LİGSüper Lig
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.43 / 90
Kilit pas31.30 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili62.60 / 90
Rating6.00
OYUNCU PROFİLİSüper Lig 2026 · 61 defanslar
- Müdahale 1.73 %68
- Pas arası 1.30 %62
- Blok 0.43 %62
- İkili mücadele %32 %3
- Pas isabeti %85 %27
- Faul (az iyi) 3.03 %0
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 208 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
4
208
0
0
6.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas3
İkili kazanılan6%32
Müdahale4
Faul72 kazanılan
İlk 114
2025/26
28
2.020
0
1
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%15 isabet
Kilit pas7
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan106%56
Müdahale41
Faul2922 kazanılan
İlk 11244 yedek
G+A / 900.04
Kart9
2024/25
34
1.978
1
1
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%40 isabet
Kilit pas6
İkili kazanılan104%58
Müdahale37
Faul2526 kazanılan
İlk 112212 yedek
G+A / 900.09
Kart3
2023/24
37
2.718
2
0
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%18 isabet
Kilit pas13
Drible6%67 başarı
İkili kazanılan159%63
Müdahale68
Faul2031 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11307 yedek
G+A / 900.07
Kart5
2022/23
33
767
1
0
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas2
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan25%45
Müdahale6
Faul136 kazanılan
İlk 11825 yedek
G+A / 900.12
Kart1
2021/22
30
1.986
1
0
7.23
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%14 isabet
Kilit pas9
Drible14%74 başarı
İkili kazanılan126%61
Müdahale58
Faul2632 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11228 yedek
G+A / 900.05
Kart1
2020/21
27
2.270
1
1
7.15
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%38 isabet
Kilit pas15
Drible6%43 başarı
İkili kazanılan151%56
Müdahale81
Faul4637 kazanılan
İlk 1127
G+A / 900.08
Kart91
TOPLAM GOL1
İLK 115422 yedek girdi
KART10
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA5
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %100
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-130%43
- 4-1-4-129%41
- 3-4-2-15%7
- 4-3-33%4
- 3-4-32%3
- 3-3-3-11%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Erzurumspor FKA | 1-0 | 0 | 0 | – | ||
| 29.08.2026 | KocaelisporH | 1-2 | 41 | 0 | 6.5 | ||
| 22.08.2026 | FenerbahçeA | 4-2 | 74 | – | 5.9 | ||
| 15.08.2026 | RizesporH | 0-1 | 93 | 1 | 5.6 | ||
| 09.05.2026 | FenerbahceH | 0-3 | 45 | – | 6.2 | ||
| 01.05.2026 | RizesporA | 3-2 | 62 | – | 6.2 | ||
| 27.04.2026 | TrabzonsporH | 2-1 | 93 | – | 6.7 | ||
| 17.04.2026 | AntalyasporA | 0-2 | 94 | – | 6.9 | ||
| 12.04.2026 | Fatih KaragümrükH | 3-0 | 91 | – | 7.0 | ||
| 05.04.2026 | SamsunsporA | 2-2 | 10↑ | – | 7.2 | ||
| 14.03.2026 | KocaelisporA | 1-2 | 83 | 1 | 6.5 | ||
| 08.03.2026 | KasimpasaH | 1-1 | 95 | – | 6.5 | ||
| 27.02.2026 | Istanbul BasaksehirA | 2-0 | 84 | – | 6.3 | ||
| 21.02.2026 | GalatasarayH | 2-0 | 96 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 08.02.2026 | GoztepeH | 0-0 | 87 | 1 | 7.0 | ||
| 31.01.2026 | BesiktasA | 2-1 | 83 | 2 | 6.2 | ||
| 25.01.2026 | Gazişehir GaziantepA | 1-1 | 84 | – | 6.9 | ||
| 19.01.2026 | EyüpsporH | 1-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 20.12.2025 | KayserisporH | 1-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 15.12.2025 | FenerbahceA | 4-0 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 06.12.2025 | RizesporH | 1-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 29.11.2025 | TrabzonsporA | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.11.2025 | AntalyasporH | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 09.11.2025 | Fatih KaragümrükA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.10.2025 | KocaelisporH | 2-3 | 26 | – | 6.9 | ||
| 05.10.2025 | KasimpasaA | 1-1 | 58 | 1 | 7.2 | ||
| 28.09.2025 | Istanbul BasaksehirH | 2-1 | 98 | – | 6.9 | ||
| 22.09.2025 | GalatasarayA | 3-1 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 13.09.2025 | AlanyasporH | 1-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 29.08.2025 | GoztepeA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 17.08.2025 | Gazişehir GaziantepH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.08.2025 | EyüpsporA | 1-4 | 21↑ | – | 7.2 | ||
| 31.05.2025 | FenerbahceA | 2-1 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 10.05.2025 | RizesporH | 2-1 | 86 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 02.05.2025 | AntalyasporA | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 27.04.2025 | Adana DemirsporH | 3-1 | 45 | – | 6.9 | ||
| 18.04.2025 | HataysporA | 2-3 | 90 | – | 7.7 | ||
| 12.04.2025 | GoztepeH | 1-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 05.04.2025 | Istanbul BasaksehirA | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 28.03.2025 | Gazişehir GaziantepH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.03.2025 | BesiktasH | 1-0 | 61 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 09.03.2025 | EyüpsporA | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 03.03.2025 | TrabzonsporH | 1-0 | 90 | 3 | 8.2 | ||
| 22.02.2025 | SivassporA | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 16.02.2025 | SamsunsporH | 0-1 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 08.02.2025 | KayserisporA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 31.01.2025 | BB BodrumsporH | 3-1 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 25.01.2025 | GalatasarayA | 1-0 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 19.01.2025 | KasimpasaH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 13.01.2025 | FenerbahceH | 2-3 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 03.01.2025 | AlanyasporA | 2-1 | 60 | – | 6.6 | ||
| 14.12.2024 | RizesporA | 1-1 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 07.12.2024 | AntalyasporH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2024 | Adana DemirsporA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.11.2024 | HataysporH | 1-1 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 10.11.2024 | GoztepeA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.11.2024 | Istanbul BasaksehirH | 3-2 | 88 | – | 6.6 | ||
| 27.10.2024 | Gazişehir GaziantepA | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 20.10.2024 | BesiktasA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.10.2024 | EyüpsporH | 2-1 | 90 | 1 | 7.0 |
ŞUT17
GOL0
xG1.3
xG FARKI-1.3under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner11%65
- Duran top4%24
- Kontra atak1%6
- Asist sonrası1%6
Vücut bölgesine göre
- Kafa8%47
- Sağ ayak6%35
- Sol ayak2%12
- Diğer1%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR17 şut
- 1-15' 4 %24
- 16-30' 1 %6
- 31-45' 4 %24
- 46-60' 2 %12
- 61-75' 3 %18
- 76-90+' 3 %18
AKSİYON HARİTASI1745 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %35
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %35
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %36
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %32
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1745
- Pas1196%71
- Uzaklaştırma100%6
- Top kazanma97%6
- Faul65%4
- Hava topu61%4
- Top teması49%3
- Müdahale47%3
- Pas arası33%2
- İkili mücadele20%1
- Korner kazandırma16%1
PİYASA DEĞERİ€1.20M
KAÇIRDIĞI MAÇ6
DİSİPLİN11kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 193 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2017-01-04
Bucaspor Yth
→
Bucaspor
-
Bucaspor Yth
→
Bucaspor
-
2013-09-20
D.Bakir BB Yth
→
Bucaspor Yth
free transfer
D.Bakir BB Yth
→
Bucaspor Yth
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026
SakatlıkŞüpheli
1 maç
02.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
3 maç
11.2025
SakatlıkKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
1. Lig2020 · Adanaspor
10sarı · 29 maç
🟥
1. Lig2020 · Adanaspor
1kırmızı · 29 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2020 dk
Takip listesi: Agresif savunma profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU74.9Süper Lig 2025
PERFORMANS71.32020 dk
KARARİzlemeye değer70/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek
88.9
Ayağı iyi stoper
87.8
Klasik stoper
85.8
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 219 oyuncu
Scout skoru
%94
Performans
%88
Dakika
%83
Değer / getiri
%33
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%96
Performans
%89
Dakika
%87
Değer / getiri
%16
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Performans skoru
71.3
74
96
Pas hacmi / 90
49.41
42
100
İkili mücadele kazanma
55.79
58
96
Pas arası / 90
1.69
1.9
89
Müdahale / 90
1.83
3
61
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
David SousaCasa Pia · 24
%95
2gol
0asist
72scout
Primeira Liga
Tim Siersleben1. FC Heidenheim · 25
%77
0gol
0asist
77scout
€1.80M
Bundesliga
Albian Hajdari1899 Hoffenheim · 22
%74
1gol
2asist
77scout
€25.00M
Bundesliga
Zeno Van Den BoschAntwerp · 22
%70
0gol
1asist
76scout
Jupiler Pro League
Leonardo MoralesGimnasia L.P. · 34
%68
1gol
0asist
63scout
Liga Profesional Argentina
Lev SkvortsovSerik Spor · 25
%67
1gol
1asist
63scout
1. Lig
Fedde LeysenUnion St. Gilloise · 22
%61
1gol
1asist
73scout
Jupiler Pro League
Jakob GlesnesPhiladelphia Union · 31
%60
1gol
1asist
63scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

Adanaspor