LİGFriendlies
BU SEZON2G · 2A
Gol20.11 / 90
Asist10.05 / 90
Şut100.53 / 90
Kilit pas130.69 / 90
Başarılı dripling130.69 / 90
Kazanılan ikili904.78 / 90
Rating6.90
OYUNCU PROFİLİBundesliga 2025 · 64 orta sahalar
- Kilit pas 0.69 %27
- Asist 0.05 %33
- Drible 0.69 %43
- Pas isabeti %88 %98
- Top kapma 3.98 %84
- İkili mücadele %54 %70
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1696 dakika oynadı.
2025/26
45
2.677
2
2
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%44 isabet
Kilit pas18
Drible19%66 başarı
İkili kazanılan145%54
Müdahale68
Faul3837 kazanılan
İlk 113312 yedek
G+A / 900.13
Kart81
TOPLAM GOL0
İLK 11133 yedek girdi
KART1
FORMA5
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-2-26%38
- 4-3-34%25
- 4-4-24%25
- 4-2-3-12%12
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ45 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | TSV HartbergH | 1-3 | 90 | – | 7.9 | ||
| 10.05.2026 | Lask LinzA | 2-1 | 70 | – | 6.7 | ||
| 03.05.2026 | Sturm GrazH | 1-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 26.04.2026 | Rapid ViennaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.04.2026 | Austria ViennaH | 3-1 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 19.04.2026 | Austria ViennaA | 1-3 | 1↑ | – | – | ||
| 10.04.2026 | Lask LinzH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2026 | TSV HartbergA | 1-2 | 1↑ | – | – | ||
| 20.03.2026 | Sturm GrazA | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 15.03.2026 | Rapid ViennaH | 0-1 | 83 | 1 | 6.9 | ||
| 08.03.2026 | Rapid ViennaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | TSV HartbergH | 0-0 | 84 | – | 7.5 | ||
| 22.02.2026 | Lask LinzA | 1-5 | 90 | – | 6.7 | ||
| 15.02.2026 | Grazer AKA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 29.01.2026 | Aston VillaA | 3-2 | 85 | 2 | 7.2 | ||
| 22.01.2026 | FC Basel 1893H | 3-1 | 80 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 14.12.2025 | Wolfsberger ACH | 2-1 | 45 | 1 | 6.3 | ||
| 11.12.2025 | SC FreiburgA | 1-0 | 63 | – | 7.2 | ||
| 06.12.2025 | FC BW LinzA | 0-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 30.11.2025 | SCR AltachA | 1-1 | 83 | – | 6.5 | ||
| 27.11.2025 | BolognaA | 4-1 | 59 | – | 6.2 | ||
| 23.11.2025 | WSG WattensH | 2-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 09.11.2025 | Sturm GrazA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 06.11.2025 | GO Ahead EaglesH | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 02.11.2025 | RiedH | 4-1 | 45↑ | 1 | 7.5 | ||
| 26.10.2025 | Austria ViennaA | 0-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 23.10.2025 | Ferencvarosi TCH | 2-3 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 19.10.2025 | SCR AltachH | 2-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 05.10.2025 | Rapid ViennaH | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 8.7 | |
| 02.10.2025 | LyonA | 2-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 25.09.2025 | FC PortoH | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 20.09.2025 | Sturm GrazH | 0-2 | 22 | – | 3.9 | ||
| 13.09.2025 | Wolfsberger ACA | 3-1 | 17↑ | – | 6.6 | ||
| 30.08.2025 | FC BW LinzH | 2-2 | 45 | – | 6.9 | ||
| 23.08.2025 | Lask LinzH | 3-0 | 90 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 16.08.2025 | TSV HartbergA | 1-2 | 2↑ | – | – | ||
| 12.08.2025 | Club Brugge KVA | 3-2 | 91 | 1 | 6.3 | ||
| 09.08.2025 | Grazer AKH | 5-0 | 45 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 06.08.2025 | Club Brugge KVH | 0-1 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 02.08.2025 | RiedA | 2-2 | 65 | 1 | 6.3 | ||
| 30.07.2025 | BrannH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.07.2025 | BrannA | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 27.06.2025 | Real MadridH | 0-3 | 73 | – | 6.9 | ||
| 22.06.2025 | Al-Hilal Saudi FCH | 0-0 | 45 | 1 | 6.9 | ||
| 18.06.2025 | PachucaA | 1-2 | 35↑ | – | 6.7 |
ŞUT13
GOL2
xG1.4
xG FARKI+0.6over performing
DÖNÜŞÜM%15.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası6%46
- Korner4%31
- Kontra atak1%8
- Açık oyun1%8
- Duran top1%8
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak7%54
- Sağ ayak6%46
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR13 şut
- 1-15' 2 %15
- 16-30' 2 %15
- 31-45' 5 %38
- 46-60' 1 %8
- 61-75' 3 %23
- 76-90+' 0 %0
PİYASA DEĞERİ€8.00M
DİSİPLİN8kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2025 · 45 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-05-31
Blau Weiss Linz
→
Salzburg
End of loan
Blau Weiss Linz
→
Salzburg
End of loan
2024-09-05
Salzburg
→
Blau Weiss Linz
loan transfer
Salzburg
→
Blau Weiss Linz
loan transfer
2024-09-04
FC Liefering
→
Salzburg
End of loan
FC Liefering
→
Salzburg
End of loan
2023-01-02
Salzburg
→
FC Liefering
loan transfer
Salzburg
→
FC Liefering
loan transfer
2023-01-01
Guidars FC
→
Salzburg
?
Guidars FC
→
Salzburg
?
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Bundesliga2025 · Red Bull Salzburg
7sarı · 27 maç
🟥
Bundesliga2025 · Red Bull Salzburg
1kırmızı · 27 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1696 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.8Bundesliga 2025
PERFORMANS48.41696 dk
KARARVeri yetersiz60/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
86.1
Derinden oyun kurucu
80.6
Box-to-box orta saha
77.8
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 231 oyuncu
Scout skoru
%88
Performans
%75
Dakika
%78
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%93
Performans
%73
Dakika
%87
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
6.9
7.1
97
Müdahale / 90
2.18
3.2
68
Pas arası / 90
1.8
2.3
78
Performans skoru
48.4
75
64
İkili mücadele kazanma
54.22
58
94
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Bartosz SliszBrondby · 26
%95
0gol
1asist
60scout
Superliga
Batuhan İşçilerVan Spor Kulübü · 30
%79
0gol
1asist
53scout
1. Lig
Pelle MattssonNorwich · 24
%72
3gol
0asist
58scout
Championship
RoniAVS · 26
%70
0gol
0asist
53scout
Primeira Liga
Niklas OdegardKristiansund BK · 21
%68
0gol
3asist
68scout
Eliteserien
Édouard MichutFortuna Sittard · 22
%64
0gol
0asist
68scout
€500K
Eredivisie
Tore Andre SorasHam-Kam · 27
%63
1gol
1asist
59scout
Eliteserien
Marvin ParkLas Palmas · 25
%60
1gol
3asist
66scout
€1.20M
Segunda División
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum