Ibrahim Kanate
Mali · Attacker

Ibrahim Kanate

YAŞ19
BOY172
LİG2. Bundesliga
BU SEZON2G · 0A
Gol20.50 / 90
Asist00.00 / 90
Şut51.25 / 90
Kilit pas30.75 / 90
Başarılı dripling143.49 / 90
Kazanılan ikili327.98 / 90
Rating6.73
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.00
Şut 1.256.00
Kazanılan ikili 7.989.00
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🥈 Cup2024/2025 · Belgium · 2nd Place
2025/26 27 361 2 0 6.73
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueAnderlecht 27 361 2 0 6.73
Şut5%100 isabet
Kilit pas3
Drible14%42 başarı
İkili kazanılan32%43
Müdahale12
Faul43 kazanılan
Ofsayt3
G+A / 900.5
2024/25 3 30 0 0 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueAnderlecht 3 30 0 0 6.80
Şut2
İkili kazanılan3%43
Müdahale2
Faul11 kazanılan
TOPLAM GOL3
İLK 11131 yedek girdi
KART5
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %33
  • 76-90+' 2 %67
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 18 4-3-3 — 5 3-4-2-1 — 2 3-4-3 — 1 3-5-2 — 1 4-3-1-2 — 1 28 maç
  • 4-2-3-118%64
  • 4-3-35%18
  • 3-4-2-12%7
  • 3-4-31%4
  • 3-5-21%4
  • 4-3-1-21%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
2 Y. VerschaerenY. Verschaeren 1 A. MurphyA. Murphy Kanate 3
MAÇ GEÇMİŞİ30 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
24.05.2026 Union St. GilloiseA 5-1 17 1 1 7.7
21.05.2026 St. TruidenH 3-1
17.05.2026 KV MechelenH 2-2
10.05.2026 GentA 1-1 29 6.3
03.05.2026 Club Brugge KVH 1-3 24 6.6
26.04.2026 Union St. GilloiseH 1-3 13 6.3
22.03.2026 Cercle BruggeH 2-3 40 6.7
15.03.2026 KV MechelenA 1-0 1
08.03.2026 Club Brugge KVA 2-2
28.02.2026 OH LeuvenH 5-1 22 1 6.9
22.02.2026 Zulte WaregemA 2-4 25 6.7
15.02.2026 RAAL La LouvièreH 0-0 23 6.3
08.02.2026 GenkA 2-0 45 6.3
01.02.2026 Standard LiegeA 2-0 12 6.5
25.01.2026 DenderH 0-0 26 6.9
18.01.2026 GentA 4-2
26.12.2025 CharleroiH 1-2 14 6.6
21.12.2025 AntwerpA 2-2 12 6.7
13.12.2025 St. TruidenH 2-1
07.12.2025 KVC WesterloA 4-0
30.11.2025 Union St. GilloiseH 1-0
23.11.2025 RAAL La LouvièreA 0-1 7 1 3 7.7
19.10.2025 St. TruidenA 2-2 13 6.9
23.09.2025 GentH 1-0
20.09.2025 AntwerpH 0-0 10 6.6
14.09.2025 GenkH 1-1 15 6.5
27.07.2025 KVC WesterloH 5-2 13 6.9
25.05.2025 GenkA 2-1 21 1 6.7
18.05.2025 Club Brugge KVH 1-3 9 1 6.9
23.02.2025 Union St. GilloiseH 0-2
ŞUT12
GOL2
xG1.9
xG FARKI+0.1over performing
DÖNÜŞÜM%16.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
75' · xG 0.473 · GOL 90' · xG 0.023 86' · xG 0.1 80' · xG 0.026 82' · xG 0.061 90' · xG 0.35 50' · xG 0.021 75' · xG 0.038 87' · xG 0.085 90' · xG 0.109 90' · xG 0.427 · GOL 88' · xG 0.182
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 5 (%42) Kontra atak — 3 (%25) Açık oyun — 2 (%17) Korner — 1 (%8) Duran top — 1 (%8) 12 şut
  • Asist sonrası5%42
  • Kontra atak3%25
  • Açık oyun2%17
  • Korner1%8
  • Duran top1%8
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 7 (%58) Sol ayak — 3 (%25) Kafa — 2 (%17) 12 şut
  • Sağ ayak7%58
  • Sol ayak3%25
  • Kafa2%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR12 şut
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 2 76-90+' — 9 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 9 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %8
  • 61-75' 2 %17
  • 76-90+' 9 %75
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2025 · 30 maç
Anderlecht 30maç 2024–2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Anderlecht 1. FC Kaiserslautern
2025-01-16 AFE RSCA Futures €1.80m
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 DFB Pokal2026 · 1. FC Kaiserslautern 1sarı · 1 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 361 dk

İzlemede: Top taşıyan hücumcu

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Oyun sürekliliğinde soru işaretiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika yeterince güçlü değil.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.4Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS64.3361 dk
KARARİzlemeye değer63/100
ROL UYUMU2025
Bitirici 64.4
İçe kat eden kanat 62.4
Pivot forvet 60.3
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 176 oyuncu
Scout skoru %70
Performans %84
Dakika %47
Değer / getiri %6
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %80
Performans %82
Dakika %58
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru 64.3 78 82
Gol / 90 0.5 0.65 77
Tahmini xG / 90 0.472 0.48 98
Şut isabeti 100 48 100
Ortalama rating 6.73 7.15 94
İsabetli şut / 90 1.25 1.8 69
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam