LİGPremier League
BU SEZON0G · 1A
Asist10.17 / 90
Şut40.67 / 90
Kilit pas20.33 / 90
Başarılı dripling20.33 / 90
Kazanılan ikili274.50 / 90
Rating7.18
OYUNCU PROFİLİPremier League 2025 · 79 defanslar
- Müdahale 0.67 %13
- Pas arası 1.33 %64
- Blok 0.67 %68
- İkili mücadele %59 %63
- Pas isabeti %83 %65
- Faul (az iyi) 1.67 %17
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 540 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Premier LeagueNone · Russia
🏆
Taça de PortugalNone · Portugal
🏆
Taça da LigaNone · Portugal
🏆
Premier League2024/2025 · Russia
🏆
Taça de Portugal2020/2021 · Portugal
🏆
Taça da Liga2019/2020 · Portugal
🥈
Super CupNone · Russia · 2nd Place
🥈
Taça da LigaNone · Portugal · 2nd Place
🥈
Taça de PortugalNone · Portugal · 2nd Place
🥈
Super CupNone · Portugal · 2nd Place
🥈
Premier LeagueNone · Russia · 2nd Place
🥈
Super Cup2025 · Russia · 2nd Place
🥈
Super Cup2024 · Russia · 2nd Place
🥈
Premier League2023/2024 · Russia · 2nd Place
🥈
Taça de Portugal2022/2023 · Portugal · 2nd Place
🥈
Super Cup2021/2022 · Portugal · 2nd Place
🥈
Taça da Liga2020/2021 · Portugal · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 2 G+A
GolAsist
2025/26
6
540
0
1
7.18
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas2
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan27%59
Müdahale4
Faul102 kazanılan
İlk 116
G+A / 900.17
2022/23
27
2.130
1
0
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%54 isabet
Kilit pas6
İkili kazanılan77%60
Müdahale24
Faul246 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11243 yedek
G+A / 900.04
Kart52
2021/22
37
2.479
0
0
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7
Kilit pas10
Drible8%73 başarı
İkili kazanılan101%52
Müdahale22
Faul365 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112611 yedek
Kart51
2020/21
38
2.374
1
1
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%50 isabet
Kilit pas6
Drible10%83 başarı
İkili kazanılan92%53
Müdahale17
Faul333 kazanılan
İlk 112513 yedek
G+A / 900.08
Kart2
TOPLAM GOL3
İLK 11555 yedek girdi
KART5
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA3
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %33
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %67
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-157%97
- 3-4-32%3
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.08.2025 | Krylia SovetovA | 0-6 | 90 | – | 7.0 | ||
| 17.08.2025 | FC SochiH | 5-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 10.08.2025 | FC OrenburgA | 0-1 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 02.08.2025 | DynamoH | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 26.07.2025 | LokomotivH | 1-2 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 20.07.2025 | Nizhny NovgorodA | 0-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.02.2023 | AroucaH | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 16.02.2023 | FiorentinaH | 0-4 | 55 | – | 5.3 | ||
| 12.02.2023 | MaritimoA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.02.2023 | FamalicaoH | 4-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 01.02.2023 | Sporting CPA | 5-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 21.01.2023 | Pacos FerreiraA | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 14.01.2023 | BoavistaH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 05.01.2023 | Santa ClaraA | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 30.12.2022 | BenficaH | 3-0 | 15↑ | – | 6.9 | ||
| 13.11.2022 | PortimonenseA | 1-2 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 06.11.2022 | Casa PiaH | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 03.11.2022 | Malmo FFH | 2-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 30.10.2022 | GIL VicenteA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 27.10.2022 | Union BerlinA | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 22.10.2022 | EstorilA | 0-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 13.10.2022 | Union St. GilloiseA | 3-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 09.10.2022 | ChavesH | 0-1 | 90 | 4 | 7.2 | ||
| 06.10.2022 | Union St. GilloiseH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.09.2022 | FC PortoA | 4-1 | 90 | – | 6.0 | ||
| 18.09.2022 | VizelaH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 15.09.2022 | Union BerlinH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 11.09.2022 | Rio AveA | 2-3 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 03.09.2022 | GuimaraesH | 1-0 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 28.08.2022 | AroucaA | 0-6 | 80 | – | 7.0 | ||
| 21.08.2022 | MaritimoH | 5-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 12.08.2022 | FamalicaoA | 0-3 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 07.08.2022 | Sporting CPH | 3-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 15.05.2022 | FamalicaoA | 3-2 | 45↑ | – | 6.5 | ||
| 08.05.2022 | AroucaH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 30.04.2022 | BelenensesA | 0-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 25.04.2022 | FC PortoH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 18.04.2022 | EstorilA | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 14.04.2022 | RangersA | 3-1 | 42 | – | 4.5 | ||
| 10.04.2022 | VizelaA | 0-1 | 37↑ | – | 6.9 | ||
| 07.04.2022 | RangersH | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 01.04.2022 | BenficaH | 3-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 20.03.2022 | PortimonenseA | 1-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 17.03.2022 | MonacoA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 13.03.2022 | GIL VicenteH | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 10.03.2022 | MonacoH | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 05.03.2022 | BoavistaA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 28.02.2022 | Santa ClaraH | 0-0 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 24.02.2022 | Sheriff TiraspolH | 2-0 | 120 | 2 | 7.5 | ||
| 20.02.2022 | TondelaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.02.2022 | Sheriff TiraspolA | 2-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 12.02.2022 | Pacos FerreiraH | 2-1 | 90 | 3 | 7.0 | ||
| 05.02.2022 | GuimaraesA | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 30.01.2022 | MoreirenseH | 2-0 | 75 | – | 7.0 | ||
| 22.01.2022 | Sporting CPA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.01.2022 | MaritimoH | 0-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 09.01.2022 | FamalicaoH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.12.2021 | AroucaA | 0-6 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 12.12.2021 | FC PortoA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.12.2021 | FK Crvena ZvezdaH | 1-1 | –↑ | – | – |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 108 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2022
CezalıKadroda yok
1 maç
11.2021
Kas sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Primeira Liga2022 · SC Braga
1kırmızı · 27 maç
🟥
UEFA Europa League2021 · SC Braga
1kırmızı · 7 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 540 dk
Veri yetersiz: Pas hacmi yüksek savunmacı
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU49.5Premier League 2025
PERFORMANS61.5540 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 139 oyuncu
Scout skoru
%62
Performans
%75
Dakika
%92
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%42
Performans
%67
Dakika
%60
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Enea MihajAtlanta United FC · 27
%95
0gol
1asist
53scout
Major League Soccer
Stian KristiansenSandefjord · 26
%89
2gol
1asist
67scout
Eliteserien
Ismael DoukouréStrasbourg · 22
%77
0gol
2asist
65scout
€20.00M
Ligue 1
Agustín García BassoRacing Club · 33
%70
0gol
2asist
59scout
Liga Profesional Argentina
Nathan CollinsBrentford · 24
%64
1gol
2asist
65scout
€30.00M
Premier League
Francisco ÁlvarezArgentinos JRS · 25
%63
0gol
3asist
69scout
Liga Profesional Argentina
Lucas VillalbaCruzeiro · 31
%61
1gol
0asist
61scout
Serie A
Emrecan Uzunhanİstanbulspor · 24
%60
1gol
1asist
70scout
1. Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
