Maxime Delanghe
Belgium · Goalkeeper

Maxime Delanghe

YAŞ24
BOY189 cm
KİLO83 kg
KULÜPWillem II
DOĞUM YERİHall
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili00.00 / 90
Rating6.14
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.00
Kazanılan ikili 0.000.50
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 U19 Divisie 1None · Netherlands
🏆 KNVB BekerNone · Netherlands
🏆 Super CupNone · Netherlands
🏆 Super Cup2022 · Netherlands
🏆 KNVB Beker2021/2022 · Netherlands
🏆 Super Cup2021 · Netherlands
🏆 U19 Divisie 12017/2018 · Netherlands
🥈 EredivisieNone · Netherlands · 2nd Place
🥈 Eredivisie2021/2022 · Netherlands · 2nd Place
🥈 Eredivisie2020/2021 · Netherlands · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
2020 0 2021 0 2023 0 2024 0 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 1 84 0 0 6.14
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieWillem II 1 84 0 0 6.14
İlk 111
2025/26 34 1.606 0 0 6.88
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueCercle Brugge 34 1.606 0 0 6.88
İkili kazanılan9%82
Faul16 kazanılan
İlk 111717 yedek
Kart1
Kaptan1maçta
2024/25 46 2.761 0 0 6.79
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueCercle Brugge 38 2.163 0 0 6.78
UEFA Europa Conference LeagueCercle Brugge 8 598 0 0 6.84
İkili kazanılan6%100
Faul12 kazanılan
İlk 113016 yedek
Kart21
2023/24 40 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueCercle Brugge 40 0 0 0
Kart1
2021/22 22 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisiePSV Eindhoven 16 0 0 0
UEFA Europa Conference LeaguePSV Eindhoven 3 0 0 0
UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven 3 0 0 0
2020/21 23 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisiePSV Eindhoven 19 0 0 0
UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven 4 0 0 0
TOPLAM GOL0
İLK 114937 yedek girdi
KART4
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA21
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-4-2 — 18 3-4-2-1 — 15 4-2-3-1 — 15 3-4-1-2 — 10 3-4-3 — 10 3-5-2 — 4 72 maç
  • 4-4-218%25
  • 3-4-2-115%21
  • 4-2-3-115%21
  • 3-4-1-210%14
  • 3-4-310%14
  • 3-5-24%6
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 ExcelsiorH 0-3 84 0 6.1
01.05.2026 Zulte WaregemH 2-3
24.04.2026 DenderH 2-1
19.04.2026 DenderA 1-4
11.04.2026 RAAL La LouvièreH 3-0
04.04.2026 Zulte WaregemA 2-2
22.03.2026 AnderlechtA 2-3
15.03.2026 RAAL La LouvièreH 1-3
08.03.2026 St. TruidenA 2-1
01.03.2026 DenderH 0-0
20.02.2026 GentA 0-1
15.02.2026 Club Brugge KVH 1-2
07.02.2026 CharleroiA 3-4
31.01.2026 AntwerpH 0-4 69 8.5
25.01.2026 GenkA 1-1
17.01.2026 KVC WesterloA 0-2
26.12.2025 Union St. GilloiseH 1-1
21.12.2025 OH LeuvenA 0-2
13.12.2025 KV MechelenH 2-3 100 7.3
06.12.2025 Standard LiegeHC 1-2 90 6.0
29.11.2025 Zulte WaregemA 1-1 90 6.9
22.11.2025 Union St. GilloiseA 2-0 90 6.2
08.11.2025 OH LeuvenH 1-2 90 6.6
02.11.2025 RAAL La LouvièreA 2-1 90 6.3
26.10.2025 Zulte WaregemH 1-1 90 7.0
19.10.2025 GenkH 2-2 90 5.7
28.09.2025 GentH 2-4 73 6.2
21.09.2025 KV MechelenA 0-0 99 6.9
14.09.2025 CharleroiH 2-3 90 5.2
29.08.2025 St. TruidenH 1-1 95 7.9
23.08.2025 Standard LiegeA 0-3 90 7.7
17.08.2025 KVC WesterloH 4-1 90 7.2
09.08.2025 Club Brugge KVA 2-0 90 6.3
03.08.2025 AnderlechtH 0-2 90 7.3
26.07.2025 DenderA 0-0 90 8.7
23.05.2025 Patro EisdenH 3-1
18.05.2025 Patro EisdenA 1-5
10.05.2025 Beerschot WilrijkA 4-2
03.05.2025 KortrijkH 0-2
26.04.2025 St. TruidenH 3-1
12.04.2025 St. TruidenA 3-1 90 6.3
05.04.2025 Beerschot WilrijkH 2-1 90 6.2
30.03.2025 KortrijkA 2-2 90 6.2
16.03.2025 AnderlechtA 3-0 90 6.5
13.03.2025 JagielloniaH 2-0
09.03.2025 Club Brugge KVH 1-3 101 6.2
06.03.2025 JagielloniaA 3-0 90 6.6
01.03.2025 AntwerpH 0-0 90 7.3
23.02.2025 KortrijkA 1-1 90 6.9
16.02.2025 KVC WesterloH 1-1 90 6.9
08.02.2025 GenkA 2-1 82 6.9
01.02.2025 Standard LiegeH 1-1 90 6.3
25.01.2025 CharleroiA 1-1 90 6.3
18.01.2025 DenderA 0-1 90 6.6
12.01.2025 KV MechelenH 1-0 90 7.9
27.12.2024 St. TruidenA 1-1 90 7.5
22.12.2024 OH LeuvenH 1-0 90 7.0
19.12.2024 Istanbul BasaksehirH 1-1 90 6.6
15.12.2024 GentA 1-1 90 7.3
12.12.2024 Olimpija LjubljanaA 1-4 90 6.9
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 166 maç
Willem II 1maç 2026
Cercle Brugge 120maç 2023–2025
PSV Eindhoven 45maç 2020–2021
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-01 KSK Lierse Kem. Cercle Brugge free transfer
2023-06-15 Lierse Kempenzonen Cercle Brugge
2022-08-04 PSV Eindhoven Lierse Kempenzonen
2022-08-04 PSV KSK Lierse Kem. ?
2020-09-25 PSV U21 PSV -
2020-07-01 PSV U19 PSV U21 -
2017-07-01 Anderlecht U17 PSV U19 ?
2016-07-01 Anderlecht Yth. Anderlecht U17 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2021 Omuz sakatlığıŞüpheli 7 maç
08.2021 Omuz sakatlığıKadroda yok 3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Burnley FC %50 2026-08-04
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 1606 dk

İzlemede: Dengeli kaleci profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.6Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS51.31606 dk
KARARVeri yetersiz60/100
ROL UYUMU2025
Libero kaleci 74.5
Kurtarıcı kaleci 72.3
Role fit sinyali var ama confidence 70/100 ve risk 26/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 68 oyuncu
Scout skoru %73
Performans %52
Dakika %78
Değer / getiri %2
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru %86
Performans %58
Dakika %86
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 80 100
Ortalama rating 6.88 7.2 96
Pas hacmi / 90 21.97 38 58
Performans skoru 51.3 76 68
Kurtarış / 90 2.8 3.2 88
Yenen gol / 90 1.74 1.3 0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam