LİGUEFA Champions League
BU SEZON0G · 0A
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
4
45
0
0
5.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Faul2
İlk 1113 yedek
2024/25
14
1.112
0
0
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%43 isabet
Kilit pas5
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan60%59
Müdahale9
Faul87 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11131 yedek
Kart3
2023/24
30
2.318
3
1
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%42 isabet
Kilit pas9
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan111%56
Müdahale27
Faul2516 kazanılan
İlk 11264 yedek
G+A / 900.16
Kart2
Kaptan4maçta
2022/23
22
1.976
1
1
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%33 isabet
Kilit pas6
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan113%67
Müdahale32
Faul1710 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1122
G+A / 900.09
Kart3
Kaptan7maçta
2020/21
31
2.643
2
0
7.17
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%54 isabet
Kilit pas4
Drible8%80 başarı
İkili kazanılan192%66
Müdahale57
Faul2720 kazanılan
İlk 11301 yedek
G+A / 900.07
Kart21
TOPLAM GOL0
İLK 111411 yedek girdi
KART3
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA5
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-117%68
- 4-3-35%20
- 4-4-23%12
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.2026 | MonacoA | 4-1 | 45 | – | 5.9 | ||
| 20.08.2026 | MonacoH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 29.07.2026 | FenerbahçeH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.07.2026 | FenerbahçeA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.01.2026 | GroningenH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.01.2026 | FeyenoordH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.12.2025 | HeraclesA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2025 | Sparta RotterdamA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 06.12.2025 | PSV EindhovenH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.11.2025 | PEC ZwolleA | 2-1 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 23.11.2025 | AZ AlkmaarH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2024 | WaalwijkH | 1-1 | 83 | – | 7.7 | ||
| 23.11.2024 | FeyenoordA | 3-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 10.11.2024 | GO Ahead EaglesH | 1-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 02.11.2024 | Fortuna SittardA | 3-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 26.10.2024 | Sparta RotterdamH | 2-0 | 90 | 2 | 7.6 | ||
| 19.10.2024 | NEC NijmegenA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.10.2024 | PEC ZwolleH | 1-1 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 27.09.2024 | HeraclesA | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 22.09.2024 | GroningenH | 2-1 | 67 | – | 7.0 | ||
| 17.09.2024 | TwenteA | 2-0 | 62 | – | 6.9 | ||
| 14.09.2024 | AZ AlkmaarA | 9-1 | 90 | – | 5.5 | ||
| 31.08.2024 | NAC BredaH | 4-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 17.08.2024 | UtrechtH | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 11.08.2024 | AjaxA | 1-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 19.05.2024 | Sparta RotterdamA | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 12.05.2024 | VitesseH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2024 | Almere City FCA | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 25.04.2024 | PSV EindhovenH | 0-8 | 45 | – | 5.6 | ||
| 14.04.2024 | HeraclesA | 0-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 07.04.2024 | UtrechtH | 2-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 03.04.2024 | TwenteH | 3-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 30.03.2024 | WaalwijkA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 17.03.2024 | FeyenoordH | 2-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 10.03.2024 | NEC NijmegenA | 2-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 03.03.2024 | PEC ZwolleH | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 25.02.2024 | FC VolendamA | 0-4 | 90 | – | 7.2 | ||
| 17.02.2024 | GO Ahead EaglesH | 0-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 11.02.2024 | AjaxH | 3-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 03.02.2024 | Fortuna SittardA | 3-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 28.01.2024 | AZ AlkmaarH | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.01.2024 | ExcelsiorA | 3-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 13.01.2024 | PEC ZwolleA | 2-2 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 16.12.2023 | FC VolendamH | 1-2 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 11.11.2023 | VitesseA | 1-3 | 90 | 1 | – | 6.9 | |
| 05.11.2023 | AjaxA | 4-1 | 90 | – | 6.0 | ||
| 28.10.2023 | HeraclesH | 3-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 21.10.2023 | AZ AlkmaarA | 3-0 | 82 | – | 6.7 | ||
| 07.10.2023 | NEC NijmegenH | 1-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 30.09.2023 | TwenteA | 1-0 | 82 | – | 7.2 | ||
| 23.09.2023 | ExcelsiorH | 0-3 | 28↑ | – | 6.2 | ||
| 02.09.2023 | GO Ahead EaglesAC | 3-2 | 90 | – | 7.7 | ||
| 27.08.2023 | Sparta RotterdamHC | 1-3 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 20.08.2023 | UtrechtAC | 0-2 | 90 | – | 8.3 | ||
| 12.08.2023 | WaalwijkHC | 3-1 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 19.02.2023 | CambuurAC | 1-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 12.02.2023 | FeyenoordHC | 1-2 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 04.02.2023 | UtrechtAC | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 28.01.2023 | VitesseHC | 1-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 25.01.2023 | Fortuna SittardAC | 2-0 | 90 | 1 | 7.2 |
PİYASA DEĞERİ€1.00M-64.3%
KAÇIRDIĞI MAÇ68
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 108 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2025
Diz sakatlığıKadroda yok
60 maç
08.2025
Torn knee ligamentKadroda yok
1 maç
02.2025
Diz sakatlığıŞüpheli
1 maç
12.2023
Sırt sakatlığıKadroda yok
3 maç
09.2023
Kalça sakatlığıKadroda yok
1 maç
04.2021
SakatlıkKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Eredivisie2020 · Heerenveen
1kırmızı · 31 maç
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 10 dk
Veri yetersiz: Dengeli savunmacı
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU23.6Eredivisie 2025
PERFORMANS2.010 dk
KARARVeri yetersiz15/100
ROL UYUMU2025
Klasik stoper
8.7
Agresif stoper
7.1
Ayağı iyi stoper
4.8
Role fit sinyali var ama confidence 38/100 ve risk 62/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 233 oyuncu
Scout skoru
%2
Performans
%18
Dakika
%20
Değer / getiri
%14
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%6
Performans
%17
Dakika
%18
Değer / getiri
%14
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.3
7.2
88
Pas hacmi / 90
9
45
20
İkili mücadele kazanma
0
68
0
Blok / 90
0
1.8
0
Pas arası / 90
0
1.8
0
Müdahale / 90
0
2.4
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Martti HaukiojaVPS · 26
%95
1gol
0asist
45scout
Veikkausliiga
Albin GranlundInter Turku · 36
%84
0gol
1asist
43scout
Veikkausliiga
Brooklyn Lyons-FosterHJK helsinki · 25
%80
2gol
0asist
50scout
Veikkausliiga
Omar MendozaClub Queretaro · 37
%76
0gol
0asist
39scout
Liga MX
Niklas FribergHaka · 29
%75
0gol
0asist
42scout
Veikkausliiga
Wout FaesLeicester · 27
%65
1gol
1asist
49scout
€10.00M
Championship
Luka KuittinenInter Turku · 22
%62
0gol
0asist
64scout
Veikkausliiga
Fethi ÖzerSarıyer · 29
%60
0gol
0asist
41scout
1. Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
