LİGPrimeira Liga
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kilit pas10.26 / 90
Başarılı dripling41.06 / 90
Kazanılan ikili174.49 / 90
Rating5.96
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.11
Kilit pas
0.260.75
Başarılı dripling
1.060.11
Kazanılan ikili
4.494.52
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🥈
Taça de PortugalNone · Portugal · 2nd Place
🥈
1. ligaNone · Slovakia · 2nd Place
🥈
1. liga2022/2023 · Slovakia · 2nd Place
🥈
Taça de Portugal2016/2017 · Portugal · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 1 G+A
GolAsist
2025/26
12
341
0
0
5.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan17%52
Müdahale4
Faul55 kazanılan
İlk 1157 yedek
Kart21
2024/25
33
837
0
1
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas7
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan42%55
Müdahale20
Faul1310 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11924 yedek
G+A / 900.11
Kart4
2023/24
15
1.069
0
0
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas6
Drible5%50 başarı
İkili kazanılan60%59
Müdahale24
Faul128 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11132 yedek
Kart2
2020/21
25
1.043
0
0
6.56
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas8
Drible1%14 başarı
İkili kazanılan52%47
Müdahale23
Faul245 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111312 yedek
Kart41
TOPLAM GOL1
İLK 111431 yedek girdi
KART7
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA78
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %100
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-137%82
- 4-3-33%7
- 4-4-23%7
- 3-4-32%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.12.2025 | Santa ClaraA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.12.2025 | EstrelaA | 3-1 | 28 | – | 5.2 | ||
| 01.12.2025 | SC BragaH | 0-4 | 45 | – | 5.3 | ||
| 07.11.2025 | EstorilA | 4-3 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 02.11.2025 | MoreirenseH | 0-2 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 05.10.2025 | FamalicaoH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.09.2025 | FC PortoH | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 20.09.2025 | NacionalA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.09.2025 | Casa PiaH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2025 | Rio AveH | 3-3 | 72 | – | 6.5 | ||
| 17.08.2025 | Sporting CPA | 6-0 | 77 | – | 5.2 | ||
| 09.08.2025 | AVSH | 3-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 17.05.2025 | BoavistaH | 4-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 10.05.2025 | GIL VicenteA | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 04.05.2025 | Casa PiaH | 0-0 | 77 | – | 6.9 | ||
| 26.04.2025 | Santa ClaraA | 2-0 | 77 | 1 | 7.0 | ||
| 19.04.2025 | EstrelaH | 1-0 | 83 | – | 7.2 | ||
| 13.04.2025 | BenficaA | 2-2 | 90 | – | 7.7 | ||
| 05.04.2025 | FamalicaoH | 1-2 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 29.03.2025 | SC BragaA | 2-1 | 49↑ | – | 6.7 | ||
| 08.03.2025 | AVSA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2025 | FC PortoH | 0-2 | 67 | – | 6.7 | ||
| 23.02.2025 | FarenseH | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.02.2025 | Sporting CPA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.02.2025 | Rio AveH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.02.2025 | NacionalA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.01.2025 | MoreirenseH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.01.2025 | GuimaraesA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.01.2025 | BoavistaA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 27.12.2024 | GIL VicenteH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.12.2024 | Casa PiaA | 3-1 | 12↑ | – | 6.2 | ||
| 15.12.2024 | Santa ClaraH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.12.2024 | EstrelaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.12.2024 | BenficaH | 0-2 | 3↑ | – | – | ||
| 09.11.2024 | FamalicaoA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.11.2024 | SC BragaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2024 | EstorilA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2024 | AVSH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.09.2024 | FC PortoA | 4-0 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 22.09.2024 | FarenseA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2024 | Sporting CPH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 01.09.2024 | Rio AveA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.08.2024 | NacionalH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.08.2024 | MoreirenseA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.08.2024 | GuimaraesH | 0-1 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 18.05.2024 | EstrelaA | 1-0 | 43 | – | 6.3 | ||
| 12.05.2024 | FarenseH | 2-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 04.05.2024 | BoavistaA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.04.2024 | AroucaH | 2-2 | 75 | – | 6.6 | ||
| 20.04.2024 | MoreirenseA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 12.04.2024 | Sporting CPH | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2024 | Rio AveA | 3-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 29.03.2024 | FamalicaoH | 1-2 | 83 | – | 7.2 | ||
| 16.03.2024 | SC BragaA | 2-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 11.03.2024 | ChavesH | 0-0 | 88 | – | 7.2 | ||
| 03.03.2024 | Casa PiaA | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 25.02.2024 | FC PortoH | 1-1 | 88 | – | 6.7 | ||
| 18.02.2024 | EstorilA | 1-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 13.02.2024 | VizelaH | 0-1 | 76 | – | 6.6 | ||
| 04.02.2024 | BenficaA | 3-0 | 31↑ | – | 6.9 |
ŞUT1
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%100.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR1 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %100
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 85 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 341 dk
Veri yetersiz: Dengeli savunmacı
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU39.6Primeira Liga 2025
PERFORMANS38.7341 dk
KARARVeri yetersiz41/100
ROL UYUMU2025
Klasik stoper
36.9
Ayağı iyi stoper
36.0
Agresif stoper
34.6
Role fit sinyali var ama confidence 62/100 ve risk 42/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 203 oyuncu
Scout skoru
%18
Performans
%19
Dakika
%31
Değer / getiri
%18
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%25
Performans
%26
Dakika
%51
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
5.96
7.2
83
İkili mücadele kazanma
51.52
68
76
Pas hacmi / 90
29.82
45
66
Müdahale / 90
1.06
2.4
44
Blok / 90
0.26
1.8
14
Pas arası / 90
0.26
1.8
14
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Rico HenryBrentford · 28
%95
0gol
0asist
52scout
€15.00M
Premier League
Arvin AppiahAmiens · 24
%68
0gol
0asist
56scout
Ligue 2
Dimitri FoulquierValencia · 32
%67
0gol
0asist
55scout
€1.00M
La Liga
Ime OkonHannover 96 · 21
%62
2gol
0asist
72scout
€2.00M
2. Bundesliga
Rafael BarriosBarracas Central · 32
%61
0gol
0asist
52scout
Liga Profesional Argentina
Kevin ÁlvarezClub America · 26
%61
1gol
1asist
58scout
Liga MX
Ibrahim CoulibalyClermont Foot · 20
%61
0gol
1asist
70scout
€1.00M
Ligue 2
Federico DaviSudtirol · 23
%60
0gol
0asist
72scout
€300K
Serie B
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

