LİGUEFA Champions League
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut60.45 / 90
Kilit pas50.37 / 90
Başarılı dripling40.30 / 90
Kazanılan ikili715.32 / 90
Rating6.99
OYUNCU PROFİLİBundesliga 2025 · 56 defanslar
- Müdahale 1.72 %55
- Pas arası 1.50 %84
- Blok 0.52 %42
- İkili mücadele %58 %45
- Pas isabeti %82 %56
- Faul (az iyi) 1.20 %25
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1201 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 1 G+A
GolAsist
2025/26
21
1.684
0
0
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%14 isabet
Kilit pas5
Drible5%56 başarı
İkili kazanılan97%56
Müdahale28
Faul2214 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11192 yedek
Kart4
2024/25
7
627
0
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas2
Drible5%100 başarı
İkili kazanılan39%55
Müdahale23
Faul114 kazanılan
İlk 117
Kart31
Kaptan1maçta
2023/24
13
802
0
0
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas2
Drible6%100 başarı
İkili kazanılan42%52
Müdahale16
Faul127 kazanılan
İlk 1194 yedek
Kart1
2022/23
15
1.168
0
0
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas3
Drible7%88 başarı
İkili kazanılan75%57
Müdahale33
Faul195 kazanılan
İlk 11141 yedek
Kart41
2021/22
30
2.527
1
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%42 isabet
Kilit pas14
Drible17%71 başarı
İkili kazanılan174%55
Müdahale79
Faul5018 kazanılan
İlk 11291 yedek
G+A / 900.04
Kart10
2020/21
10
614
0
0
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan41%53
Müdahale14
Faul187 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1173 yedek
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 11122 yedek girdi
KART6
FORMA24
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-1-28%57
- 4-2-3-13%21
- 4-4-1-12%14
- 4-2-2-21%7
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.11.2025 | TSV HartbergA | 0-1 | 65 | – | 7.0 | ||
| 27.11.2025 | PanathinaikosA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2025 | Lask LinzH | 1-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 09.11.2025 | Red Bull SalzburgH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.11.2025 | Nottingham ForestH | 0-0 | 33↑ | – | 7.0 | ||
| 02.11.2025 | Rapid ViennaA | 2-1 | 89 | 1 | 5.6 | ||
| 26.10.2025 | Wolfsberger ACH | 1-3 | 57 | – | 5.9 | ||
| 23.10.2025 | CelticA | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 19.10.2025 | FC BW LinzA | 3-4 | 90 | – | 6.3 | ||
| 05.10.2025 | SCR AltachA | 0-2 | 90 | – | 7.6 | ||
| 02.10.2025 | RangersH | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 28.09.2025 | TSV HartbergH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 24.09.2025 | FC MidtjyllandA | 2-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 20.09.2025 | Red Bull SalzburgA | 0-2 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 14.09.2025 | Austria ViennaH | 0-1 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 30.08.2025 | Grazer AKA | 0-3 | 90 | – | 7.5 | ||
| 26.08.2025 | Bodo/GlimtH | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 20.08.2025 | Bodo/GlimtA | 5-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 16.08.2025 | RiedA | 1-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 10.08.2025 | Rapid ViennaH | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 01.08.2025 | Lask LinzA | 0-2 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 29.01.2025 | RB LeipzigH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.01.2025 | AtalantaA | 5-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 11.12.2024 | LilleA | 3-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 27.11.2024 | GironaH | 1-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 05.11.2024 | Borussia DortmundA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.10.2024 | Sporting CPHC | 0-2 | 89 | – | 7.2 | ||
| 19.09.2024 | Stade Brestois 29A | 2-1 | 88 | – | 6.5 | ||
| 14.03.2024 | LilleA | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 07.03.2024 | LilleH | 0-3 | 65 | – | 6.3 | ||
| 22.02.2024 | Slovan BratislavaA | 0-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 15.02.2024 | Slovan BratislavaH | 4-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 14.12.2023 | Sporting CPA | 3-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 30.11.2023 | Raków CzęstochowaH | 0-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 09.11.2023 | AtalantaA | 1-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 26.10.2023 | AtalantaH | 2-2 | 28↑ | – | 6.9 | ||
| 05.10.2023 | Raków CzęstochowaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2023 | Sporting CPH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.08.2023 | Union St. GilloiseH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.08.2023 | GentH | 0-1 | 79 | – | 7.2 | ||
| 30.07.2023 | Club Brugge KVA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 25.02.2023 | Seraing UnitedA | 0-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 17.02.2023 | GenkH | 2-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 10.02.2023 | AS EupenA | 2-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 28.01.2023 | KVC WesterloA | 2-0 | 77 | 1 | 7.2 | ||
| 21.01.2023 | KortrijkH | 3-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 17.01.2023 | Standard LiegeA | 2-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 14.01.2023 | OostendeH | 2-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 08.01.2023 | Zulte WaregemA | 2-0 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 23.12.2022 | Cercle BruggeH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.10.2022 | AnderlechtH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 21.08.2022 | KVC WesterloH | 5-4 | 37 | – | 6.9 | ||
| 13.08.2022 | Cercle BruggeA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.08.2022 | Union St. GilloiseH | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 30.07.2022 | OostendeA | 2-1 | 69 | – | 6.6 | ||
| 24.07.2022 | AntwerpH | 0-2 | 85 | – | 6.3 | ||
| 02.04.2022 | Zulte WaregemA | 0-2 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 20.03.2022 | Beerschot WilrijkH | 3-2 | 72 | – | 7.3 | ||
| 13.03.2022 | GenkA | 0-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 04.03.2022 | KV MechelenH | 1-1 | 90 | – | 6.2 |
ŞUT9
GOL1
xG0.8
xG FARKI+0.2over performing
DÖNÜŞÜM%11.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Duran top4%44
- Açık oyun2%22
- Korner2%22
- Asist sonrası1%11
Vücut bölgesine göre
- Kafa5%56
- Sol ayak4%44
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR9 şut
- 1-15' 1 %11
- 16-30' 1 %11
- 31-45' 1 %11
- 46-60' 2 %22
- 61-75' 3 %33
- 76-90+' 1 %11
PİYASA DEĞERİ€1.50M
KAÇIRDIĞI MAÇ4
DİSİPLİN10kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 96 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01
KV Mechelen
→
Sturm Graz
€700k
KV Mechelen
→
Sturm Graz
€700k
2024-06-30
Sturm Graz
→
KV Mechelen
End of loan
Sturm Graz
→
KV Mechelen
End of loan
2019-06-30
MVV Maastricht
→
Standard Liège
End of loan
MVV Maastricht
→
Standard Liège
End of loan
2018-07-13
Standard Liège
→
MVV Maastricht
loan transfer
Standard Liège
→
MVV Maastricht
loan transfer
2016-07-01
Standard U21
→
Standard Liège
-
Standard U21
→
Standard Liège
-
2015-07-01
Standard U19
→
Standard U21
-
Standard U19
→
Standard U21
-
2014-07-01
Standard U17
→
Standard U19
-
Standard U17
→
Standard U19
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026
Diz sakatlığıKadroda yok
3 maç
10.2024
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Jupiler Pro League2021 · St. Truiden
10sarı · 30 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1201 dk
İzlemede: Agresif savunma profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU70.5Bundesliga 2025
PERFORMANS69.41201 dk
KARARVeri yetersiz59/100
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
80.7
Defansif bek
79.7
Klasik stoper
77.7
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 75 oyuncu
Scout skoru
%64
Performans
%68
Dakika
%51
Değer / getiri
%16
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%91
Performans
%86
Dakika
%76
Değer / getiri
%9
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
54.25
62
88
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
69.4
76
91
İkili mücadele kazanma
58.2
64
91
Pas arası / 90
1.5
1.8
83
Müdahale / 90
1.72
2.2
78
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Raphael LipinskiRodez · 23
%95
2gol
1asist
78scout
€1.50M
Ligue 2
Nicolás ZalazarInstituto Cordoba · 28
%72
1gol
1asist
65scout
Liga Profesional Argentina
Diego MurilloMalaga · 25
%67
2gol
0asist
74scout
Segunda División
Eirik HauganMolde · 28
%65
0gol
0asist
68scout
Eliteserien
Kevin Höög JanssonEstrela · 25
%60
0gol
0asist
62scout
Primeira Liga
Tim OberdorfFortuna Düsseldorf · 29
%60
1gol
0asist
73scout
€1.20M
2. Bundesliga
Matte SmetsGenk · 21
%60
0gol
1asist
78scout
Jupiler Pro League
Celal HanalpAmed · 29
%60
1gol
1asist
62scout
1. Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



Sint-Truiden