LİGJupiler Pro League
BU SEZON1G · 0A
Gol10.23 / 90
Asist00.00 / 90
Şut51.15 / 90
Kilit pas51.15 / 90
Başarılı dripling102.30 / 90
Kazanılan ikili286.45 / 90
Rating6.55
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2026 · 69 defanslar
- Müdahale 1.61 %40
- Pas arası 0.46 %9
- Blok 0.69 %69
- İkili mücadele %55 %47
- Pas isabeti %75 %6
- Faul (az iyi) 0.92 %46
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 391 dakika oynadı.
2026/27
5
391
1
0
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%60 isabet
Kilit pas5
Drible10%53 başarı
İkili kazanılan28%55
Müdahale7
Faul49 kazanılan
İlk 115
G+A / 900.23
2025/26
27
1.499
2
4
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%30 isabet
Kilit pas14
Drible14%31 başarı
İkili kazanılan105%56
Müdahale39
Faul1745 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111413 yedek
G+A / 900.36
Kart51
TOPLAM GOL2
İLK 11117 yedek girdi
KART5
FORMA28
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 1 %50
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-110%67
- 4-4-23%20
- 3-4-2-11%7
- 4-1-4-11%7
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ32 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | KV MechelenA | 0-4 | 84 | 2 | 6.9 | ||
| 30.08.2026 | Zulte WaregemH | 2-2 | 77 | 1 | 6.3 | ||
| 23.08.2026 | Lommel UnitedA | 4-0 | 72 | 1 | 5.6 | ||
| 15.08.2026 | GenkA | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 08.08.2026 | Union St. GilloiseH | 1-5 | 68 | – | 6.3 | ||
| 18.04.2026 | GenkH | 1-2 | 26↑ | – | 5.9 | ||
| 11.04.2026 | Standard LiegeA | 1-2 | 48↑ | 1 | 1 | 7.7 | |
| 05.04.2026 | CharleroiH | 2-0 | 31↑ | – | 6.6 | ||
| 01.03.2026 | Union St. GilloiseH | 0-0 | 26↑ | – | 6.7 | ||
| 22.02.2026 | CharleroiH | 2-1 | 24↑ | – | 7.2 | ||
| 06.02.2026 | St. TruidenH | 0-4 | 76 | – | 5.3 | ||
| 31.01.2026 | Zulte WaregemA | 0-1 | 90 | 1 | – | 8.0 | |
| 25.01.2026 | KV MechelenA | 1-1 | 91 | 1 | 6.6 | ||
| 19.01.2026 | NancyA | 0-3 | 85 | – | 6.7 | ||
| 03.01.2026 | BoulogneH | 3-0 | 87 | – | 6.9 | ||
| 12.12.2025 | RodezA | 2-1 | 78 | 1 | 6.9 | ||
| 05.12.2025 | AnnecyH | 0-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 22.11.2025 | AmiensA | 1-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 08.11.2025 | PAUH | 2-2 | 66 | 1 | 6.3 | ||
| 31.10.2025 | LavalH | 2-0 | 68 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 28.10.2025 | GrenobleA | 0-0 | 24↑ | 1 | 6.7 | ||
| 24.10.2025 | Clermont FootH | 0-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 17.10.2025 | BoulogneA | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 03.10.2025 | NancyH | 2-2 | 32↑ | 2 | – | 7.9 | |
| 27.09.2025 | Saint EtienneA | 2-3 | 28↑ | 1 | 6.5 | ||
| 23.09.2025 | DunkerqueH | 2-1 | 89 | – | 6.7 | ||
| 20.09.2025 | Estac TroyesA | 5-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.09.2025 | MontpellierH | 1-0 | 26↑ | – | 6.9 | ||
| 30.08.2025 | BastiaA | 1-3 | 34↑ | 1 | 6.6 | ||
| 23.08.2025 | RED Star FC 93H | 0-4 | 33↑ | – | 6.6 | ||
| 16.08.2025 | ReimsA | 1-0 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 09.08.2025 | Le MansH | 3-3 | 58 | – | 6.2 |
ŞUT21
GOL3
xG0.7
xG FARKI+2.3over performing
DÖNÜŞÜM%14.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası17%81
- Açık oyun2%10
- Korner2%10
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak13%62
- Sağ ayak8%38
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR21 şut
- 1-15' 5 %24
- 16-30' 2 %10
- 31-45' 6 %29
- 46-60' 1 %5
- 61-75' 4 %19
- 76-90+' 3 %14
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 32 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-30
FC Metz B
→
Guingamp
free transfer
FC Metz B
→
Guingamp
free transfer
2022-07-01
FC Metz U19
→
FC Metz B
-
FC Metz U19
→
FC Metz B
-
2021-07-01
Metz U17
→
FC Metz U19
-
Metz U17
→
FC Metz U19
-
2020-07-01
Metz Youth
→
Metz U17
-
Metz Youth
→
Metz U17
-
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1087 dk
Takip listesi: Agresif savunma profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU72.1Ligue 2 2025
PERFORMANS63.31087 dk
KARARİzlemeye değer70/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Ofansif bek
76.6
Defansif bek
75.8
Agresif stoper
74.6
Ofansif bek
59.0
Agresif stoper
51.2
Defansif bek
49.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 152 oyuncu
Scout skoru
%73
Performans
%67
Dakika
%46
Değer / getiri
%40
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%93
Performans
%72
Dakika
%74
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90
2.4
2.5
96
Asist / 90
0.25
0.22
100
Dakika güvenliği
84.9
78
100
Performans skoru
63.3
74
86
Pas hacmi / 90
34.53
48
72
Kilit pas / 90
0.83
1.4
59
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Dinis PintoMoreirense · 25
%95
1gol
6asist
76scout
€175K
Primeira Liga
Ayberk KarapoManisa F.K. · 21
%73
2gol
3asist
76scout
1. Lig
José Ángel CarmonaSevilla · 23
%69
1gol
3asist
73scout
€12.00M
La Liga
Devin PadelfordSt. Louis City · 22
%67
0gol
1asist
61scout
Major League Soccer
Kaine Kesler-HaydenCoventry · 23
%64
1gol
1asist
63scout
Championship
Neco WilliamsNottingham Forest · 24
%61
2gol
3asist
68scout
€25.00M
Premier League
Sasha MarcichLanus · 27
%61
1gol
6asist
68scout
Liga Profesional Argentina
Junior TchamadeuStoke City · 22
%60
1gol
2asist
73scout
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
