Matteo Ruggeri
Italy · Defender

Matteo Ruggeri

YAŞ21
BOY169
KULÜPCarrarese
DOĞUM YERİRoma
LİGCoppa Italia
BU SEZON1G · 0A
Gol10.06 / 90
Asist00.00 / 90
Şut50.32 / 90
Kilit pas20.13 / 90
Başarılı dripling10.06 / 90
Kazanılan ikili956.09 / 90
Rating6.72
OYUNCU PROFİLİSerie B 2025 · 98 defanslar
Müdahale — %77 (1.86) Pas arası — %72 (1.22) Blok — %80 (0.83) İkili mücadele — %55 (%57) Pas isabeti — %72 (%86) Faul (az iyi) — %9 (1.99) 61 ORT. % 77 72 80 55 72 9
  • Müdahale 1.86 %77
  • Pas arası 1.22 %72
  • Blok 0.83 %80
  • İkili mücadele %57 %55
  • Pas isabeti %86 %72
  • Faul (az iyi) 1.99 %9
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1404 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 1 G+A
2022 0 2023 0 2025 1
GolAsist
2025/26 36 1.416 1 0 6.71
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie BCarrarese 35 1.404 1 0 6.72
Coppa ItaliaCarrarese 1 12 0 0 6.60
Şut5%20 isabet
Kilit pas2
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan95%57
Müdahale29
Faul3112 kazanılan
İlk 111719 yedek
G+A / 900.06
Kart5
2023/24 12 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ALazio 10 0 0 0
UEFA Champions LeagueLazio 2 0 0 0
2022/23 2 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ALazio 1 0 0 0
TOPLAM GOL0
İLK 11112 yedek girdi
KART1
FORMA26
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 12 3-4-2-1 — 1 13 maç
  • 4-3-312%92
  • 3-4-2-11%8
MAÇ GEÇMİŞİ50 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
08.05.2026 Virtus EntellaA 2-1 90 6.9
01.05.2026 CesenaH 0-0
19.04.2026 PescaraH 2-2 76 6.3
12.04.2026 ReggianaA 2-0 90 1 6.9
06.04.2026 SpeziaH 3-1 90 1 8.2
22.03.2026 BariA 0-3
18.03.2026 SampdoriaH 2-0
14.03.2026 Juve StabiaA 1-1
08.03.2026 PalermoH 0-1
04.03.2026 CatanzaroH 3-3 90 1 6.5
01.03.2026 MantovaA 1-1
21.02.2026 MonzaH 0-1
14.02.2026 ModenaA 2-0 80 1 7.0
10.02.2026 PadovaA 1-0
07.02.2026 SudtirolH 0-0
31.01.2026 VeneziaA 2-1
23.01.2026 EmpoliH 3-0 21 6.6
17.01.2026 AvellinoA 1-2
10.01.2026 BariH 1-0
27.12.2025 MantovaH 0-0
20.12.2025 MonzaA 4-1 90 5.9
14.12.2025 Virtus EntellaH 3-1 90 1 1 7.0
07.12.2025 SampdoriaA 3-2
08.11.2025 SudtirolA 1-1 65 7.2
01.11.2025 FrosinoneH 0-2 63 7.2
28.10.2025 CesenaA 2-1 58 5.9
25.10.2025 VeneziaH 3-2
18.10.2025 PescaraA 2-2 87 6.3
05.10.2025 Juve StabiaH 3-0
01.10.2025 ModenaH 0-0 90 7.0
28.09.2025 EmpoliA 2-2 20 6.6
21.09.2025 AvellinoH 3-4 90 5.6
13.09.2025 CatanzaroA 1-1 90 6.6
31.08.2025 PadovaH 0-0 58 7.0
24.08.2025 SpeziaA 0-2 66 6.9
18.08.2025 UdineseA 2-0 12 6.6
11.03.2024 UdineseH 1-2
05.03.2024 Bayern MunichA 3-0
01.03.2024 AC MilanH 0-1
26.02.2024 FiorentinaA 2-1
22.02.2024 TorinoA 0-2
28.01.2024 NapoliH 0-0
29.12.2023 FrosinoneH 3-1
17.12.2023 InterH 0-2
09.12.2023 VeronaA 1-1
02.12.2023 CagliariH 1-0
28.11.2023 CelticH 2-0
25.11.2023 SalernitanaA 2-1
28.05.2023 CremoneseH 3-2
23.02.2023 CFR 1907 ClujA 0-0
ŞUT10
GOL2
xG1.4
xG FARKI+0.6over performing
DÖNÜŞÜM%20.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
89' · xG 0.02 19' · xG 0.079 72' · xG 0.065 40' · xG 0.023 76' · xG 0.115 36' · xG 0.064 70' · xG 0.962 · GOL 37' · xG 0.0 · GOL 7' · xG 0.024 53' · xG 0.026
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 4 (%40) Duran top — 3 (%30) Açık oyun — 2 (%20) Taç sonrası — 1 (%10) 10 şut
  • Korner4%40
  • Duran top3%30
  • Açık oyun2%20
  • Taç sonrası1%10
Vücut bölgesine göre
Kafa — 6 (%60) Sağ ayak — 4 (%40) 10 şut
  • Kafa6%60
  • Sağ ayak4%40
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR10 şut
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 3 46-60' — 1 61-75' — 2 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 31-45'
  • 1-15' 1 %10
  • 16-30' 1 %10
  • 31-45' 3 %30
  • 46-60' 1 %10
  • 61-75' 2 %20
  • 76-90+' 2 %20
PİYASA DEĞERİ€1.30M
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2025 · 50 maç
Carrarese 36maç 2025
Lazio 14maç 2022–2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-06-30 Salernitana Lazio End of loan
2024-08-17 Lazio U20 Salernitana loan transfer
2021-07-01 Lazio U17 Lazio U19 -
2020-09-01 Lazio Youth Lazio U17 -
2019-03-24 Savio Lazio Youth ?
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1404 dk

Öne çıkıyor: Pas hacmi yüksek savunmacı

Skoru, performansı ve veri güvenilirliği bir adım atmaya yetecek düzeyde.

Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç maçlık görüntü incelemesi ve rol uyumu kontrolü.
  • Bonservis ve sözleşme durumunun bütçeye oturup oturmadığı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU81.8Serie B 2025
PERFORMANS70.41404 dk
KARARİzlemeye değer74/100
KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper 85.7
Defansif bek 85.2
Klasik stoper 82.4
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 212 oyuncu
Scout skoru %98
Performans %87
Dakika %64
Değer / getiri %35
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %100
Performans %87
Dakika %79
Değer / getiri %17
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 55.45 62 89
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 70.4 76 93
İkili mücadele kazanma 57.23 64 89
Müdahale / 90 1.86 2.2 84
Ortalama rating 6.72 7.2 93
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam