LİGUEFA Champions League
BU SEZON0G · 0A
KUPALAR
🏆
Super Cup2024/2025 · Bulgaria
🏆
Cup2024/2025 · Bulgaria
🏆
Super Cup2023/2024 · Bulgaria
🏆
First League2023/2024 · Bulgaria
🏆
Cup2022/2023 · Bulgaria
🏆
First League2022/2023 · Bulgaria
🏆
Super Cup2022/2023 · Bulgaria
🏆
First League2021/2022 · Bulgaria
🏆
Super Cup2021/2022 · Bulgaria
🏆
KNVB Beker2014/2015 · Holland
🥈
Cup2023/2024 · Bulgaria · 2nd Place
🥈
Super Cup2015/2016 · Holland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
GolAsist
2025/26
11
270
0
0
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%100
Müdahale1
İlk 1138 yedek
Kaptan1maçta
2024/25
8
360
0
0
7.17
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan2%100
İlk 1144 yedek
Kart1
Kaptan1maçta
2023/24
8
450
0
0
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%100
İlk 1153 yedek
2022/23
8
750
0
0
7.11
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İlk 118
Kart1
2021/22
8
180
0
0
7.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%100
İlk 1126 yedek
2020/21
35
3.150
0
0
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan16%80
Faul22 kazanılan
İlk 1135
Kart2
TOPLAM GOL0
İLK 111618 yedek girdi
KART1
FORMA1
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-318%60
- 4-2-3-15%17
- 4-1-4-13%10
- 4-3-1-22%7
- 4-1-3-21%3
- 4-4-21%3
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.02.2026 | Ferencvarosi TCA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.02.2026 | Ferencvarosi TCH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.01.2026 | NiceH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.01.2026 | RangersA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.12.2025 | PAOKH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 27.11.2025 | Celta VigoH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.11.2025 | Ferencvarosi TCA | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 02.10.2025 | Real BetisH | 0-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 24.09.2025 | Malmo FFAC | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 12.08.2025 | Ferencvarosi TCA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.08.2025 | Ferencvarosi TCH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.01.2025 | LyonA | 1-1 | 90 | – | 8.0 | ||
| 23.01.2025 | FC MidtjyllandH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.12.2024 | AZ AlkmaarH | 2-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 28.11.2024 | LazioA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.11.2024 | Athletic ClubHC | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 24.10.2024 | AnderlechtA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.10.2024 | PlzenA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.09.2024 | Slavia PrahaH | 0-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 22.02.2024 | Servette FCH | 0-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 15.02.2024 | Servette FCA | 0-0 | 90 | – | 8.0 | ||
| 14.12.2023 | FC NordsjaellandH | 1-0 | 90 | – | 8.0 | ||
| 30.11.2023 | Spartak TrnavaA | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 09.11.2023 | FenerbahceH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2023 | FenerbahceA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2023 | FC NordsjaellandA | 7-1 | 90 | – | 5.0 | ||
| 21.09.2023 | Spartak TrnavaH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.02.2023 | AnderlechtA | 2-1 | 120 | – | 7.5 | ||
| 16.02.2023 | AnderlechtH | 1-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 03.11.2022 | AS RomaA | 3-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 27.10.2022 | Real BetisH | 0-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 13.10.2022 | HJK helsinkiH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 06.10.2022 | HJK helsinkiA | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 15.09.2022 | Real BetisA | 3-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 08.09.2022 | AS RomaH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.12.2021 | FC MidtjyllandH | 0-0 | 90 | – | 9.0 | ||
| 25.11.2021 | FK Crvena ZvezdaA | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 04.11.2021 | SC BragaA | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.10.2021 | SC BragaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.09.2021 | FK Crvena ZvezdaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.09.2021 | FC MidtjyllandA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.08.2021 | Malmo FFH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.08.2021 | Malmo FFA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.05.2021 | UtrechtA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 16.05.2021 | PEC ZwolleA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 13.05.2021 | AZ AlkmaarH | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 09.05.2021 | EmmenA | 0-4 | 90 | – | 7.5 | ||
| 02.05.2021 | Sparta RotterdamH | 1-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 24.04.2021 | PSV EindhovenA | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 11.04.2021 | HeerenveenH | 0-2 | 90 | – | 8.3 | ||
| 03.04.2021 | VVV VenloA | 0-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 20.03.2021 | WaalwijkA | 3-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 13.03.2021 | EmmenH | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 07.03.2021 | AjaxA | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 28.02.2021 | Fortuna SittardH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 24.02.2021 | FeyenoordH | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 21.02.2021 | HeerenveenA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 13.02.2021 | PEC ZwolleH | 1-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 30.01.2021 | HeraclesA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.01.2021 | ADO Den HaagH | 3-0 | 90 | – | 7.2 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 78 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 270 dk
Veri yetersiz: Kurtarış ağırlıklı kaleci
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Oyun sürekliliğinde soru işaretiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika yeterince güçlü değil.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU39.9UEFA Europa League 2025
PERFORMANS51.7270 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 144 oyuncu
Scout skoru
%18
Performans
%65
Dakika
%67
Değer / getiri
%20
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru
%19
Performans
%58
Dakika
%66
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
João ValidoArouca · 25
%95
0gol
0asist
54scout
Primeira Liga
Faton MalokuDrita · 34
%65
0gol
0asist
48scout
UEFA Europa Conference League
Josh VickersDerby · 30
%63
0gol
0asist
48scout
Championship
Gauthier GallonDender · 32
%63
0gol
0asist
57scout
Jupiler Pro League
Pape SyMetz · 28
%62
0gol
0asist
52scout
Ligue 1
Kees SimsGais · 22
%62
0gol
0asist
65scout
Allsvenskan
Łukasz SkorupskiBologna · 34
%60
0gol
0asist
59scout
€2.50M
UEFA Europa League
Günay GüvençGalatasaray · 34
%60
0gol
0asist
54scout
€300K
Süper Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
