N. Doodeman
Netherlands · Midfielder

N. Doodeman

YAŞ29
BOY173 cm
KİLO62 kg
KULÜPWillem II
DOĞUM YERİVenhuizen
BU SEZON0G · 3A
Asist30.16 / 90
Şut40.22 / 90
Kilit pas361.94 / 90
Başarılı dripling60.32 / 90
Kazanılan ikili412.21 / 90
Rating6.87
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2024 · 44 forvetler
Gol — %0 (0.00) Şut — %0 (0.2) Asist — %63 (0.16) Kilit pas — %86 (1.94) Drible — %16 (0.32) İkili mücadele — %84 (%50) 42 ORT. % 0 0 63 86 16 84
  • Gol 0.00 %0
  • Şut 0.2 %0
  • Asist 0.16 %63
  • Kilit pas 1.94 %86
  • Drible 0.32 %16
  • İkili mücadele %50 %84
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1672 dakika oynadı.
2024/25 38 1.672 0 3 6.87
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieWillem II 38 1.672 0 3 6.87
Şut4%50 isabet
Kilit pas36
Drible6%46 başarı
İkili kazanılan41%50
Müdahale19
Faul119 kazanılan
İlk 112216 yedek
G+A / 900.16
2021/22 33 583 0 3 6.67
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieCambuur 33 583 0 3 6.67
Şut4%25 isabet
Kilit pas16
Drible5%45 başarı
İkili kazanılan15%36
Müdahale5
Faul63 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11726 yedek
G+A / 900.46
TOPLAM GOL0
İLK 112216 yedek girdi
FORMA7
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 12 5-3-2 — 6 3-1-4-2 — 5 4-3-3 — 5 4-1-3-2 — 3 4-1-4-1 — 3 34 maç
  • 4-2-3-112%35
  • 5-3-26%18
  • 3-1-4-25%15
  • 4-3-35%15
  • 4-1-3-23%9
  • 4-1-4-13%9
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
2 J. BokilaJ. Bokila 2 R. MeerveldR. Meerveld 2 B. LambertB. Lambert Doodeman 6
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
01.06.2025 TelstarH 1-3 26 6.6
29.05.2025 TelstarA 2-2 71 7.0
24.05.2025 DordrechtH 3-2 79 6.6
21.05.2025 DordrechtA 2-1 9 7.3
18.05.2025 NAC BredaA 1-1 90 7.5
14.05.2025 PEC ZwolleH 1-2 63 7.2
09.05.2025 HeraclesH 1-2
03.05.2025 NEC NijmegenA 1-1 8 1 6.7
27.04.2025 Fortuna SittardA 1-0 45 6.9
13.04.2025 AjaxH 1-2 13 6.7
04.04.2025 HeerenveenA 3-1 45 6.5
29.03.2025 Almere City FCH 0-2 39 1 6.9
16.03.2025 GO Ahead EaglesA 1-0 23 6.7
09.03.2025 UtrechtH 2-3
02.03.2025 Sparta RotterdamA 4-0 61 6.6
15.02.2025 GroningenH 1-3
08.02.2025 PSV EindhovenA 1-1 8 6.3
02.02.2025 AZ AlkmaarH 0-2
26.01.2025 WaalwijkA 2-0 45 6.7
18.01.2025 FeyenoordH 1-1 80 6.9
12.01.2025 TwenteA 6-2 75 6.3
22.12.2024 NEC NijmegenH 4-1 90 3 1 9.2
13.12.2024 PEC ZwolleA 0-1 90 1 7.2
08.12.2024 HeerenveenH 1-2 85 6.9
30.11.2024 GroningenA 2-0
24.11.2024 NAC BredaH 2-2
10.11.2024 AZ AlkmaarA 1-2 9 6.3
02.11.2024 TwenteH 0-1
27.10.2024 AjaxA 1-0
20.10.2024 Fortuna SittardH 0-0 45 6.9
04.10.2024 Almere City FCA 0-1 45 6.6
28.09.2024 PSV EindhovenH 0-2 65 6.5
21.09.2024 UtrechtA 3-2 66 6.6
15.09.2024 WaalwijkH 3-0 76 7.2
31.08.2024 Sparta RotterdamH 1-2 72 7.2
25.08.2024 HeraclesA 1-1 79 6.9
18.08.2024 GO Ahead EaglesH 2-0 89 6.6
10.08.2024 FeyenoordA 1-1 81 6.7
15.05.2022 GroningenA 2-3
11.05.2022 Willem IIH 1-1 8 6.2
06.05.2022 WaalwijkH 1-1 15 6.6
01.05.2022 HeerenveenA 3-3
23.04.2022 PSV EindhovenH 1-2
10.04.2022 VitesseA 1-0 10 6.9
03.04.2022 NEC NijmegenH 1-2 3
19.03.2022 GO Ahead EaglesA 3-0 13 6.3
11.03.2022 AjaxH 2-3
06.03.2022 TwenteA 1-0
26.02.2022 Fortuna SittardH 2-1
20.02.2022 FeyenoordA 3-1 13 6.7
12.02.2022 PEC ZwolleH 3-4
05.02.2022 UtrechtA 3-2
22.01.2022 AZ AlkmaarA 0-0 58 6.3
16.01.2022 Sparta RotterdamH 1-1 90 2 6.7
22.12.2021 HeraclesA 1-1 89 1 7.2
19.12.2021 HeerenveenH 1-2 16 6.3
10.12.2021 Willem IIA 1-3 90 2 7.3
04.12.2021 VitesseH 1-6
26.11.2021 NEC NijmegenA 2-3 58 1 7.0
21.11.2021 UtrechtH 2-1
ŞUT6
GOL2
xG0.0
xG FARKI+2.0over performing
DÖNÜŞÜM%33.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
79' · xG 0.0 54' · xG 0.0 · GOL 32' · xG 0.0 26' · xG 0.0 11' · xG 0.0 125' · xG 0.0 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 2 (%33) Kontra atak — 2 (%33) Taç sonrası — 1 (%17) shootout — 1 (%17) 6 şut
  • Asist sonrası2%33
  • Kontra atak2%33
  • Taç sonrası1%17
  • shootout1%17
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 4 (%67) Sol ayak — 1 (%17) Kafa — 1 (%17) 6 şut
  • Sağ ayak4%67
  • Sol ayak1%17
  • Kafa1%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR5 şut
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %20
  • 16-30' 1 %20
  • 31-45' 1 %20
  • 46-60' 1 %20
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %20
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2024 · 71 maç
Willem II 38maç 2024
Cambuur 33maç 2021
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Willem II FC Volendam
2021-02-01 FC Volendam Cambuur
2017-07-01 AZ Alkmaar FC Volendam
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam