LİGSüper Lig
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut41.93 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling10.48 / 90
Kazanılan ikili178.18 / 90
Rating6.60
OYUNCU PROFİLİSüper Lig 2026 · 64 defanslar
- Müdahale 3.37 %98
- Pas arası 0.00 %0
- Blok 0.96 %87
- İkili mücadele %74 %92
- Pas isabeti %77 %8
- Faul (az iyi) 0.48 %83
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 187 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
4
187
0
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan17%74
Müdahale7
Faul16 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1122 yedek
2025/26
35
2.737
2
3
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut29%34 isabet
Kilit pas26
Drible23%48 başarı
İkili kazanılan209%61
Müdahale82
Faul4153 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11314 yedek
G+A / 900.16
Kart12
2024/25
32
88
0
0
6.56
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan7%64
Müdahale2
Faul32 kazanılan
Ofsayt2
Kart1
2023/24
13
1.104
1
0
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas5
Drible3%27 başarı
İkili kazanılan83%65
Müdahale37
Faul1627 kazanılan
İlk 1113
G+A / 900.08
Kart1
2022/23
31
2.743
2
1
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%47 isabet
Kilit pas9
Drible17%50 başarı
İkili kazanılan166%60
Müdahale55
Faul2530 kazanılan
İlk 11301 yedek
G+A / 900.1
Kart6
TOPLAM GOL2
İLK 113739 yedek girdi
KART13
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA45
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 1 %50
- 16-30' 1 %50
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-152%70
- 4-3-39%12
- 4-1-4-16%8
- 4-4-26%8
- 3-4-1-21%1
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | AmedH | 2-2 | 90 | 3 | 6.2 | ||
| 30.08.2026 | BaşakşehirA | 1-1 | 85 | 1 | 6.9 | ||
| 22.08.2026 | Çorum FKA | 0-1 | 3↑ | – | – | ||
| 15.08.2026 | TrabzonsporH | 1-1 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 01.05.2026 | SakaryasporH | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2026 | KeçiörengücüA | 2-1 | 83 | – | 6.7 | ||
| 19.04.2026 | Serik BelediyesporH | 1-0 | 88 | – | 6.7 | ||
| 12.04.2026 | Van BBA | 0-1 | 73 | – | 7.2 | ||
| 07.04.2026 | PendiksporH | 2-0 | 87 | – | 7.5 | ||
| 21.03.2026 | SivassporH | 0-1 | 89 | – | 6.5 | ||
| 15.03.2026 | AmedA | 2-0 | 92 | – | 7.3 | ||
| 10.03.2026 | SarıyerH | 3-0 | 84 | 1 | – | 7.2 | |
| 07.03.2026 | Erzurum BBA | 8-1 | 61 | – | 5.9 | ||
| 02.03.2026 | Yeni ÇorumsporH | 0-1 | 89 | 1 | 5.9 | ||
| 22.02.2026 | BB BodrumsporA | 1-2 | 85 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 18.02.2026 | BandırmasporH | 3-2 | 87 | 1 | – | 6.6 | |
| 13.02.2026 | EroksporA | 3-1 | 81 | – | 6.9 | ||
| 08.02.2026 | BolusporH | 4-1 | 94 | 1 | 1 | 2 | 8.2 |
| 31.01.2026 | 76 Iğdır BelediyesporA | 0-0 | 86 | – | 7.2 | ||
| 25.01.2026 | İstanbulsporH | 1-0 | 95 | 3 | 7.3 | ||
| 12.01.2026 | ÜmraniyesporH | 1-0 | 84 | 3 | 7.5 | ||
| 26.12.2025 | SakaryasporA | 0-2 | 45 | – | 6.3 | ||
| 20.12.2025 | KeçiörengücüH | 2-2 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 13.12.2025 | Serik BelediyesporA | 0-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 07.12.2025 | Van BBH | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 28.11.2025 | PendiksporA | 2-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 21.11.2025 | Adana DemirsporH | 5-0 | 62 | 2 | 7.3 | ||
| 02.11.2025 | AmedH | 0-3 | 45↑ | – | 6.2 | ||
| 25.10.2025 | SarıyerA | 0-0 | 18↑ | – | 6.9 | ||
| 18.10.2025 | Erzurum BBH | 1-1 | 82 | – | 6.3 | ||
| 03.10.2025 | Yeni ÇorumsporA | 3-1 | 90 | 3 | 6.0 | ||
| 28.09.2025 | BB BodrumsporH | 0-4 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 24.09.2025 | BandırmasporA | 1-4 | 90 | 2 | 7.6 | ||
| 20.09.2025 | EroksporH | 3-4 | 90 | – | 6.2 | ||
| 13.09.2025 | BolusporA | 2-0 | 90 | 3 | 7.6 | ||
| 30.08.2025 | 76 Iğdır BelediyesporH | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 25.08.2025 | İstanbulsporA | 1-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 17.08.2025 | HataysporH | 2-1 | 47↑ | 2 | 6.6 | ||
| 08.08.2025 | ÜmraniyesporA | 2-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 31.05.2025 | HataysporH | 5-2 | 45↑ | – | 6.5 | ||
| 25.05.2025 | BesiktasA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.05.2025 | GoztepeH | 6-3 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2025 | KonyasporA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2025 | Gazişehir GaziantepH | 2-0 | 1↑ | – | – | ||
| 27.04.2025 | KayserisporA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2025 | EyüpsporH | 1-0 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 13.04.2025 | TrabzonsporA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2025 | SivassporH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2025 | BB BodrumsporH | 0-2 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 08.03.2025 | AntalyasporA | 2-1 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 02.03.2025 | AlanyasporH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2025 | SamsunsporA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 17.02.2025 | GalatasarayH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.02.2025 | KasimpasaA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.02.2025 | FenerbahceA | 3-2 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 26.01.2025 | Adana DemirsporH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.01.2025 | Istanbul BasaksehirA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.01.2025 | HataysporA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.01.2025 | BesiktasH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.12.2024 | GoztepeA | 3-0 | –↑ | – | – |
ŞUT31
GOL2
xG0.0
xG FARKI+2.0over performing
DÖNÜŞÜM%6.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner14%45
- Duran top6%19
- Asist sonrası5%16
- Açık oyun4%13
- Kontra atak2%6
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak17%55
- Kafa12%39
- Sol ayak2%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR31 şut
- 1-15' 3 %10
- 16-30' 6 %19
- 31-45' 7 %23
- 46-60' 5 %16
- 61-75' 6 %19
- 76-90+' 4 %13
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2026 · 115 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-07-01
Manisa FK U19
→
Manisa FK
-
Manisa FK U19
→
Manisa FK
-
2021-07-01
Manisa FK Yth
→
Manisa FK U19
-
Manisa FK Yth
→
Manisa FK U19
-
2018-09-06
Altinordu Yth
→
Manisa BB Yth
free transfer
Altinordu Yth
→
Manisa BB Yth
free transfer
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Süper Lig2026 · Kasımpaşa
1sarı · 3 maç
🟨
Cup2024 · Rizespor
2sarı · 5 maç
🟨
Cup2022 · Manisa BBSK
2sarı · 3 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2737 dk
Takip listesi: Agresif savunma profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU76.01. Lig 2025
PERFORMANS66.52737 dk
KARARİzlemeye değer73/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Agresif stoper
84.4
Defansif bek
84.4
Klasik stoper
80.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 240 oyuncu
Scout skoru
%98
Performans
%85
Dakika
%94
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%97
Performans
%80
Dakika
%96
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.86
7.1
97
Müdahale / 90
2.7
3
90
Performans skoru
66.5
74
90
Dakika güvenliği
100
78
100
İkili mücadele kazanma
60.76
62
98
Pas arası / 90
1.02
2.2
46
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Neco WilliamsNottingham Forest · 24
%95
2gol
3asist
68scout
€25.00M
Premier League
Kaine Kesler-HaydenCoventry · 23
%94
1gol
1asist
63scout
Championship
Dylan OuregaGuingamp · 21
%74
1gol
3asist
72scout
Ligue 2
Rafael ProfiniUnion Santa Fe · 22
%73
0gol
1asist
68scout
Liga Profesional Argentina
Paolo GhiglionePadova · 28
%66
0gol
1asist
59scout
€500K
Serie B
Guille RosasSporting Gijon · 25
%63
2gol
7asist
74scout
€1.50M
Segunda División
Ayrton LucasFlamengo · 28
%62
2gol
0asist
64scout
Serie A
Mert MüldürFenerbahçe · 26
%60
1gol
2asist
72scout
€7.00M
Süper Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

