Nordin Bukala
Netherlands · Midfielder

Nordin Bukala

YAŞ20
BOY168
KİLO60
LİGEredivisie
BU SEZON2G · 1A
Gol20.10 / 90
Asist10.05 / 90
Şut100.52 / 90
Kilit pas80.41 / 90
Başarılı dripling120.62 / 90
Kazanılan ikili1005.15 / 90
Rating6.72
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2025 · 95 orta sahalar
Kilit pas — %5 (0.41) Asist — %24 (0.05) Drible — %44 (0.62) Pas isabeti — %62 (%83) Top kapma — %98 (4.48) İkili mücadele — %83 (%55) 53 ORT. % 5 24 44 62 98 83
  • Kilit pas 0.41 %5
  • Asist 0.05 %24
  • Drible 0.62 %44
  • Pas isabeti %83 %62
  • Top kapma 4.48 %98
  • İkili mücadele %55 %83
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1747 dakika oynadı.
2025/26 26 1.747 2 1 6.72
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieFC Volendam 26 1.747 2 1 6.72
Şut10%50 isabet
Kilit pas8
Drible12%52 başarı
İkili kazanılan100%55
Müdahale57
Faul2724 kazanılan
İlk 11215 yedek
G+A / 900.15
Kart5
TOPLAM GOL2
İLK 11215 yedek girdi
KART4
FORMA18
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %50
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %50
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 18 4-3-3 — 7 4-4-2 — 1 26 maç
  • 4-2-3-118%69
  • 4-3-37%27
  • 4-4-21%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
1 R. MuhrenR. Muhren 1 M. AmevorM. Amevor Bukala 2
MAÇ GEÇMİŞİ26 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
17.05.2026 TelstarH 1-2 70 6.5
03.05.2026 HeerenveenH 0-2 51 6.5
26.04.2026 HeraclesA 0-2 0
10.04.2026 TwenteA 2-1 11 1 1 7.5
05.04.2026 FeyenoordH 0-0
21.02.2026 NAC BredaA 1-0 12 6.3
24.01.2026 AjaxA 2-0 65 6.3
18.01.2026 UtrechtH 2-1 96 1 7.2
10.01.2026 AZ AlkmaarA 1-0 90 6.6
21.12.2025 Sparta RotterdamH 0-1 63 1 6.7
13.12.2025 GroningenA 3-0 83 6.5
07.12.2025 NEC NijmegenH 2-3 77 6.3
30.11.2025 PSV EindhovenA 3-0 90 7.0
22.11.2025 TwenteH 1-1 73 1 6.9
08.11.2025 NAC BredaH 2-1 69 1 6.9
01.11.2025 FeyenoordA 3-1 87 6.5
25.10.2025 HeraclesH 3-0 90 1 1 1 7.6
18.10.2025 UtrechtA 3-1 82 1 7.2
04.10.2025 Fortuna SittardA 1-0 90 1 7.2
27.09.2025 PEC ZwolleH 2-1 73 2 6.2
20.09.2025 ExcelsiorH 1-2 90 6.3
13.09.2025 GO Ahead EaglesA 3-0 76 6.0
30.08.2025 AjaxH 1-1 90 6.9
23.08.2025 TelstarA 2-2 90 6.7
17.08.2025 AZ AlkmaarH 2-2 97 6.9
09.08.2025 HeerenveenA 1-1 32 6.6
ŞUT13
GOL2
xG2.6
xG FARKI-0.6under performing
DÖNÜŞÜM%15.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
122' · xG 0.0 86' · xG 0.026 74' · xG 0.543 · GOL 24' · xG 0.036 2' · xG 0.048 42' · xG 0.789 · GOL 5' · xG 0.031 17' · xG 0.121 68' · xG 0.06 14' · xG 0.158 8' · xG 0.507 80' · xG 0.216 67' · xG 0.079
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 7 (%54) Duran top — 2 (%15) Korner — 2 (%15) shootout — 1 (%8) Açık oyun — 1 (%8) 13 şut
  • Asist sonrası7%54
  • Duran top2%15
  • Korner2%15
  • shootout1%8
  • Açık oyun1%8
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 8 (%62) Sol ayak — 4 (%31) Kafa — 1 (%8) 13 şut
  • Sağ ayak8%62
  • Sol ayak4%31
  • Kafa1%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR12 şut
1-15' — 4 16-30' — 2 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 3 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 1-15'
  • 1-15' 4 %33
  • 16-30' 2 %17
  • 31-45' 1 %8
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 3 %25
  • 76-90+' 2 %17
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 26 maç
FC Volendam 26maç 2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-09-02 Utrecht U21 FC Volendam free transfer
2023-07-01 Utrecht U18 Utrecht U21 -
2022-07-01 Utrecht U17 Utrecht U18 -
2021-07-01 Utrecht Youth Utrecht U17 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026 Sarı kart cezasıKadroda yok 1 maç
03.2026 Kas sakatlığıKadroda yok 2 maç
03.2026 Kas sakatlığıŞüpheli 1 maç
03.2026 Kadro dışıŞüpheli 3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1747 dk

İzlemede: İki yönlü orta saha

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.7Eredivisie 2025
PERFORMANS40.01747 dk
KARARİzlemeye değer67/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 83.0
Box-to-box orta saha 69.5
Derinden oyun kurucu 68.4
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 283 oyuncu
Scout skoru %76
Performans %52
Dakika %79
Değer / getiri %20
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %88
Performans %58
Dakika %87
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Müdahale / 90 2.94 3.2 92
Ortalama rating 6.72 7.1 95
Pas arası / 90 1.55 2.3 67
İkili mücadele kazanma 54.95 58 95
Performans skoru 40 75 53
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam