Armando Obispo
Netherlands · Defender

Armando Obispo

YAŞ26
BOY185
KİLO79
DOĞUM YERİ's-Hertogenbosch
LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Şut20.53 / 90
Kilit pas20.53 / 90
Kazanılan ikili92.39 / 90
Rating6.85
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2026 · 67 defanslar
Müdahale — %44 (1.33) Pas arası — %39 (0.80) Blok — %24 (0.27) İkili mücadele — %45 (%53) Pas isabeti — %97 (%94) Faul (az iyi) — %52 (0.80) 50 ORT. % 44 39 24 45 97 52
  • Müdahale 1.33 %44
  • Pas arası 0.80 %39
  • Blok 0.27 %24
  • İkili mücadele %53 %45
  • Pas isabeti %94 %97
  • Faul (az iyi) 0.80 %52
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 339 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 U19 Divisie 1None · Netherlands
🏆 KNVB BekerNone · Netherlands
🏆 Super CupNone · Netherlands
🏆 EredivisieNone · Netherlands
🏆 Super Cup2025 · Netherlands
🏆 Eredivisie2024/2025 · Netherlands
🏆 Eredivisie2023/2024 · Netherlands
🏆 Super Cup2023 · Netherlands
🏆 KNVB Beker2022/2023 · Netherlands
🏆 Super Cup2022 · Netherlands
🏆 KNVB Beker2021/2022 · Netherlands
🏆 Super Cup2021 · Netherlands
🏆 U19 Divisie 12017/2018 · Netherlands
🏆 Eredivisie2017/2018 · Netherlands
🥈 EredivisieNone · Netherlands · 2nd Place
🥈 Super CupNone · Netherlands · 2nd Place
🥈 U19 Divisie 1None · Netherlands · 2nd Place
🥈 Super Cup2024 · Netherlands · 2nd Place
🥈 Eredivisie2022/2023 · Netherlands · 2nd Place
🥈 Eredivisie2021/2022 · Netherlands · 2nd Place
🥈 Eredivisie2020/2021 · Netherlands · 2nd Place
🥈 Eredivisie2018/2019 · Netherlands · 2nd Place
🥈 Super Cup2018 · Netherlands · 2nd Place
🥈 U19 Divisie 12016/2017 · Netherlands · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 5 G+A
2020 0 2021 1 2022 5 2023 0 2024 1 2025 2 2026 0
GolAsist
2026/27 7 610 0 0 6.65
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisiePSV Eindhoven 4 339 0 0 6.85
World CupCuraçao 3 271 0 0 6.40
Şut2
Kilit pas2
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan17%53
Müdahale8
Faul42 kazanılan
Ofsayt1
İlk 117
Kart1
2025/26 40 1.146 2 0 6.81
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisiePSV Eindhoven 32 832 2 0 6.88
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven 8 314 0 0 6.63
Şut13%54 isabet
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan71%57
Müdahale13
Faul98 kazanılan
İlk 111228 yedek
G+A / 900.16
Kart1
2024/25 37 699 1 0 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisiePSV Eindhoven 27 431 1 0 6.78
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven 10 268 0 0 6.58
Şut5%60 isabet
İkili kazanılan34%52
Müdahale7
Faul5
Ofsayt1
İlk 11730 yedek
G+A / 900.13
Kart1
2023/24 24 264 0 0 6.76
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisiePSV Eindhoven 20 173 0 0 6.69
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven 4 91 0 0 6.90
Şut3%33 isabet
İkili kazanılan12%63
Müdahale3
Faul22 kazanılan
İlk 11222 yedek
Kart21
2022/23 33 2.393 3 2 6.95
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisiePSV Eindhoven 21 1.701 2 1 6.95
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven 4 347 1 0 7.05
UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven 8 345 0 1 6.86
Şut17%35 isabet
Kilit pas6
Drible5%56 başarı
İkili kazanılan116%61
Müdahale39
Faul177 kazanılan
İlk 11303 yedek
G+A / 900.19
Kart41
2021/22 38 1.515 1 0 6.79
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisiePSV Eindhoven 24 1.068 1 0 6.86
UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven 6 221 0 0 6.58
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven 6 136 0 0 7.00
UEFA Europa Conference LeaguePSV Eindhoven 2 90 0 0 6.20
Şut7%43 isabet
Kilit pas4
Drible5%62 başarı
İkili kazanılan85%69
Müdahale20
Faul117 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111424 yedek
G+A / 900.06
Kart5
2020/21 12 167 0 0 6.92
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisiePSV Eindhoven 12 167 0 0 6.92
Şut1
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan14%70
Müdahale5
İlk 11111 yedek
TOPLAM GOL3
İLK 112758 yedek girdi
KART3
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
1-15' — 2 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 1-15'
  • 1-15' 2 %67
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 39 4-2-3-1 — 38 4-4-2 — 5 3-3-1-3 — 1 5-3-2 — 1 5-4-1 — 1 85 maç
  • 4-3-339%46
  • 4-2-3-138%45
  • 4-4-25%6
  • 3-3-1-31%1
  • 5-3-21%1
  • 5-4-11%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.08.2026 UtrechtA 1-6 84 1 6.7
23.08.2026 GroningenH 5-1 76 7.2
15.08.2026 ExcelsiorA 1-2 89 6.3
08.08.2026 Fortuna SittardH 2-2 90 1 7.2
25.06.2026 Ivory CoastH 0-2 90 0 6.4
21.06.2026 EcuadorA 0-0 91 6.9
14.06.2026 GermanyA 7-1 90 5.9
17.05.2026 TwenteH 5-1
10.05.2026 GO Ahead EaglesA 1-4
02.05.2026 AjaxA 2-2
23.04.2026 PEC ZwolleH 6-1
22.03.2026 TelstarA 3-1 94 1 6.7
14.03.2026 NEC NijmegenH 2-3
07.03.2026 AZ AlkmaarH 2-1 93 1 6.9
28.02.2026 HeraclesA 1-3 45 7.3
21.02.2026 HeerenveenH 3-1 48 6.9
13.02.2026 FC VolendamA 2-1 87 3 6.5
08.02.2026 GroningenA 1-2 59 6.3
01.02.2026 FeyenoordH 3-0 73 1 1 8.3
28.01.2026 Bayern MünchenH 1-2 82 7.5
24.01.2026 NAC BredaH 2-2 94 1 1 7.5
21.01.2026 NewcastleA 3-0 45 6.9
17.01.2026 Fortuna SittardA 1-2
10.01.2026 ExcelsiorH 5-1
21.12.2025 UtrechtA 1-2 11 6.9
13.12.2025 HeraclesH 4-3 90 1 6.0
09.12.2025 Atletico MadridH 2-3 31 2 6.3
06.12.2025 HeerenveenA 0-2
30.11.2025 FC VolendamH 3-0 45 6.9
26.11.2025 LiverpoolA 1-4
22.11.2025 NAC BredaA 0-1
09.11.2025 AZ AlkmaarA 1-5 19 2 6.9
04.11.2025 Olympiakos PiraeusA 1-1
31.10.2025 Fortuna SittardH 5-2
26.10.2025 FeyenoordA 2-3 1
21.10.2025 NapoliH 6-2 45 6.7
18.10.2025 GO Ahead EaglesH 2-1
04.10.2025 PEC ZwolleA 0-4 17 1 6.6
01.10.2025 Bayer LeverkusenA 1-1 66 6.2
27.09.2025 ExcelsiorA 1-2 12 6.6
21.09.2025 AjaxH 2-2
16.09.2025 Union St. GilloiseH 1-3 45 6.2
13.09.2025 NEC NijmegenA 3-5 28 6.9
30.08.2025 TelstarH 0-2 16 6.9
23.08.2025 GroningenH 4-2
17.08.2025 TwenteA 0-2
09.08.2025 Sparta RotterdamH 6-1
18.05.2025 Sparta RotterdamA 1-3 18 6.7
14.05.2025 HeraclesH 4-1 8 6.7
11.05.2025 FeyenoordA 2-3 14 6.3
03.05.2025 Fortuna SittardH 4-1
24.04.2025 TwenteA 1-3 60 6.9
12.04.2025 Almere City FCH 5-0
05.04.2025 GroningenA 1-3
30.03.2025 AjaxH 0-2
15.03.2025 WaalwijkA 0-3
12.03.2025 ArsenalA 2-2 69 6.5
08.03.2025 HeerenveenH 2-1 1
04.03.2025 ArsenalH 1-7 8 6.2
01.03.2025 GO Ahead EaglesA 3-2
ŞUT13
GOL2
xG1.6
xG FARKI+0.4over performing
DÖNÜŞÜM%15.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
37' · xG 0.092 90' · xG 0.088 · GOL 10' · xG 0.477 · GOL 70' · xG 0.221 17' · xG 0.121 16' · xG 0.037 31' · xG 0.027 30' · xG 0.129 88' · xG 0.064 86' · xG 0.197 85' · xG 0.033 32' · xG 0.102 26' · xG 0.019
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 7 (%54) Asist sonrası — 4 (%31) Duran top — 1 (%8) Açık oyun — 1 (%8) 13 şut
  • Korner7%54
  • Asist sonrası4%31
  • Duran top1%8
  • Açık oyun1%8
Vücut bölgesine göre
Kafa — 10 (%77) Sol ayak — 3 (%23) 13 şut
  • Kafa10%77
  • Sol ayak3%23
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR13 şut
1-15' — 1 16-30' — 4 31-45' — 3 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 16-30'
  • 1-15' 1 %8
  • 16-30' 4 %31
  • 31-45' 3 %23
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %8
  • 76-90+' 4 %31
PİYASA DEĞERİ€4.00M+33.3%
KAÇIRDIĞI MAÇ40
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 191 maç
PSV Eindhoven 188maç 2020–2026
Curaçao 3maç 2026
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2020-07-01 Vitesse PSV Eindhoven
2020-06-30 Vitesse PSV End of loan
2019-07-01 PSV Vitesse loan transfer
2019-07-01 PSV Eindhoven Vitesse
2017-07-01 PSV U19 PSV -
2016-07-01 PSV U17 PSV U19 -
2015-07-01 PSV Yth. PSV U17 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2024 SakatlıkKadroda yok 7 maç
09.2024 Diz sakatlığıKadroda yok 12 maç
09.2024 Diz sakatlığıŞüpheli 19 maç
03.2024 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
RC Lens GÜÇLÜ %84 2026-07-16
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 832 dk

İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU53.7Eredivisie 2025
PERFORMANS48.6832 dk
KARARVeri yetersiz50/100
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper 66.1
Klasik stoper 61.5
Defansif bek 58.4
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 233 oyuncu
Scout skoru %40
Performans %32
Dakika %57
Değer / getiri %10
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %51
Performans %36
Dakika %68
Değer / getiri %9
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 62.85 62 100
İkili mücadele kazanma 56.32 64 88
Performans skoru 48.6 76 64
Dakika güvenliği 50.9 82 62
Ortalama rating 6.88 7.2 96
Pas arası / 90 0.54 1.8 30
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam