Mihail Alexandru Băluță
Romania · Midfielder

Mihail Alexandru Băluță

YAŞ26
BOY192 cm
KİLO80 kg
DOĞUM YERİCraiova
LİGFriendlies
BU SEZON1G · 1A
Gol10.15 / 90
Asist10.15 / 90
Şut71.05 / 90
Kilit pas101.51 / 90
Başarılı dripling20.30 / 90
Kazanılan ikili253.76 / 90
Rating6.99
OYUNCU PROFİLİUEFA Europa Conference League 2025 · 132 orta sahalar
Kilit pas — %71 (1.51) Asist — %64 (0.15) Drible — %25 (0.30) Pas isabeti — %12 (%76) Top kapma — %82 (3.46) İkili mücadele — %58 (%51) 52 ORT. % 71 64 25 12 82 58
  • Kilit pas 1.51 %71
  • Asist 0.15 %64
  • Drible 0.30 %25
  • Pas isabeti %76 %12
  • Top kapma 3.46 %82
  • İkili mücadele %51 %58
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 598 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Liga I2022/2023 · Romania
🏆 Premier League2020/2021 · Ukraine
🏆 Cup2020/2021 · Ukraine
🏆 Cupa României2018/2019 · Romania
🏆 Liga I2016/2017 · Romania
🥈 Supercupa2023/2024 · Romania · 2nd Place
🥈 Supercupa2017/2018 · Romania · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 2 G+A
2020 0 2024 0 2025 2
GolAsist
2025/26 8 598 1 1 6.99
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueUniversitatea Craiova 8 598 1 1 6.99
Şut7%43 isabet
Kilit pas10
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan25%51
Müdahale12
Faul102 kazanılan
İlk 1162 yedek
G+A / 900.3
Kart1
2024/25 2 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueSlask Wroclaw 2 0 0 0
2020/21 4 12 0 0 6.50
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv 4 12 0 0 6.50
TOPLAM GOL1
İLK 11109 yedek girdi
KART1
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-5-2 — 7 3-4-3 — 5 4-1-4-1 — 2 4-3-3 — 2 3-1-4-2 — 1 3-4-2-1 — 1 18 maç
  • 3-5-27%39
  • 3-4-35%28
  • 4-1-4-12%11
  • 4-3-32%11
  • 3-1-4-21%6
  • 3-4-2-11%6
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ14 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
27.11.2025 FSV Mainz 05H 1-0 83 1 6.6
06.11.2025 Rapid ViennaA 0-1 9 6.5
23.10.2025 FC NoahH 1-1 29 6.5
02.10.2025 Raków CzęstochowaA 2-0 77 6.6
28.08.2025 Istanbul BasaksehirH 3-1 94 1 6.3
21.08.2025 Istanbul BasaksehirA 1-2 90 1 7.2
14.08.2025 Spartak TrnavaA 4-3 119 1 3 8.3
07.08.2025 Spartak TrnavaH 3-0 97 1 1 7.9
15.08.2024 FC ST. GallenH 3-2
07.08.2024 FC ST. GallenA 2-0
08.12.2020 Ferencvarosi TCH 1-0
02.12.2020 JuventusA 3-0
24.11.2020 BarcelonaH 0-4 11 6.5
28.10.2020 Ferencvarosi TCA 2-2 1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2025 · 14 maç
Slask Wroclaw 2maç 2024
Romania 2018–2023
Farul Constanta 2022–2023
Brighton 2019–2021
Romania U21 2019–2021
Dynamo Kyiv 4maç 2020
Romania U19 2018–2019
Viitorul Constanta 2015–2018
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-19 Farul Constanta Slask Wroclaw
2022-07-12 Brighton Farul Constanta
2021-07-01 Dynamo Kyiv Brighton
2020-10-06 Brighton Dynamo Kyiv
2020-07-01 ADO Den Haag Brighton
2020-01-17 Brighton ADO Den Haag
2019-07-01 Viitorul Constanta Brighton
2019-01-31 Brighton Viitorul Constanta
2019-01-30 Viitorul Constanta Brighton
SCOUT RAPORUAggregated only · 598 dk

Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU49.1UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS51.8598 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 744 oyuncu
Scout skoru %78
Performans %78
Dakika %92
Değer / getiri %10
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %62
Performans %78
Dakika %68
Değer / getiri %18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam