Congo DR · Attacker
Jeremy Loteteka Bokila
BU SEZON3G · 1A
Gol30.17 / 90
Asist10.06 / 90
Şut321.85 / 90
Kilit pas110.64 / 90
Başarılı dripling60.35 / 90
Kazanılan ikili1488.56 / 90
Rating6.69
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2024 · 44 forvetler
- Gol 0.17 %28
- Şut 1.9 %51
- Asist 0.06 %30
- Kilit pas 0.64 %14
- Drible 0.35 %26
- İkili mücadele %41 %30
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1556 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Eerste Divisie2023/2024 · Holland
🏆
Mobile Mini Sun Cup2022 · United-States
🏆
Super Cup2018/2019 · Turkey
🏆
Cupa României2012/2013 · Romania
🥈
Cup2018/2019 · Turkey · 2nd Place
🥈
Supercupa2013/2014 · Romania · 2nd Place
🥈
Eerste Divisie2011/2012 · Holland · 2nd Place
2024/25
36
1.556
3
1
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut32%44 isabet
Kilit pas11
Drible6%29 başarı
İkili kazanılan148%41
Müdahale14
Faul6235 kazanılan
Ofsayt11
Penaltı1
İlk 111521 yedek
G+A / 900.23
Kart91
TOPLAM GOL41 penaltı
İLK 111521 yedek girdi
KART15
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA18
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %50
- 46-60' 1 %25
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-111%33
- 5-3-26%18
- 3-1-4-25%15
- 4-3-35%15
- 4-1-3-23%9
- 4-1-4-13%9
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ36 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.06.2025 | TelstarH | 1-3 | 75 | 1 | 6.9 | ||
| 29.05.2025 | TelstarA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2025 | DordrechtH | 3-2 | 79 | 1 | 7.2 | ||
| 21.05.2025 | DordrechtA | 2-1 | 25↑ | 4 | 6.7 | ||
| 18.05.2025 | NAC BredaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.05.2025 | PEC ZwolleH | 1-2 | 28↑ | 2 | 6.7 | ||
| 09.05.2025 | HeraclesH | 1-2 | 73 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 03.05.2025 | NEC NijmegenA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2025 | Fortuna SittardA | 1-0 | 70 | 1 | 6.9 | ||
| 13.04.2025 | AjaxH | 1-2 | 72 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 04.04.2025 | HeerenveenA | 3-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 16.03.2025 | GO Ahead EaglesA | 1-0 | 97 | 1 | 6.5 | ||
| 09.03.2025 | UtrechtH | 2-3 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 02.03.2025 | Sparta RotterdamA | 4-0 | 22↑ | 1 | 6.9 | ||
| 15.02.2025 | GroningenH | 1-3 | 25↑ | – | 6.5 | ||
| 02.02.2025 | AZ AlkmaarH | 0-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 26.01.2025 | WaalwijkA | 2-0 | 82 | 1 | 6.3 | ||
| 18.01.2025 | FeyenoordH | 1-1 | 80 | 1 | 6.6 | ||
| 12.01.2025 | TwenteA | 6-2 | 82 | – | 6.5 | ||
| 22.12.2024 | NEC NijmegenH | 4-1 | 78 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 13.12.2024 | PEC ZwolleA | 0-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 08.12.2024 | HeerenveenH | 1-2 | 90 | 4 | 6.9 | ||
| 30.11.2024 | GroningenA | 2-0 | 28↑ | 1 | 6.2 | ||
| 24.11.2024 | NAC BredaH | 2-2 | 27↑ | 1 | 2 | 7.6 | |
| 10.11.2024 | AZ AlkmaarA | 1-2 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 02.11.2024 | TwenteH | 0-1 | 19↑ | – | 6.2 | ||
| 27.10.2024 | AjaxA | 1-0 | 21↑ | 1 | 6.9 | ||
| 20.10.2024 | Fortuna SittardH | 0-0 | 25↑ | – | 6.3 | ||
| 04.10.2024 | Almere City FCA | 0-1 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 28.09.2024 | PSV EindhovenH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2024 | UtrechtA | 3-2 | 13↑ | 1 | 6.7 | ||
| 15.09.2024 | WaalwijkH | 3-0 | 10↑ | 1 | 6.9 | ||
| 31.08.2024 | Sparta RotterdamH | 1-2 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 25.08.2024 | HeraclesA | 1-1 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 18.08.2024 | GO Ahead EaglesH | 2-0 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 10.08.2024 | FeyenoordA | 1-1 | 16↑ | – | 6.5 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2024 · 36 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
02.2025
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Eredivisie2024 · Willem II
6sarı · 29 maç
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum