Portugal · Midfielder
Gustavo Sá
LİGUEFA Champions League
BU SEZON0G · 0A
Şut11.48 / 90
Kilit pas11.48 / 90
Kazanılan ikili11.48 / 90
Rating6.00
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
1.481.03
Kilit pas
1.481.42
Kazanılan ikili
1.485.99
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
6.
Primeira Liga2024 · Famalicao · 33 maç
6asist6.
33.
Primeira Liga2025 · Famalicao · 14 maç
4gol33.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 10 G+A
GolAsist
2026/27
2
61
0
0
6.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas1
İkili kazanılan1%14
Müdahale1
Faul4
İlk 1111 yedek
Kart1
2025/26
32
2.721
4
2
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut31%45 isabet
Kilit pas43
Drible15%38 başarı
İkili kazanılan181%48
Müdahale43
Faul7369 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1132
G+A / 900.2
Kart7
Kaptan32maçta
2024/25
33
2.550
4
6
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut27%48 isabet
Kilit pas39
Drible17%33 başarı
İkili kazanılan189%47
Müdahale42
Faul6182 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11321 yedek
G+A / 900.35
Kart7
Kaptan3maçta
2023/24
31
1.864
3
5
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%32 isabet
Kilit pas29
Drible22%41 başarı
İkili kazanılan159%49
Müdahale38
Faul4965 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11247 yedek
G+A / 900.39
Kart6
Kaptan2maçta
2022/23
17
183
0
0
6.46
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Drible2%25 başarı
İkili kazanılan19%43
Müdahale8
Faul96 kazanılan
İlk 11215 yedek
Kart3
TOPLAM GOL9
İLK 11664 yedek girdi
KART14
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR9 gol
- 1-15' 1 %11
- 16-30' 2 %22
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 6 %67
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-159%84
- 4-3-36%9
- 4-1-4-15%7
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar7aldığı asist
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.08.2026 | NEC NijmegenA | 2-1 | 61 | 1 | 6.0 | ||
| 04.08.2026 | NEC NijmegenH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.05.2026 | AlvercaHC | 1-0 | 87 | 1 | 6.7 | ||
| 11.05.2026 | EstrelaAC | 0-0 | 86 | 1 | 7.2 | ||
| 02.05.2026 | BenficaHC | 2-2 | 98 | 2 | 6.2 | ||
| 26.04.2026 | EstorilAC | 0-1 | 87 | – | 6.6 | ||
| 10.04.2026 | MoreirenseHC | 1-1 | 59 | – | 6.7 | ||
| 04.04.2026 | FC PortoAC | 2-2 | 79 | 2 | 6.9 | ||
| 21.03.2026 | NacionalHC | 1-0 | 87 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 14.03.2026 | GuimaraesAC | 1-2 | 89 | 1 | 6.9 | ||
| 06.03.2026 | AroucaHC | 1-0 | 85 | 1 | 7.3 | ||
| 23.02.2026 | Casa PiaHC | 2-0 | 87 | – | 6.9 | ||
| 15.02.2026 | Sporting CPAC | 1-0 | 86 | 1 | 6.6 | ||
| 09.02.2026 | AVSHC | 3-1 | 74 | 1 | 6.9 | ||
| 01.02.2026 | GIL VicenteAC | 5-0 | 63 | – | 6.5 | ||
| 25.01.2026 | TondelaHC | 3-0 | 78 | – | 6.3 | ||
| 18.01.2026 | Santa ClaraAC | 0-1 | 90 | 2 | 6.5 | ||
| 04.01.2026 | AlvercaAC | 1-0 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 27.12.2025 | EstrelaHC | 2-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 22.12.2025 | BenficaAC | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 14.12.2025 | EstorilHC | 4-0 | 90 | 1 | 1 | 2 | 7.9 |
| 06.12.2025 | SC BragaHC | 1-2 | 66 | – | 7.3 | ||
| 29.11.2025 | MoreirenseAC | 2-2 | 90 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 09.11.2025 | FC PortoHC | 0-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 01.11.2025 | NacionalAC | 0-1 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 26.10.2025 | GuimaraesHC | 2-0 | 88 | – | 6.3 | ||
| 05.10.2025 | AroucaAC | 1-1 | 100 | – | 6.9 | ||
| 28.09.2025 | Rio AveHC | 0-0 | 90 | 3 | 7.3 | ||
| 21.09.2025 | Casa PiaAC | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 13.09.2025 | Sporting CPHC | 1-2 | 81 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 30.08.2025 | AVSAC | 0-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 24.08.2025 | GIL VicenteHC | 0-0 | 97 | 1 | 6.9 | ||
| 16.08.2025 | TondelaAC | 0-1 | 73 | 3 | 6.7 | ||
| 10.08.2025 | Santa ClaraHC | 3-0 | 81 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 16.05.2025 | Casa PiaH | 2-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 10.05.2025 | Santa ClaraA | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 03.05.2025 | FarenseAC | 2-1 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 25.04.2025 | SC BragaHC | 1-1 | 81 | – | 6.2 | ||
| 18.04.2025 | FC PortoA | 2-1 | 75 | – | 7.0 | ||
| 12.04.2025 | EstorilH | 3-0 | 87 | 1 | 6.3 | ||
| 05.04.2025 | AroucaA | 1-2 | 85 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 30.03.2025 | AVSH | 4-1 | 89 | 1 | 7.5 | ||
| 15.03.2025 | Sporting CPA | 3-1 | 85 | 2 | 6.7 | ||
| 10.03.2025 | Rio AveH | 1-0 | 86 | 3 | 6.7 | ||
| 23.02.2025 | MoreirenseH | 2-0 | 77 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 17.02.2025 | GIL VicenteAC | 0-2 | 86 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 08.02.2025 | GuimaraesH | 0-0 | 85 | 1 | 7.2 | ||
| 31.01.2025 | BoavistaA | 0-2 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 25.01.2025 | EstrelaH | 0-0 | 80 | 1 | 6.6 | ||
| 17.01.2025 | BenficaA | 4-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 05.01.2025 | Casa PiaA | 1-1 | 65 | – | 6.9 | ||
| 30.12.2024 | Santa ClaraH | 1-2 | 84 | 1 | 6.9 | ||
| 21.12.2024 | FarenseH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 16.12.2024 | SC BragaA | 3-3 | 73 | 1 | 1 | 2 | 9.0 |
| 07.12.2024 | FC PortoH | 1-1 | 80 | – | 6.2 | ||
| 01.12.2024 | EstorilA | 2-1 | 86 | 1 | 6.2 | ||
| 09.11.2024 | AroucaH | 0-0 | 60 | – | 6.2 | ||
| 03.11.2024 | AVSA | 2-3 | 81 | 1 | 6.6 | ||
| 26.10.2024 | Sporting CPH | 0-3 | 44 | – | 7.0 | ||
| 04.10.2024 | Rio AveA | 1-1 | 11↑ | – | 6.3 |
ŞUT50
GOL4
xG5.5
xG FARKI-1.5under performing
DÖNÜŞÜM%8.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası20%40
- Açık oyun11%22
- Korner10%20
- Taç sonrası4%8
- Duran top4%8
- Kontra atak1%2
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak30%60
- Kafa12%24
- Sol ayak7%14
- Diğer1%2
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR50 şut
- 1-15' 8 %16
- 16-30' 6 %12
- 31-45' 10 %20
- 46-60' 12 %24
- 61-75' 5 %10
- 76-90+' 9 %18
PİYASA DEĞERİ€18.00M+12.5%
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2026 · 115 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-07-01
Famalicão S17
→
Famalicão U19
-
Famalicão S17
→
Famalicão U19
-
2019-07-01
Famalicão S15
→
Famalicão S17
-
Famalicão S15
→
Famalicão S17
-
2018-07-01
FC Porto U15
→
Famalicão S15
?
FC Porto U15
→
Famalicão S15
?
2017-07-01
FC Porto Youth
→
FC Porto U15
-
FC Porto Youth
→
FC Porto U15
-
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2721 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.5Primeira Liga 2025
PERFORMANS43.62721 dk
KARARVeri yetersiz55/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha
74.1
Derinden oyun kurucu
72.9
İleri sekiz
72.9
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 242 oyuncu
Scout skoru
%76
Performans
%64
Dakika
%97
Değer / getiri
%5
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%85
Performans
%65
Dakika
%97
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Kilit pas / 90
1.42
1.3
100
İkili mücadele kazanma
48.4
55
88
Performans skoru
43.6
76
57
Müdahale / 90
1.42
2.5
57
Pas hacmi / 90
33.54
60
56
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Adrien RegattinSarıyer · 34
%95
3gol
1asist
51scout
1. Lig
Liam GibbsNorwich · 23
%82
1gol
0asist
60scout
Championship
Arnór TraustasonIFK Norrkoping · 32
%73
5gol
2asist
50scout
Allsvenskan
Edvard PettersenSandefjord · 19
%70
2gol
0asist
54scout
Eliteserien
Alfie DevinePreston · 21
%68
8gol
6asist
62scout
€50.00M
Championship
Weston McKennieJuventus · 27
%65
5gol
5asist
56scout
€30.00M
Serie A
Ilias KoutsoupiasFrosinone · 24
%63
8gol
4asist
64scout
€2.50M
Serie B
SorrisoFamalicao · 24
%60
5gol
4asist
63scout
€5.00M
Primeira Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
