Dehmaine Assoumani
France · Midfielder

Dehmaine Assoumani

YAŞ20
BOY181 cm
KİLO73 kg
KULÜPNantes
BU SEZON1G · 0A
Gol10.07 / 90
Asist00.00 / 90
Şut181.27 / 90
Kilit pas201.41 / 90
Başarılı dripling171.20 / 90
Kazanılan ikili765.35 / 90
Rating6.60
OYUNCU PROFİLİLigue 1 2025 · 101 orta sahalar
Kilit pas — %72 (1.41) Asist — %0 (0.00) Drible — %81 (1.20) Pas isabeti — %3 (%74) Top kapma — %70 (3.17) İkili mücadele — %46 (%49) 45 ORT. % 72 0 81 3 70 46
  • Kilit pas 1.41 %72
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 1.20 %81
  • Pas isabeti %74 %3
  • Top kapma 3.17 %70
  • İkili mücadele %49 %46
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1279 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Championnat National U192022/2023 · France
🥈 UEFA U19 Championship2024 Northern Irelan · Europe · 2nd Place
🥈 Coupe de France2022/2023 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 1 G+A
2023 0 2024 0 2025 1
GolAsist
2025/26 28 1.279 1 0 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Nantes 28 1.279 1 0 6.60
Şut18%39 isabet
Kilit pas20
Drible17%52 başarı
İkili kazanılan76%49
Müdahale29
Faul2320 kazanılan
İlk 111414 yedek
G+A / 900.07
Kart41
2024/25 23 136 0 0 6.73
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Nantes 23 136 0 0 6.73
Şut3%67 isabet
Kilit pas5
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan15%58
Müdahale6
Faul14 kazanılan
2023/24 2 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Nantes 2 0 0 0
TOPLAM GOL1
İLK 111640 yedek girdi
KART3
FORMA17
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %100
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 15 4-1-4-1 — 11 4-2-3-1 — 11 5-3-2 — 6 3-4-2-1 — 3 3-4-3 — 2 48 maç
  • 4-3-315%31
  • 4-1-4-111%23
  • 4-2-3-111%23
  • 5-3-26%12
  • 3-4-2-13%6
  • 3-4-32%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ53 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
17.05.2026 ToulouseH 0-0
08.05.2026 LensA 1-0 8 6.5
26.04.2026 RennesA 2-1 27 6.3
22.04.2026 Paris Saint GermainA 3-0 23 6.6
19.04.2026 Stade Brestois 29H 1-1 65 6.2
11.04.2026 AuxerreA 0-0 74 2 6.6
22.03.2026 StrasbourgH 2-3 81 1 3 7.9
07.03.2026 AngersH 0-1 18 2 6.3
01.03.2026 LilleA 1-0 26 6.3
22.02.2026 Le HavreH 2-0 49 6.7
13.02.2026 MonacoA 3-1 88 7.2
07.02.2026 LyonH 0-1 63 7.2
31.01.2026 LorientA 2-1 32 6.9
04.01.2026 MarseilleA 0-2 58 1 6.5
06.12.2025 LensH 1-2 30 6.3
23.11.2025 LorientH 1-1 81 1 6.9
08.11.2025 Le HavreA 1-1 59 6.5
02.11.2025 MetzH 0-2 79 2 6.5
29.10.2025 MonacoH 3-5 63 2 6.3
24.10.2025 Paris FCA 1-2 76 1 6.6
19.10.2025 LilleH 0-2 69 6.0
04.10.2025 Stade Brestois 29A 0-0 85 7.5
27.09.2025 ToulouseA 2-2 73 2 6.6
20.09.2025 RennesH 2-2 13 1 6.2
13.09.2025 NiceA 1-0 12 6.5
30.08.2025 AuxerreH 1-0 8 6.5
24.08.2025 StrasbourgA 1-0 10 6.3
17.08.2025 Paris Saint GermainH 0-1 9 1 6.3
17.05.2025 MontpellierH 3-0 2
10.05.2025 AuxerreA 1-1
04.05.2025 AngersH 0-1 12 6.7
27.04.2025 ToulouseH 0-0
04.04.2025 NiceA 1-2 1
09.03.2025 StrasbourgH 0-1
02.03.2025 MarseilleA 2-0
23.02.2025 LensH 3-1
07.02.2025 Stade Brestois 29H 0-2 8 6.2
02.02.2025 ReimsA 1-2 18 6.3
26.01.2025 LyonH 1-1 12 1 7.2
19.01.2025 Saint EtienneA 1-1
10.01.2025 MonacoH 2-2
04.01.2025 LilleA 1-1
24.11.2024 Le HavreH 0-2 44 6.7
20.10.2024 NiceH 1-1 1 1
06.10.2024 LyonA 2-0 9 1 6.6
29.09.2024 Saint EtienneH 2-2 11 7.5
22.09.2024 AngersA 1-1 8 6.7
15.09.2024 ReimsH 1-2 10 6.7
31.08.2024 MontpellierA 1-3
25.08.2024 AuxerreH 2-0
18.08.2024 ToulouseA 0-0
03.02.2024 LensH 0-1
28.01.2024 ReimsA 0-0
ŞUT29
GOL1
xG2.0
xG FARKI-1.0under performing
DÖNÜŞÜM%3.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
43' · xG 0.023 37' · xG 0.521 8' · xG 0.026 49' · xG 0.13 12' · xG 0.028 90' · xG 0.027 78' · xG 0.023 34' · xG 0.07 6' · xG 0.116 · GOL 4' · xG 0.02 90' · xG 0.031 83' · xG 0.136 69' · xG 0.045 69' · xG 0.026 90' · xG 0.02 70' · xG 0.052 6' · xG 0.166 37' · xG 0.052 78' · xG 0.087 47' · xG 0.04 62' · xG 0.027 6' · xG 0.076 51' · xG 0.06 49' · xG 0.022 32' · xG 0.026 38' · xG 0.038 16' · xG 0.024 88' · xG 0.02 90' · xG 0.024
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 11 (%38) Açık oyun — 7 (%24) Korner — 4 (%14) Serbest vuruş — 3 (%10) Kontra atak — 3 (%10) Duran top — 1 (%3) 29 şut
  • Asist sonrası11%38
  • Açık oyun7%24
  • Korner4%14
  • Serbest vuruş3%10
  • Kontra atak3%10
  • Duran top1%3
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 23 (%79) Sağ ayak — 6 (%21) 29 şut
  • Sol ayak23%79
  • Sağ ayak6%21
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR29 şut
1-15' — 6 16-30' — 1 31-45' — 6 46-60' — 4 61-75' — 4 76-90+' — 8 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 8 76-90+'
  • 1-15' 6 %21
  • 16-30' 1 %3
  • 31-45' 6 %21
  • 46-60' 4 %14
  • 61-75' 4 %14
  • 76-90+' 8 %28
PİYASA DEĞERİ€200K
KAÇIRDIĞI MAÇ3
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2025 · 53 maç
Nantes 53maç 2023–2025
France U19 2023–2025
France U21 2023–2025
France U20 2025
Nantes II 2022–2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01 FC Nantes B FC Nantes -
2023-07-01 FC Nantes U19 FC Nantes B -
2022-07-01 FC Nantes U17 FC Nantes U19 -
2020-07-01 Sarcelles Jgd. FC Nantes U17 free transfer
2019-07-01 BMSF Jugend Sarcelles Jgd. free transfer
2015-09-01 FC Bourget Jgd. BMSF Jugend free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026 Sarı kart cezasıKadroda yok 1 maç
04.2026 Baldır sakatlığıKadroda yok 1 maç
01.2026 Kadro dışıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1279 dk

Takip listesi: Dengeli orta saha profili

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU72.3Ligue 1 2025
PERFORMANS47.81279 dk
KARARİzlemeye değer75/100
KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 74.0
Box-to-box orta saha 71.4
Derinden oyun kurucu 70.8
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 263 oyuncu
Scout skoru %96
Performans %70
Dakika %72
Değer / getiri %97
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %98
Performans %72
Dakika %82
Değer / getiri %99
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Ortalama rating 6.6 7.1 93
Müdahale / 90 2.04 3.2 64
Performans skoru 47.8 75 64
İkili mücadele kazanma 49.35 58 85
Pas arası / 90 1.13 2.3 49
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam