BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kazanılan ikili20.57 / 90
Rating6.92
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Kazanılan ikili
0.571.00
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 0 G+A
GolAsist
2025/26
9
316
0
0
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan2%100
İlk 1136 yedek
2024/25
25
90
0
0
6.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%50
Faul1
İlk 11124 yedek
2023/24
31
2.786
0
0
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan11%69
Müdahale1
Faul17 kazanılan
İlk 1131
Kart21
Kaptan1maçta
2022/23
21
1.890
0
0
7.23
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan18%95
İlk 1121
Kart3
TOPLAM GOL0
İLK 11430 yedek girdi
FORMA33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-320%59
- 3-4-2-16%18
- 3-5-25%15
- 3-4-1-21%3
- 4-2-3-11%3
- 5-4-11%3
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.01.2026 | AVSH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 16.01.2026 | Sporting CPA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.01.2026 | Rio AveA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.12.2025 | GuimaraesH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.12.2025 | TondelaA | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 13.12.2025 | GIL VicenteH | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 06.12.2025 | Santa ClaraA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 29.11.2025 | AlvercaH | 0-2 | 46↑ | – | 7.3 | ||
| 26.10.2025 | SC BragaA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2025 | SC BragaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2025 | AroucaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.04.2025 | EstorilH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2025 | AVSA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2025 | FC PortoH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.04.2025 | FarenseA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.03.2025 | Rio AveH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2025 | NacionalA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.02.2025 | Santa ClaraA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2025 | BenficaH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.01.2025 | BoavistaA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 05.01.2025 | FamalicaoH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.12.2024 | SC BragaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.12.2024 | AroucaH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.12.2024 | EstorilA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.12.2024 | AVSH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.12.2024 | FC PortoA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2024 | FarenseH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.10.2024 | NacionalH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2024 | GuimaraesH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.09.2024 | GIL VicenteA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.09.2024 | MoreirenseH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2024 | EstrelaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.08.2024 | Santa ClaraH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.08.2024 | BoavistaH | 0-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 05.05.2024 | SC BragaAC | 4-3 | 90 | – | 6.0 | ||
| 27.04.2024 | ChavesH | 3-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 21.04.2024 | FC PortoH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.04.2024 | PortimonenseA | 2-2 | 90 | – | 5.9 | ||
| 08.04.2024 | EstorilH | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 31.03.2024 | VizelaA | 0-4 | 90 | – | 7.3 | ||
| 17.03.2024 | BenficaH | 0-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 08.03.2024 | EstrelaA | 3-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 03.03.2024 | GIL VicenteH | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 24.02.2024 | GuimaraesA | 0-2 | 90 | – | 7.9 | ||
| 18.02.2024 | AroucaH | 1-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 11.02.2024 | Rio AveA | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 05.02.2024 | BoavistaH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 29.01.2024 | Sporting CPA | 8-0 | 90 | – | 5.5 | ||
| 13.01.2024 | FamalicaoH | 0-2 | 86 | – | 6.2 | ||
| 08.01.2024 | MoreirenseA | 1-4 | 90 | – | 6.6 | ||
| 30.12.2023 | SC BragaH | 1-3 | 90 | – | 6.0 | ||
| 17.12.2023 | ChavesA | 1-3 | 90 | – | 7.7 | ||
| 09.12.2023 | FC PortoA | 3-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 02.12.2023 | PortimonenseH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 10.11.2023 | EstorilA | 4-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 05.11.2023 | VizelaH | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 28.10.2023 | BenficaA | 1-1 | 90 | – | 8.2 | ||
| 08.10.2023 | EstrelaH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.10.2023 | GIL VicenteA | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 23.09.2023 | GuimaraesH | 0-0 | 90 | – | 7.5 |
PİYASA DEĞERİ€100K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2025 · 86 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2018-07-01
C.R.D. Libolo
→
Gaz Metan
free transfer
C.R.D. Libolo
→
Gaz Metan
free transfer
2015-07-01
Vitória Setúbal
→
C.R.D. Libolo
free transfer
Vitória Setúbal
→
C.R.D. Libolo
free transfer
2014-07-01
Nacional
→
Vitória Setúbal
free transfer
Nacional
→
Vitória Setúbal
free transfer
2013-07-01
Ban
→
Nacional
-
Ban
→
Nacional
-
2003-07-01
Setúbal FC U17
→
Setúbal U19
-
Setúbal FC U17
→
Setúbal U19
-
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
LGC Alentejo
%50
2026-08-15
Lusitano GC
%50
2026-08-15
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 316 dk
Veri yetersiz: Dengeli kaleci profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU47.2Primeira Liga 2025
PERFORMANS54.9316 dk
KARARVeri yetersiz45/100
ROL UYUMU2025
Libero kaleci
47.4
Kurtarıcı kaleci
37.3
Role fit sinyali var ama confidence 48/100 ve risk 62/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 66 oyuncu
Scout skoru
%37
Performans
%62
Dakika
%55
Değer / getiri
%92
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru
%55
Performans
%63
Dakika
%68
Değer / getiri
%97
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
33.61
38
88
Ortalama rating
6.92
7.2
96
Performans skoru
54.9
76
72
Kurtarış / 90
2.56
3.2
80
Dakika güvenliği
0
80
0
Yenen gol / 90
1.42
1.3
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Anthony PattersonMillwall · 25
%95
0gol
0asist
68scout
Championship
Alex McCarthySouthampton · 36
%95
0gol
0asist
49scout
€300K
Championship
William MannionCharlton · 27
%95
0gol
0asist
64scout
Championship
Asmir BegovićLeicester · 38
%95
0gol
0asist
46scout
Championship
Julio GonzálezPuebla · 34
%95
0gol
0asist
45scout
Liga MX
Vedat KarakuşManisa F.K. · 27
%95
0gol
0asist
68scout
1. Lig
Antonín KinskýTottenham · 22
%95
0gol
0asist
56scout
€13.00M
Premier League
LucãoGIL Vicente · 24
%95
0gol
0asist
50scout
Primeira Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
Olhanense
Wycombe
MK Dons