Casper Højer Nielsen
Denmark · Midfielder

Casper Højer Nielsen

YAŞ18
BOY176
KİLO59
KULÜPLyngby
DOĞUM YERİKøbenhavn
LİGSuperliga
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.35 / 90
Kilit pas20.69 / 90
Başarılı dripling41.38 / 90
Kazanılan ikili217.27 / 90
Rating6.71
OYUNCU PROFİLİSuperliga 2026 · 57 orta sahalar
Kilit pas — %32 (0.69) Asist — %0 (0.00) Drible — %82 (1.38) Pas isabeti — %68 (%85) Top kapma — %62 (3.46) İkili mücadele — %77 (%58) 54 ORT. % 32 0 82 68 62 77
  • Kilit pas 0.69 %32
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 1.38 %82
  • Pas isabeti %85 %68
  • Top kapma 3.46 %62
  • İkili mücadele %58 %77
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 260 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 1 G+A
2024 1 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 7 260 0 0 6.71
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
SuperligaLyngby 7 260 0 0 6.71
Şut1%100 isabet
Kilit pas2
Drible4%44 başarı
İkili kazanılan21%58
Müdahale9
Faul43 kazanılan
İlk 1125 yedek
2025/26 12 205 0 0 6.56
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
SuperligaFC Copenhagen 10 195 0 0 6.58
UEFA Champions LeagueFC Copenhagen 2 10 0 0 6.20
Şut2%100 isabet
Kilit pas3
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan10%48
Müdahale6
Faul3
İlk 11210 yedek
Kart1
2024/25 11 49 1 0 7.00
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueFC Copenhagen 11 49 1 0 7.00
Şut3%33 isabet
Kilit pas3
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan5%45
Müdahale2
Faul22 kazanılan
G+A / 901.84
TOPLAM GOL1
İLK 11437 yedek girdi
KART1
FORMA38
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 12 4-3-3 — 10 4-4-2 — 10 3-4-3 — 3 4-4-1-1 — 3 3-4-2-1 — 1 39 maç
  • 4-2-3-112%31
  • 4-3-310%26
  • 4-4-210%26
  • 3-4-33%8
  • 4-4-1-13%8
  • 3-4-2-11%3
MAÇ GEÇMİŞİ30 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
04.09.2026 ViborgA 0-2 66 0 7.1
30.08.2026 OdenseH 1-1 73 6.7
23.08.2026 AC HorsensA 2-1 38 1 6.9
16.08.2026 FC MidtjyllandH 1-1 30 6.6
09.08.2026 Randers FCA 2-0 30 6.7
01.08.2026 AarhusH 2-2 23 6.2
26.07.2026 FC CopenhagenA 3-2
21.05.2026 BrondbyA 1-3
17.05.2026 Randers FCH 5-0 34 6.5
19.04.2026 VejleA 1-4
12.04.2026 Randers FCA 1-2
05.04.2026 SilkeborgH 7-0
22.03.2026 FC FredericiaH 1-2 45 6.3
15.03.2026 OdenseA 2-1
01.03.2026 Randers FCH 1-2 45 1 6.3
21.02.2026 OdenseA 2-2 60 1 6.9
08.02.2026 FC MidtjyllandA 2-1 11 6.9
28.01.2026 BarcelonaA 4-1 10 6.2
20.01.2026 NapoliH 1-1
19.12.2024 Rapid ViennaA 3-0
12.12.2024 Heart Of MidlothianH 2-0
07.11.2024 Istanbul BasaksehirH 2-2
24.10.2024 Real BetisA 1-1
03.10.2024 JagielloniaH 1-2 13 1 6.5
29.08.2024 KilmarnockA 1-1
22.08.2024 KilmarnockH 2-0
15.08.2024 Baník OstravaA 1-0
07.08.2024 Baník OstravaH 1-0
01.08.2024 MagpiesH 5-1 20 1 1 7.6
25.07.2024 MagpiesA 0-3 16 1 6.9
ŞUT9
GOL0
xG1.1
xG FARKI-1.1under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
86' · xG 0.024 62' · xG 0.085 37' · xG 0.034 12' · xG 0.048 80' · xG 0.012 63' · xG 0.082 90' · xG 0.566 86' · xG 0.09 63' · xG 0.146
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 4 (%44) Kontra atak — 3 (%33) Taç sonrası — 1 (%11) Duran top — 1 (%11) 9 şut
  • Asist sonrası4%44
  • Kontra atak3%33
  • Taç sonrası1%11
  • Duran top1%11
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 7 (%78) Sol ayak — 2 (%22) 9 şut
  • Sağ ayak7%78
  • Sol ayak2%22
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR9 şut
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 3 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 76-90+'
  • 1-15' 1 %11
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %11
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 3 %33
  • 76-90+' 4 %44
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2026 · 30 maç
Lyngby 7maç 2026
FC Copenhagen 23maç 2024–2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 FC Copenhagen Lyngby
2024-07-15 Copenhagen U19 Copenhagen -
2023-01-01 FCK Youth Copenhagen U19 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2025 AmeliyatKadroda yok 6 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 195 dk

Veri yetersiz: İki yönlü orta saha

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.1Superliga 2025
PERFORMANS59.6195 dk
KARARVeri yetersiz57/100
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha 48.4
Top kapan ön libero 46.9
İleri sekiz 44.9
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 166 oyuncu
Scout skoru %68
Performans %84
Dakika %43
Değer / getiri %1
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %82
Performans %88
Dakika %51
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90 2.77 2.5 100
Performans skoru 59.6 76 78
Başarılı drible / 90 1.85 1.2 100
İkili mücadele kazanma 50 55 91
Kilit pas / 90 1.38 1.3 100
Pas hacmi / 90 39.69 60 66
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam