LİGChallenger Pro League
BU SEZON1G · 0A
Gol10.24 / 90
Şut51.18 / 90
Kazanılan ikili163.79 / 90
Rating6.97
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
1.180.14
Kazanılan ikili
3.795.01
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Derde DivisieNone · Netherlands
🏆
Derde Divisie2018/2019 · Netherlands
🥈
Eerste DivisieNone · Netherlands · 2nd Place
🥈
Eerste Divisie2021/2022 · Netherlands · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 1 G+A
GolAsist
2025/26
4
380
1
0
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%80 isabet
İkili kazanılan16%55
Faul41 kazanılan
Penaltı1
İlk 114
G+A / 900.24
2024/25
34
2.495
0
0
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas6
Drible10%53 başarı
İkili kazanılan139%56
Müdahale66
Faul2615 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11295 yedek
Kart61
2023/24
28
1.980
0
0
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas10
Drible8%62 başarı
İkili kazanılan153%62
Müdahale95
Faul219 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11217 yedek
Kart3
2022/23
22
1.620
0
0
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%75 isabet
Kilit pas7
Drible6%40 başarı
İkili kazanılan134%58
Müdahale73
Faul2616 kazanılan
İlk 11193 yedek
Kart4
2020/21
1
24
0
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan3%75
Müdahale2
Faul11 kazanılan
Kart1
TOPLAM GOL11 penaltı
İLK 11335 yedek girdi
KART8
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 1 %100
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-117%45
- 4-4-211%29
- 3-4-2-14%11
- 3-4-34%11
- 3-4-1-21%3
- 4-3-31%3
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Lommel UnitedH | 1-3 | 87 | 2 | 6.3 | ||
| 02.05.2026 | Lommel UnitedA | 3-1 | 89 | 1 | 6.7 | ||
| 27.04.2026 | Patro EisdenH | 3-2 | 115 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 23.04.2026 | Patro EisdenA | 1-1 | 89 | – | 7.6 | ||
| 10.05.2025 | Cercle BruggeH | 4-2 | 83 | – | 6.3 | ||
| 04.05.2025 | St. TruidenA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 25.04.2025 | KortrijkH | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 12.04.2025 | KortrijkA | 3-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 05.04.2025 | Cercle BruggeA | 2-1 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 29.03.2025 | St. TruidenH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2025 | KVC WesterloH | 1-2 | 59 | – | 6.7 | ||
| 07.03.2025 | St. TruidenA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2025 | DenderA | 0-0 | 84 | 1 | 6.9 | ||
| 16.02.2025 | GentA | 3-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 09.02.2025 | CharleroiH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.02.2025 | GenkA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.01.2025 | Union St. GilloiseH | 0-4 | 78 | – | 5.9 | ||
| 18.01.2025 | Club Brugge KVA | 4-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 12.01.2025 | AntwerpH | 1-1 | 88 | – | 6.3 | ||
| 27.12.2024 | OH LeuvenA | 2-0 | 89 | – | 7.2 | ||
| 21.12.2024 | KortrijkH | 2-2 | 89 | – | 6.9 | ||
| 14.12.2024 | Standard LiegeH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.12.2024 | AnderlechtA | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 01.12.2024 | Cercle BruggeH | 3-2 | 57 | – | 6.6 | ||
| 24.11.2024 | KV MechelenA | 3-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 10.11.2024 | Club Brugge KVH | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 03.11.2024 | GentH | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 25.10.2024 | KortrijkA | 1-0 | 77 | – | 6.9 | ||
| 18.10.2024 | AnderlechtH | 2-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 04.10.2024 | KVC WesterloA | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 29.09.2024 | AntwerpA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2024 | St. TruidenH | 0-3 | 45 | – | 6.6 | ||
| 15.09.2024 | CharleroiA | 3-0 | 21↑ | – | 6.6 | ||
| 25.08.2024 | Standard LiegeA | 1-0 | 60 | 1 | 6.3 | ||
| 17.08.2024 | GenkH | 3-4 | 90 | – | 6.3 | ||
| 11.08.2024 | Cercle BruggeA | 4-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 02.08.2024 | Union St. GilloiseA | 3-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 27.07.2024 | OH LeuvenH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.05.2024 | GO Ahead EaglesH | 1-2 | 64 | – | 6.7 | ||
| 12.05.2024 | TwenteA | 7-2 | 90 | – | 5.7 | ||
| 05.05.2024 | AjaxH | 1-4 | 90 | – | 6.2 | ||
| 28.04.2024 | Sparta RotterdamA | 1-0 | 15↑ | – | 6.9 | ||
| 12.04.2024 | ExcelsiorA | 4-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 07.04.2024 | WaalwijkH | 3-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.04.2024 | FeyenoordH | 0-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 31.03.2024 | Almere City FCA | 1-1 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 17.03.2024 | AZ AlkmaarH | 0-4 | 90 | – | 6.7 | ||
| 10.03.2024 | PEC ZwolleA | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 01.03.2024 | NEC NijmegenH | 2-5 | 90 | – | 6.2 | ||
| 25.02.2024 | HeerenveenH | 0-4 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 18.02.2024 | VitesseA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 28.01.2024 | Fortuna SittardH | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 20.01.2024 | HeraclesA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.01.2024 | Almere City FCH | 0-1 | 27↑ | – | 6.6 | ||
| 16.12.2023 | HeerenveenA | 1-2 | 25↑ | – | 7.2 | ||
| 07.12.2023 | FeyenoordA | 3-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 02.12.2023 | PEC ZwolleH | 0-5 | 45↑ | 1 | 5.9 | ||
| 26.11.2023 | AZ AlkmaarA | 3-0 | 23↑ | – | 6.6 | ||
| 12.11.2023 | Sparta RotterdamH | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 06.10.2023 | UtrechtH | 1-0 | 63 | 1 | 6.9 |
ŞUT5
GOL1
xG1.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%20.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Duran top2%40
- Açık oyun1%20
- Asist sonrası1%20
- Penaltı1%20
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak3%60
- Sol ayak1%20
- Kafa1%20
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR5 şut
- 1-15' 1 %20
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %20
- 61-75' 3 %60
- 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 89 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2023
SakatlıkŞüpheli
4 maç
03.2023
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Jupiler Pro League2024 · Beerschot Wilrijk
1kırmızı · 31 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 380 dk
Veri yetersiz: Pas hacmi yüksek savunmacı
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU43.9Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS42.1380 dk
KARARVeri yetersiz47/100
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
45.0
Klasik stoper
40.8
Defansif bek
34.7
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 195 oyuncu
Scout skoru
%24
Performans
%25
Dakika
%40
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%31
Performans
%28
Dakika
%53
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
76.5
62
100
İkili mücadele kazanma
55.17
64
86
Performans skoru
42.1
76
55
Ortalama rating
6.97
7.2
97
Blok / 90
0.71
1.5
47
Pas arası / 90
0.24
1.8
13
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Armando ObispoPSV Eindhoven · 26
%95
2gol
0asist
54scout
€4.00M
Eredivisie
Georgios AntzoulasHJK helsinki · 25
%81
2gol
0asist
52scout
Veikkausliiga
Georgiy DzhikiyaAntalyaspor · 32
%78
2gol
0asist
52scout
Süper Lig
Colin RöslerMalmo FF · 25
%76
2gol
1asist
62scout
Allsvenskan
Hlynur Freyr KarlssonIF Brommapojkarna · 21
%73
1gol
0asist
65scout
Allsvenskan
Issa DiopFulham · 28
%67
1gol
0asist
48scout
€10.00M
Premier League
Sadık ÇiftpınarSakaryaspor · 32
%64
0gol
0asist
45scout
1. Lig
Eric BjörkanderIF Brommapojkarna · 29
%60
1gol
0asist
50scout
Allsvenskan
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
