Mbaye Diagne
Senegal · Attacker

Mbaye Diagne

YAŞ21
BOY173
KİLO71
DOĞUM YERİDakar
LİGLigue 1
BU SEZON0G · 0A
Şut13.60 / 90
Kazanılan ikili27.20 / 90
Rating6.90
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut 3.600.30
Kazanılan ikili 7.204.82
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
22. Coupe de France2025 · Metz · 1 maç 1asist22.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 CAF African Nations Championship2022 Algeria · Africa
🥈 Ligue 22022/2023 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 1 G+A
2023 0 2025 1 2026 0
GolAsist
2026/27 2 25 0 0 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueZulte Waregem 2 25 0 0 6.90
Şut1
İkili kazanılan2%100
Müdahale1
2025/26 15 350 1 0 6.63
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Metz 8 299 0 0 6.58
Jupiler Pro LeagueZulte Waregem 7 51 1 0 6.90
Şut3%100 isabet
Kilit pas3
Drible2%29 başarı
İkili kazanılan19%44
Müdahale11
Faul23 kazanılan
İlk 11312 yedek
G+A / 900.26
Kart1
2023/24 15 155 0 0 6.38
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Metz 15 155 0 0 6.38
Şut2
Kilit pas2
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan11%42
Müdahale5
Faul54 kazanılan
İlk 11114 yedek
Kart1
TOPLAM GOL1
İLK 11630 yedek girdi
KART3
FORMA30
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 15 4-3-3 — 6 3-4-1-2 — 4 3-4-2-1 — 3 4-1-4-1 — 2 3-5-1-1 — 1 31 maç
  • 4-2-3-115%48
  • 4-3-36%19
  • 3-4-1-24%13
  • 3-4-2-13%10
  • 4-1-4-12%6
  • 3-5-1-11%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ32 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.08.2026 KVC WesterloA 2-2 25 1 6.9
22.08.2026 SK BeverenH 4-0
12.04.2026 DenderA 1-2 14 1 6.9
04.04.2026 Cercle BruggeH 2-2 15 1 1 7.3
22.03.2026 CharleroiH 1-0 6
13.03.2026 GentA 2-0
08.03.2026 Standard LiegeH 0-1 6
28.02.2026 KV MechelenA 2-1
22.02.2026 AnderlechtH 2-4 10 6.5
01.02.2026 AngersA 1-0
25.01.2026 LyonH 2-5
18.01.2026 StrasbourgA 2-1 89 7.2
04.01.2026 LorientA 1-1 90 6.7
13.12.2025 Paris Saint GermainH 2-3 84 6.5
07.12.2025 AuxerreA 3-1 22 6.2
28.11.2025 RennesH 0-1 14 1 6.3
23.11.2025 Stade Brestois 29A 3-2
02.06.2024 Saint EtienneH 2-2
19.05.2024 Paris Saint GermainH 0-2
30.03.2024 MonacoH 2-5
23.02.2024 LyonH 1-2
27.01.2024 NiceA 1-0 12 6.3
14.01.2024 ToulouseH 0-1
20.12.2023 Paris Saint GermainA 3-1
26.11.2023 LorientA 2-3
12.11.2023 NantesH 3-1 1
05.11.2023 LyonA 1-1
29.10.2023 Le HavreH 0-0
22.10.2023 MonacoA 2-1
24.09.2023 StrasbourgH 0-1 27 1 6.2
18.08.2023 MarseilleH 2-2 89 1 6.3
13.08.2023 RennesA 5-1 26 6.7
ŞUT8
GOL1
xG0.7
xG FARKI+0.3over performing
DÖNÜŞÜM%12.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
9' · xG 0.025 90' · xG 0.104 77' · xG 0.176 · GOL 83' · xG 0.128 75' · xG 0.08 78' · xG 0.035 87' · xG 0.058 78' · xG 0.129
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 4 (%50) Açık oyun — 2 (%25) Kontra atak — 1 (%12) Korner — 1 (%12) 8 şut
  • Asist sonrası4%50
  • Açık oyun2%25
  • Kontra atak1%12
  • Korner1%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR8 şut
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 6 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 76-90+'
  • 1-15' 1 %12
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %12
  • 76-90+' 6 %75
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2026 · 32 maç
Zulte Waregem 9maç 2025–2026
Metz 23maç 2023–2025
Amiens 2024
Senegal 2022–2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-02-03 FC Metz Amiens SC loan transfer
2023-07-01 FC Metz B FC Metz -
2023-02-10 Génération Foot FC Metz B ?
2019-07-01 Génération U17 Génération Foot -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2025 Ayak sakatlığıKadroda yok 7 maç
09.2025 Ayak sakatlığıKadroda yok 1 maç
08.2025 injuredKadroda yok 2 maç
09.2023 SakatlıkKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 299 dk

İzlemede: İki yönlü orta saha

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU45.8Ligue 1 2025
PERFORMANS36.3299 dk
KARARVeri yetersiz51/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 48.3
İleri sekiz 42.2
Numara 10 40.2
Top kapan ön libero 38.1
Derinden oyun kurucu 36.7
Box-to-box orta saha 33.0
Role fit sinyali var ama confidence 76/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 263 oyuncu
Scout skoru %43
Performans %45
Dakika %47
Değer / getiri %29
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %55
Performans %51
Dakika %57
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90 3.31 3.2 100
Ortalama rating 6.58 7.1 93
Performans skoru 36.3 75 48
İkili mücadele kazanma 44.44 58 77
Pas arası / 90 0.9 2.3 39
Pas hacmi / 90 28.6 50 57
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam