Luís Carlos Rocha Rodrigues
Brazil · Defender

Luís Carlos Rocha Rodrigues

YAŞ30
BOY191 cm
KİLO90 kg
DOĞUM YERİRio de Janeiro
LİGSuper Cup
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut10.50 / 90
Kilit pas10.50 / 90
Kazanılan ikili2110.50 / 90
Rating7.60
OYUNCU PROFİLİPremier League 2025 · 79 defanslar
Müdahale — %77 (2.00) Pas arası — %90 (2.00) Blok — %82 (1.00) İkili mücadele — %60 (%58) Pas isabeti — %71 (%84) Faul (az iyi) — %28 (1.50) 68 ORT. % 77 90 82 60 71 28
  • Müdahale 2.00 %77
  • Pas arası 2.00 %90
  • Blok 1.00 %82
  • İkili mücadele %58 %60
  • Pas isabeti %84 %71
  • Faul (az iyi) 1.50 %28
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 180 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Cup2022/2023 · Russia
🏆 Copa do Brasil2016 · Brazil
🥈 Super Cup2023/2024 · Russia · 2nd Place
🥈 Premier League2022/2023 · Russia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 4 G+A
2020 2 2021 4 2022 0 2025 0
GolAsist
2025/26 2 180 0 0 7.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueCSKA Moscow 2 180 0 0 7.60
Şut1
Kilit pas1
İkili kazanılan21%58
Müdahale4
Faul34 kazanılan
İlk 112
Kart1
2022/23 4 360 0 0 7.30
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaPortimonense 4 360 0 0 7.30
Şut2%100 isabet
Kilit pas1
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan37%76
Müdahale7
Faul49 kazanılan
Ofsayt1
İlk 114
Kart1
2021/22 26 2.138 1 3 7.03
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaPortimonense 26 2.138 1 3 7.03
Şut16%19 isabet
Kilit pas10
Drible7%100 başarı
İkili kazanılan179%65
Müdahale50
Faul4036 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1126
G+A / 900.17
Kart121
Kaptan16maçta
2020/21 32 2.419 0 2 6.95
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaPortimonense 32 2.419 0 2 6.95
Şut25%24 isabet
Kilit pas9
Drible8%100 başarı
İkili kazanılan239%59
Müdahale63
Faul5944 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11293 yedek
G+A / 900.07
Kart12
TOPLAM GOL1
İLK 11280 yedek girdi
KART5
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-3 — 13 4-3-1-2 — 7 4-2-3-1 — 3 3-1-4-2 — 1 3-4-2-1 — 1 4-1-3-2 — 1 26 maç
  • 3-4-313%50
  • 4-3-1-27%27
  • 4-2-3-13%12
  • 3-1-4-21%4
  • 3-4-2-11%4
  • 4-1-3-21%4
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
1 I. DiveevI. Diveev 1 S. KoïtaS. Koïta Rodrigues 2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
27.07.2025 AkhmatH 2-1 90 7.5
21.07.2025 FC OrenburgA 0-0 90 1 7.7
27.08.2022 MaritimoA 0-1 90 1 7.5
21.08.2022 GuimaraesH 2-1 90 6.9
15.08.2022 Pacos FerreiraA 0-3 90 7.3
07.08.2022 BoavistaH 0-1 90 1 7.5
14.05.2022 MaritimoAC 0-1 90 7.2
30.04.2022 AroucaAC 1-0 90 7.0
02.04.2022 BelenensesAC 2-0 38 5.5
12.03.2022 EstorilA 2-0 80 1 7.2
05.03.2022 BenficaHC 1-2 90 1 7.2
27.02.2022 VizelaAC 1-1 90 1 1 7.9
21.02.2022 Santa ClaraAC 1-1 64 1 6.9
12.02.2022 BoavistaHC 1-1 90 1 2 7.3
05.02.2022 Pacos FerreiraAC 1-1 82 7.0
30.01.2022 TondelaHC 1-2 90 1 6.3
17.01.2022 GuimaraesHC 1-1 64 6.6
29.12.2021 Sporting CPA 3-2 90 1 7.0
18.12.2021 AroucaHC 1-1 45 6.5
12.12.2021 MoreirenseA 0-1 90 7.2
03.12.2021 FC PortoH 0-3 80 6.2
27.11.2021 FamalicaoA 0-3 90 7.3
01.11.2021 SC BragaA 3-0 65 6.9
24.10.2021 EstorilH 0-2 90 3 6.7
03.10.2021 BenficaA 0-1 90 1 7.2
26.09.2021 VizelaHC 0-0 90 1 7.2
17.09.2021 Santa ClaraHC 2-1 90 6.9
12.09.2021 BoavistaAC 1-1 90 7.2
29.08.2021 Pacos FerreiraHC 0-1 90 3 7.9
22.08.2021 TondelaAC 0-3 90 1 7.3
15.08.2021 GIL VicenteH 0-1 90 1 7.3
08.08.2021 GuimaraesA 0-1 90 7.9
19.05.2021 SC BragaH 0-0 90 7.0
15.05.2021 BoavistaA 1-0 90 1 6.6
10.05.2021 MoreirenseH 1-2 45 7.0
06.05.2021 BelenensesA 1-0 87 7.3
27.04.2021 FarenseA 1-1 45 1 6.9
22.04.2021 BenficaH 1-5 69 1 7.0
18.04.2021 FamalicaoA 0-1 13 6.7
09.04.2021 GuimaraesH 3-0 90 6.7
02.04.2021 NacionalA 1-5 90 1 6.5
20.03.2021 FC PortoH 1-2 86 6.2
13.03.2021 Santa ClaraA 2-0 90 2 7.2
06.03.2021 TondelaH 3-0 90 7.9
28.02.2021 MaritimoH 0-0 90 6.9
20.02.2021 Sporting CPA 2-0 85 2 6.6
14.02.2021 GIL VicenteH 4-1 90 1 7.3
09.02.2021 Pacos FerreiraA 0-0 90 7.0
30.01.2021 BoavistaH 1-2 20 2 6.3
24.01.2021 MoreirenseA 2-2 45 6.3
18.01.2021 BelenensesH 1-0 90 1 1 7.9
08.01.2021 Rio AveA 3-0 90 3 6.9
04.01.2021 FarenseH 2-0 90 7.0
29.12.2020 BenficaA 2-1 90 1 7.5
18.12.2020 FamalicaoH 0-0 90 1 7.2
05.12.2020 GuimaraesA 1-0 33 2 6.9
29.11.2020 NacionalH 1-0 1
08.11.2020 FC PortoA 3-1 90 2 7.3
01.11.2020 Santa ClaraH 1-2 90 2 6.2
23.10.2020 TondelaA 1-0 90 7.2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2025 · 64 maç
CSKA Moscow 2maç 2025
Portimonense 62maç 2020–2022
Cova De Piedade 2017–2018
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-08-12 CSKA Moscow Al-Jazira
2022-09-01 Portimonense CSKA Moscow € 2M
2019-07-01 Cova De Piedade Portimonense
2017-07-01 Gremio Cova De Piedade
2017-01-19 Gremio Votuporanguense
2016-08-11 Flamengo Gremio
2016-06-01 Flamengo Desportiva ES
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2021 CezalıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 Premier League2024 · CSKA Moscow 1kırmızı · 26 maç
🟨 Premier League2023 · CSKA Moscow 11sarı · 24 maç
🟥 Premier League2023 · CSKA Moscow 1kırmızı · 24 maç
🟥 Premier League2022 · CSKA Moscow 1kırmızı · 22 maç
🟨 Primeira Liga2021 · Portimonense 12sarı · 26 maç
🟥 Primeira Liga2021 · Portimonense 1kırmızı · 26 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 180 dk

Veri yetersiz: Pas hacmi yüksek savunmacı

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU58.9Premier League 2025
PERFORMANS84.1180 dk
Yüksek üretimGol ve asist katkısı emsallerinin üstünde.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 139 oyuncu
Scout skoru %94
Performans %99
Dakika %44
Değer / getiri %1
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %64
Performans %99
Dakika %41
Değer / getiri %18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam