Tiago Silva
Portugal · Midfielder

Tiago Silva

YAŞ25
BOY180
KİLO75
DOĞUM YERİAljustrel
LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON0G · 0A
LİG SIRALAMALARINDA
41. Superliga2025 · FC Midtjylland · 7 maç 2asist41.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈 Superliga2024/2025 · Denmark · 2nd Place
🥈 UEFA U19 Championship2019 Armenia · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 3 G+A
2021 0 2022 0 2023 3 2024 0 2025 2 2026 0
GolAsist
2026/27 3 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueFC Midtjylland 3 0 0 0
2025/26 23 399 0 2 6.86
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueFC Midtjylland 7 0 0 0
SuperligaFC Midtjylland 16 399 0 2 6.86
Şut3%33 isabet
Kilit pas6
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan15%58
Müdahale8
Faul41 kazanılan
İlk 11419 yedek
G+A / 900.45
Kart1
2024/25 25 539 0 0 6.58
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AVerona 23 425 0 0 6.58
UEFA Europa LeagueFC Midtjylland 2 114 0 0 6.55
Şut1%100 isabet
Kilit pas3
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan24%56
Müdahale7
Faul58 kazanılan
İlk 11619 yedek
Kart11
2023/24 34 1.173 1 2 6.79
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaGuimaraes 17 726 1 2 6.93
Serie AVerona 17 447 0 0 6.55
Şut5%80 isabet
Kilit pas15
Drible19%66 başarı
İkili kazanılan60%50
Müdahale17
Faul109 kazanılan
İlk 111123 yedek
G+A / 900.23
Kart3
2022/23 21 916 0 0 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaGuimaraes 21 916 0 0 6.75
Şut3
Kilit pas7
Drible6%46 başarı
İkili kazanılan64%56
Müdahale25
Faul1512 kazanılan
İlk 11912 yedek
Kart1
2021/22 2 21 0 0 6.50
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaGuimaraes 2 21 0 0 6.50
İkili kazanılan4%67
TOPLAM GOL1
İLK 112561 yedek girdi
KART8
FORMA21
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %100
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 25 4-4-2 — 18 4-3-3 — 13 3-4-1-2 — 10 3-4-2-1 — 9 3-4-3 — 6 81 maç
  • 4-2-3-125%31
  • 4-4-218%22
  • 4-3-313%16
  • 3-4-1-210%12
  • 3-4-2-19%11
  • 3-4-36%7
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
1 A. ŞimşirA. Şimşir 1 D. CastilloD. Castillo Silva 2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
20.08.2026 HNK RijekaH 2-0
13.08.2026 BohemiansH 3-2
06.08.2026 BohemiansA 0-2
29.01.2026 Dinamo ZagrebH 2-0
22.01.2026 BrannA 3-3
11.12.2025 GenkH 1-0
07.12.2025 ViborgA 3-3
30.11.2025 FC NordsjaellandH 6-0 28 6.9
27.11.2025 AS RomaA 2-1
23.11.2025 SonderjyskeA 2-1
09.11.2025 Randers FCA 0-2
06.11.2025 CelticH 3-1
03.11.2025 AarhusH 1-1
26.10.2025 FC FredericiaA 0-4 10 6.7
23.10.2025 Maccabi Tel AvivA 0-3
19.10.2025 VejleH 5-1 17 1 6.9
05.10.2025 FC CopenhagenA 1-1
02.10.2025 Nottingham ForestA 2-3
14.09.2025 FC NordsjaellandA 1-0
31.08.2025 BrondbyA 1-3 11 1 6.9
24.08.2025 SilkeborgH 4-2 63 1 6.9
17.08.2025 VejleA 0-2 10 6.3
10.08.2025 FC FredericiaH 3-3 90 1 7.9
03.08.2025 AarhusA 0-0 20 6.9
28.07.2025 SonderjyskeH 6-2 90 6.9
20.07.2025 OdenseH 3-3 60 1 6.3
20.02.2025 Real SociedadA 5-2 69 6.5
13.02.2025 Real SociedadH 1-2 45 6.6
01.02.2025 MonzaA 0-1
27.01.2025 VeneziaA 1-1
19.01.2025 LazioH 0-3
12.01.2025 NapoliA 2-0
04.01.2025 UdineseH 0-0
30.12.2024 BolognaA 2-3
20.12.2024 AC MilanH 0-1
15.12.2024 ParmaA 2-3 10 6.5
08.12.2024 EmpoliH 1-4 60 6.0
29.11.2024 CagliariA 1-0
23.11.2024 InterH 0-5 45 6.6
10.11.2024 FiorentinaA 3-1
03.11.2024 AS RomaH 3-2 9 6.7
29.10.2024 LecceA 1-0 12 6.7
26.10.2024 AtalantaA 6-1 45 1 6.9
21.10.2024 MonzaH 0-3
04.10.2024 VeneziaH 2-1 11 6.5
29.09.2024 ComoA 3-2 45 6.7
20.09.2024 TorinoH 2-3 90 6.6
16.09.2024 LazioA 2-1 89 6.9
01.09.2024 GenoaA 0-2
26.08.2024 JuventusH 0-3 9 6.3
18.08.2024 NapoliH 3-0
26.05.2024 InterH 2-2 16 6.3
20.05.2024 SalernitanaA 1-2 9 6.2
12.05.2024 TorinoH 1-2 27 6.3
05.05.2024 FiorentinaH 2-1 13 6.7
27.04.2024 LazioA 1-0
20.04.2024 UdineseH 1-0 59 6.2
15.04.2024 AtalantaA 2-2 90 6.6
07.04.2024 GenoaH 1-2 45 7.5
01.04.2024 CagliariA 1-1
ŞUT5
GOL0
xG0.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
82' · xG 0.051 23' · xG 0.133 15' · xG 0.03 14' · xG 0.011 45' · xG 0.053
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 2 (%40) Açık oyun — 1 (%20) Taç sonrası — 1 (%20) Korner — 1 (%20) 5 şut
  • Asist sonrası2%40
  • Açık oyun1%20
  • Taç sonrası1%20
  • Korner1%20
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 4 (%80) Sol ayak — 1 (%20) 5 şut
  • Sağ ayak4%80
  • Sol ayak1%20
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR5 şut
1-15' — 2 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 1-15'
  • 1-15' 2 %40
  • 16-30' 1 %20
  • 31-45' 1 %20
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %20
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2026 · 108 maç
FC Midtjylland 28maç 2024–2026
Verona 40maç 2023–2024
Guimaraes 40maç 2021–2023
Guimaraes B 2018–2020
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Pafos FC FC Midtjylland Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-29 Pafos FC Midtjylland
2025-02-03 Verona FC Midtjylland
2024-01-25 Guimaraes Verona € 1.5M
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2025 SakatlıkKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Casa Pia AC %50 2026-07-23
Casa Pia AC %50 2026-07-23
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 399 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU58.9Superliga 2025
PERFORMANS72.0399 dk
KARARVeri yetersiz61/100
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu 69.9
Top kapan ön libero 58.3
Box-to-box orta saha 57.8
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 166 oyuncu
Scout skoru %66
Performans %94
Dakika %46
Değer / getiri %1
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %82
Performans %96
Dakika %61
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 70.6 72 98
Performans skoru 72 76 95
Kilit pas / 90 1.35 1.4 96
Ortalama rating 6.86 7.2 95
Pas arası / 90 1.35 1.6 84
Müdahale / 90 1.8 2 90
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam