Leonardo Pinheiro da Conceição
Portugal · Defender

Leonardo Pinheiro da Conceição

YAŞ25
BOY173
KİLO64
KULÜPTondela
DOĞUM YERİLisboa
LİGEkstraklasa
BU SEZON1G · 0A
Gol10.06 / 90
Asist00.00 / 90
Şut50.31 / 90
Kilit pas140.88 / 90
Başarılı dripling130.81 / 90
Kazanılan ikili925.76 / 90
Rating6.57
OYUNCU PROFİLİPrimeira Liga 2025 · 103 defanslar
Müdahale — %97 (2.76) Pas arası — %58 (1.06) Blok — %18 (0.19) İkili mücadele — %1 (%42) Pas isabeti — %43 (%83) Faul (az iyi) — %32 (1.32) 42 ORT. % 97 58 18 1 43 32
  • Müdahale 2.76 %97
  • Pas arası 1.06 %58
  • Blok 0.19 %18
  • İkili mücadele %42 %1
  • Pas isabeti %83 %43
  • Faul (az iyi) 1.32 %32
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1437 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Super CupNone · Portugal
🏆 Taça da LigaNone · Portugal
🏆 Taça de PortugalNone · Portugal
🏆 Taça de Portugal2022/2023 · Portugal
🏆 Taça da Liga2022/2023 · Portugal
🏆 Super Cup2022 · Portugal
🥈 Júniores U19None · Portugal · 2nd Place
🥈 Primeira LigaNone · Portugal · 2nd Place
🥈 Primeira Liga2022/2023 · Portugal · 2nd Place
🥈 Júniores U192018/2019 · Portugal · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 2 G+A
2021 2 2022 0 2025 1
GolAsist
2025/26 20 1.437 1 0 6.57
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaTondela 20 1.437 1 0 6.57
Şut5%80 isabet
Kilit pas14
Drible13%30 başarı
İkili kazanılan92%42
Müdahale44
Faul2124 kazanılan
İlk 11164 yedek
G+A / 900.06
Kart1
2022/23 24 357 0 0 6.83
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaFC Porto 16 354 0 0 6.83
UEFA Champions LeagueFC Porto 8 3 0 0
Şut1
Kilit pas6
Drible6%46 başarı
İkili kazanılan36%59
Müdahale14
Faul510 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11420 yedek
2021/22 24 541 0 2 6.46
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaMoreirense 24 541 0 2 6.46
Şut2
Kilit pas7
Drible17%49 başarı
İkili kazanılan50%46
Müdahale16
Faul810 kazanılan
İlk 11519 yedek
G+A / 900.33
Kart21
TOPLAM GOL1
İLK 11165 yedek girdi
KART1
FORMA27
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 46-60'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %100
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 9 4-3-3 — 5 5-4-1 — 5 3-4-3 — 2 21 maç
  • 4-2-3-19%43
  • 4-3-35%24
  • 5-4-15%24
  • 3-4-32%10
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
16.05.2026 AroucaA 3-1 81 6.2
11.05.2026 MoreirenseH 2-0 87 6.3
03.05.2026 Casa PiaA 0-1 91 6.3
29.04.2026 Sporting CPA 2-2 90 6.6
25.04.2026 NacionalH 0-2 38 6.2
19.04.2026 FC PortoA 2-0 84 6.3
13.04.2026 GIL VicenteH 2-2 95 1 6.3
03.04.2026 GuimaraesA 5-0 39 6.3
21.03.2026 AVSH 0-0 88 1 7.5
09.03.2026 Rio AveH 0-1 85 6.7
01.03.2026 Santa ClaraH 2-2 92 1 1 6.7
20.02.2026 EstrelaA 0-2 90 6.3
13.02.2026 AlvercaH 1-1 96 1 7.9
07.02.2026 EstorilA 2-2 89 6.3
01.02.2026 BenficaH 0-0 92 1 7.0
25.01.2026 FamalicaoA 3-0 60 6.3
18.01.2026 SC BragaH 0-1 90 6.7
11.01.2026 MoreirenseA 1-0 8 7.0
03.01.2026 AroucaH 3-1 13 6.3
21.12.2025 Casa PiaH 1-2 29 6.2
14.03.2023 InterH 0-0
22.02.2023 InterA 1-0
18.02.2023 Rio AveH 1-0
12.02.2023 Sporting CPA 1-2
05.02.2023 VizelaH 2-0
01.02.2023 MaritimoA 0-2
21.01.2023 GuimaraesA 0-1
15.01.2023 FamalicaoH 4-1 9 6.6
07.01.2023 Casa PiaA 0-0
28.12.2022 AroucaH 5-1 8 7.0
12.11.2022 BoavistaA 1-4 11 6.3
05.11.2022 Pacos FerreiraH 4-0 61 7.0
01.11.2022 Atletico MadridH 2-1 1
29.10.2022 Santa ClaraA 1-1 20 6.7
26.10.2022 Club Brugge KVA 0-4 2
21.10.2022 BenficaH 0-1 8 7.2
12.10.2022 Bayer LeverkusenA 0-3
08.10.2022 PortimonenseA 0-2 80 7.5
04.10.2022 Bayer LeverkusenH 2-0
30.09.2022 SC BragaH 4-1 75 6.3
17.09.2022 EstorilA 1-1 72 1 7.0
13.09.2022 Club Brugge KVH 0-4
10.09.2022 ChavesH 3-0 10 6.7
07.09.2022 Atletico MadridA 2-1
29.05.2022 ChavesH 1-0 90 1 7.6
21.05.2022 ChavesA 2-0 69 5.9
14.05.2022 VizelaH 4-1 90 1 6.9
07.05.2022 EstorilA 1-0 16 7.0
01.05.2022 BoavistaH 1-2 24 6.3
16.04.2022 TondelaH 2-0
20.03.2022 Pacos FerreiraA 2-1 1
14.03.2022 Sporting CPH 0-2
06.03.2022 MaritimoH 0-1
26.02.2022 AroucaA 1-1
13.02.2022 FamalicaoA 5-0 12 6.7
30.01.2022 SC BragaA 2-0 8 6.2
22.01.2022 Santa ClaraH 0-2
15.01.2022 BenficaA 1-1
08.01.2022 VizelaA 0-1 20 6.3
19.12.2021 BoavistaA 1-0 10 6.3
ŞUT7
GOL1
xG0.3
xG FARKI+0.7over performing
DÖNÜŞÜM%14.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
43' · xG 0.021 38' · xG 0.022 45' · xG 0.033 20' · xG 0.067 60' · xG 0.028 · GOL 12' · xG 0.046 90' · xG 0.049
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 4 (%57) Kontra atak — 2 (%29) Duran top — 1 (%14) 7 şut
  • Asist sonrası4%57
  • Kontra atak2%29
  • Duran top1%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 3 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 31-45'
  • 1-15' 1 %14
  • 16-30' 1 %14
  • 31-45' 3 %43
  • 46-60' 1 %14
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %14
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2025 · 68 maç
Tondela 20maç 2025
FC Porto 24maç 2022
Moreirense 24maç 2021
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-01 FC Zürich Without Club -
2023-08-17 Porto FC Zürich free transfer
2022-07-02 Moreirense FC Porto
2022-07-01 FC Porto B Porto -
2022-06-30 Moreirense FC Porto B End of loan
2021-07-22 FC Porto B Moreirense loan transfer
2020-08-27 Benfica B FC Porto B free transfer
2019-07-01 Benfica U19 Benfica B -
2017-07-01 Benfica U17 Benfica U19 -
2015-07-01 Benfica U15 Benfica U17 -
2015-01-01 Boavista U15 Benfica U15 ?
2014-07-01 Anadia Sub-15 Boavista U15 ?
2013-07-01 Imortal Youth Anadia Sub-15 free transfer
2013-01-01 Olhanense CJ Imortal Youth ?
2012-07-01 Belenenses Yth Olhanense CJ ?
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1437 dk

İzlemede: Agresif savunma profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.9Primeira Liga 2025
PERFORMANS58.11437 dk
KARARİzlemeye değer65/100
ROL UYUMU2025
Agresif stoper 75.1
Defansif bek 74.4
Klasik stoper 69.7
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 203 oyuncu
Scout skoru %71
Performans %57
Dakika %68
Değer / getiri %18
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %84
Performans %58
Dakika %79
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.57 7.1 92
Müdahale / 90 2.76 3 92
Dakika güvenliği 100 78 100
Performans skoru 58.1 74 78
Pas arası / 90 1.06 2.2 48
İkili mücadele kazanma 42.4 62 68
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam