrasbourg · 23
%95
0gol
0asist
70scout
€7.00M
Ligue 1
Danny BatthDerby · 35
%82
0gol
0asist
51scout
Championship
Jan BednarekFC Porto · 29
%73
2gol
0asist
63scout
€10.00M
Primeira Liga
Dan Peter UlvestadKristiansund BK · 36
%72
1gol
0asist
61scout
Eliteserien
Emanuel AguileraDefensa Y Justicia · 36
%63
0gol
0asist
52scout
Liga Profesional Argentina
Ben MeeSheffield Utd · 36
%62
0gol
1asist
56scout
Championship
Jan BednarekFC Porto · 29
%61
0gol
0asist
54scout
€10.00M
UEFA Europa League
Andreas MaxsøColorado Rapids · 31
%60
1gol
0asist
57scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




