LİGJupiler Pro League
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili00.00 / 90
Rating6.32
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.29
Şut
0.000.58
Kilit pas
0.000.58
Başarılı dripling
0.001.15
Kazanılan ikili
0.008.08
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
CONMEBOL Libertadores2023 · South-America
🏆
Carioca Série A2023 · Brazil
🥈
FIFA Intercontinental Cup2023 Saudi Arabia · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
4
14
0
0
6.32
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Ofsayt1
İlk 1113 yedek
2025/26
19
312
0
1
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas2
Drible4%40 başarı
İkili kazanılan28%50
Müdahale15
Faul45 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11118 yedek
G+A / 900.29
2024/25
38
1.936
1
3
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%33 isabet
Kilit pas20
Drible29%43 başarı
İkili kazanılan142%46
Müdahale75
Faul2222 kazanılan
Ofsayt4
İlk 112513 yedek
G+A / 900.19
Kart3
TOPLAM GOL2
İLK 112837 yedek girdi
KART3
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-112%22
- 4-2-3-111%20
- 4-4-211%20
- 3-4-1-210%18
- 3-4-38%15
- 4-1-3-23%5
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Lommel UnitedH | 0-1 | 10 | 0 | 6.3 | ||
| 23.08.2026 | Club Brugge KVA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.08.2026 | St. TruidenH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 08.08.2026 | Standard LiegeA | 2-2 | 4↑ | – | – | ||
| 31.01.2026 | AntwerpH | 0-4 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 25.01.2026 | GenkA | 1-1 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 17.01.2026 | KVC WesterloA | 0-2 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 26.12.2025 | Union St. GilloiseH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.12.2025 | OH LeuvenA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2025 | Zulte WaregemA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | OH LeuvenH | 1-2 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 02.11.2025 | RAAL La LouvièreA | 2-1 | 14↑ | – | 6.2 | ||
| 26.10.2025 | Zulte WaregemH | 1-1 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 19.10.2025 | GenkH | 2-2 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 04.10.2025 | AntwerpA | 1-1 | 65 | – | 5.9 | ||
| 28.09.2025 | GentH | 2-4 | 31↑ | – | 6.0 | ||
| 21.09.2025 | KV MechelenA | 0-0 | 24↑ | – | 6.7 | ||
| 29.08.2025 | St. TruidenH | 1-1 | 30↑ | – | 6.7 | ||
| 23.08.2025 | Standard LiegeA | 0-3 | 14↑ | 1 | 6.9 | ||
| 17.08.2025 | KVC WesterloH | 4-1 | 4↑ | 1 | – | – | |
| 09.08.2025 | Club Brugge KVA | 2-0 | 21↑ | – | 6.6 | ||
| 03.08.2025 | AnderlechtH | 0-2 | 8↑ | – | 6.9 | ||
| 26.07.2025 | DenderA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.05.2025 | Patro EisdenH | 3-1 | 15↑ | 1 | 1 | 7.7 | |
| 10.05.2025 | Beerschot WilrijkA | 4-2 | 69 | 1 | – | 7.7 | |
| 03.05.2025 | KortrijkH | 0-2 | 31↑ | 1 | 6.9 | ||
| 26.04.2025 | St. TruidenH | 3-1 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 12.04.2025 | St. TruidenA | 3-1 | 65 | 1 | 6.0 | ||
| 05.04.2025 | Beerschot WilrijkH | 2-1 | 28↑ | 1 | 6.9 | ||
| 30.03.2025 | KortrijkA | 2-2 | 66 | – | 6.9 | ||
| 16.03.2025 | AnderlechtA | 3-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 13.03.2025 | JagielloniaH | 2-0 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 09.03.2025 | Club Brugge KVH | 1-3 | 101 | 1 | 6.2 | ||
| 06.03.2025 | JagielloniaA | 3-0 | 22↑ | – | 6.0 | ||
| 01.03.2025 | AntwerpH | 0-0 | 78 | 2 | 6.9 | ||
| 23.02.2025 | KortrijkA | 1-1 | 75 | – | 6.2 | ||
| 16.02.2025 | KVC WesterloH | 1-1 | 90 | 1 | 3 | 6.3 | |
| 08.02.2025 | GenkA | 2-1 | 76 | – | 6.5 | ||
| 01.02.2025 | Standard LiegeH | 1-1 | 89 | 1 | – | 7.2 | |
| 25.01.2025 | CharleroiA | 1-1 | 85 | – | 6.9 | ||
| 18.01.2025 | DenderA | 0-1 | 45 | – | 6.9 | ||
| 12.01.2025 | KV MechelenH | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 27.12.2024 | St. TruidenA | 1-1 | 76 | – | 6.6 | ||
| 22.12.2024 | OH LeuvenH | 1-0 | 67 | 2 | 6.9 | ||
| 15.12.2024 | GentA | 1-1 | 32 | 2 | 7.0 | ||
| 08.12.2024 | Union St. GilloiseH | 0-0 | 63 | 1 | 7.7 | ||
| 01.12.2024 | Beerschot WilrijkA | 3-2 | 70 | – | 6.3 | ||
| 23.11.2024 | Standard LiegeA | 1-0 | 13↑ | – | 6.2 | ||
| 03.11.2024 | CharleroiH | 2-0 | 27↑ | – | 6.6 | ||
| 27.10.2024 | Union St. GilloiseA | 1-3 | 45 | – | 6.7 | ||
| 19.10.2024 | DenderH | 0-0 | 45 | – | 6.6 | ||
| 06.10.2024 | AntwerpA | 3-0 | 45 | – | 5.9 | ||
| 29.09.2024 | St. TruidenH | 1-1 | 83 | – | 7.7 | ||
| 26.09.2024 | GentH | 2-1 | 67 | 1 | 6.5 | ||
| 22.09.2024 | KV MechelenA | 2-0 | 70 | – | 6.7 | ||
| 14.09.2024 | GenkH | 2-3 | 66 | – | 6.5 | ||
| 01.09.2024 | Club Brugge KVA | 3-0 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 18.08.2024 | OH LeuvenA | 1-1 | 13↑ | – | 6.9 | ||
| 11.08.2024 | Beerschot WilrijkH | 4-1 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 04.08.2024 | KortrijkH | 1-2 | –↑ | – | – |
ŞUT5
GOL1
xG1.0
xG FARKI-0.0over performing
DÖNÜŞÜM%20.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası2%40
- Kontra atak1%20
- Açık oyun1%20
- Korner1%20
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak2%40
- Sol ayak2%40
- Kafa1%20
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR5 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %20
- 61-75' 1 %20
- 76-90+' 3 %60
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 312 dk
İzlemede: Agresif savunma profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Oyun sürekliliğinde soru işaretiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika yeterince güçlü değil.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.3Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS75.2312 dk
KARARİzlemeye değer64/100
ROL UYUMU2025
Agresif stoper
65.8
Ofansif bek
63.0
Defansif bek
62.3
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 195 oyuncu
Scout skoru
%58
Performans
%92
Dakika
%37
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%80
Performans
%94
Dakika
%50
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90
4.33
3
100
Performans skoru
75.2
74
100
Ortalama rating
6.5
7.1
92
Pas arası / 90
2.31
2.2
100
İkili mücadele kazanma
50
62
81
Blok / 90
0.29
1.2
24
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Sabil HansenRanders FC · 20
%95
1gol
0asist
81scout
Superliga
Armando MéndezLanus · 29
%82
0gol
0asist
64scout
Liga Profesional Argentina
Jeremy NgakiaWatford · 25
%75
3gol
4asist
74scout
Championship
Sabahattin DesticiVan Spor Kulübü · 25
%67
0gol
3asist
76scout
1. Lig
Giorgio CittadiniFrosinone · 23
%63
0gol
0asist
89scout
€900K
Serie B
Norbert WojtuszekJagiellonia · 24
%61
0gol
0asist
72scout
UEFA Europa Conference League
Denzel De RoeveBrann · 21
%60
3gol
2asist
80scout
Eliteserien
Yannick BrightInter Miami · 24
%60
1gol
1asist
74scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum