P. Sy
Senegal · Goalkeeper

P. Sy

YAŞ28
BOY206
KULÜPMetz
DOĞUM YERİLouga
LİGLigue 1
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kazanılan ikili60.76 / 90
Rating6.90
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.00
Kazanılan ikili 0.760.43
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
2025/26 17 711 0 0 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Metz 17 711 0 0 6.90
İkili kazanılan6%100
Müdahale1
İlk 1189 yedek
2024/25 2 210 0 0 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Metz 2 210 0 0 6.60
İkili kazanılan1%100
İlk 112
TOPLAM GOL0
İLK 1199 yedek girdi
FORMA61
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 9 3-4-2-1 — 4 5-3-2 — 2 4-1-4-1 — 1 4-3-3 — 1 4-4-2 — 1 18 maç
  • 4-2-3-19%50
  • 3-4-2-14%22
  • 5-3-22%11
  • 4-1-4-11%6
  • 4-3-31%6
  • 4-4-21%6
MAÇ GEÇMİŞİ19 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
10.05.2026 LorientH 0-4 90 6.2
02.05.2026 MonacoH 1-2 96 6.2
26.04.2026 Le HavreA 4-4 92 5.9
19.04.2026 Paris FCH 1-3 85 7.7
10.04.2026 MarseilleA 3-1 86 7.2
05.04.2026 NantesH 0-0 90 6.9
22.03.2026 RennesA 0-0 95 8.9
15.03.2026 ToulouseH 3-4
26.10.2025 LilleA 6-1 77 6.2
19.10.2025 ToulouseA 4-0
04.10.2025 MarseilleH 0-3
28.09.2025 Le HavreH 0-0
21.09.2025 MonacoA 5-2
14.09.2025 AngersH 1-1
31.08.2025 Paris FCA 3-2
23.08.2025 LyonA 3-0
17.08.2025 StrasbourgH 0-1
29.05.2025 ReimsA 1-3 120 6.9
21.05.2025 ReimsH 1-1 90 6.3
AKSİYON HARİTASI726 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 5 5 6 10 10 10 12 13 15 16 18 24 29 32 34 34 35 50 59 77 79 103
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %9 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 3 3 3 3 3 4 4 5 10 10 10 11 14 14 15 16 22 23 24 24 30 32 43 45 49 52
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %11 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 4 10 10
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %10 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 3 3 6 10 14
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %7 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR726
Pas 453 Pas — 453 (%63) Kaleci to… 77 Kaleci topu aldı — 77 (%11) Kurt… 46 Kurtarış — 46 (%6) Korne… 34 Korner kazandırma — 34 (%5) Top k… 28 Top kazanma — 28 (%4) Uzaklaştırma — 27 (%4) Ayakta kapatma — 14 (%2) Claim — 13 (%2) Faul — 12 (%2) Hata — 11 (%2)
  • Pas453%63
  • Kaleci topu aldı77%11
  • Kurtarış46%6
  • Korner kazandırma34%5
  • Top kazanma28%4
  • Uzaklaştırma27%4
  • Ayakta kapatma14%2
  • Claim13%2
  • Faul12%2
  • Hata11%2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2025 · 19 maç
Metz 19maç 2024–2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026 Ayak bileği sakatlığıKadroda yok 1 maç
03.2026 SarsıntıKadroda yok 13 maç
11.2025 SakatlıkKadroda yok 3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 711 dk

İzlemede: Kurtarış ağırlıklı kaleci

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU52.1Ligue 1 2025
PERFORMANS59.9711 dk
KARARVeri yetersiz55/100
ROL UYUMU2025
Libero kaleci 62.1
Kurtarıcı kaleci 59.7
Role fit sinyali var ama confidence 90/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 72 oyuncu
Scout skoru %52
Performans %78
Dakika %68
Değer / getiri %31
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru %65
Performans %72
Dakika %78
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 25.32 38 67
Ortalama rating 6.9 7.2 96
Performans skoru 59.9 76 79
Kurtarış / 90 3.67 3.2 100
Dakika güvenliği 34.8 80 44
Yenen gol / 90 2.28 1.3 0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam