LİGMajor League Soccer
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut30.29 / 90
Kilit pas20.19 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili403.82 / 90
Rating7.01
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 168 defanslar
- Müdahale 1.43 %43
- Pas arası 0.76 %20
- Blok 0.86 %83
- İkili mücadele %68 %96
- Pas isabeti %91 %75
- Faul (az iyi) 1.15 %33
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 943 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Serie A2024 · Brazil
🏆
CONMEBOL Libertadores2024 · South-America
🏆
Copa Verde2023 · Brazil
🏆
CONMEBOL Sudamericana2021 · South-America
🏆
Paranaense 12020 · Brazil
🏆
J.League Cup / Copa Sudamericana Championship2019 · World
🏆
Paranaense 12019 · Brazil
🏆
Copa do Brasil2019 · Brazil
🏆
Paranaense 12018 · Brazil
🏆
CONMEBOL Sudamericana2018 · South-America
🏆
CONMEBOL U172017 Chile · South-America
🥈
Supercopa do Brasil2025 · Brazil · 2nd Place
🥈
Baiano 12025 · Brazil · 2nd Place
🥈
Goiano 12023 · Brazil · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Recopa2022 · South-America · 2nd Place
🥈
Copa do Brasil2021 · Brazil · 2nd Place
🥈
Supercopa do Brasil2020 · Brazil · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Recopa2019 · South-America · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
11
943
0
0
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas2
İkili kazanılan40%68
Müdahale15
Faul128 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1111
Kart4
2025/26
33
2.955
4
1
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%38 isabet
Kilit pas3
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan106%57
Müdahale37
Faul249 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1133
G+A / 900.15
Kart81
Kaptan32maçta
2024/25
29
1.353
1
0
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%33 isabet
Kilit pas4
İkili kazanılan36%41
Müdahale12
Faul196 kazanılan
İlk 111514 yedek
G+A / 900.07
Kart3
2023/24
30
2.681
3
0
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%45 isabet
Kilit pas3
Drible8%67 başarı
İkili kazanılan110%62
Müdahale37
Faul2510 kazanılan
Ofsayt4
İlk 1130
G+A / 900.1
Kart82
Kaptan2maçta
2022/23
26
1.182
0
0
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%40 isabet
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan34%56
Müdahale14
Faul102 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111313 yedek
Kart3
2020/21
28
513
0
0
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas2
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan21%50
Müdahale1
Faul102 kazanılan
İlk 11523 yedek
TOPLAM GOL4
İLK 116320 yedek girdi
KART17
FORMA3
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %25
- 31-45' 1 %25
- 46-60' 2 %50
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-140%53
- 4-4-213%17
- 4-3-310%13
- 3-4-2-16%8
- 5-4-14%5
- 3-4-33%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | CharlotteA | 0-0 | 90 | 0 | 7.0 | ||
| 23.08.2026 | St. Louis CityA | 2-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 20.08.2026 | Vancouver WhitecapsA | 0-1 | 89 | – | 7.5 | ||
| 16.08.2026 | Los Angeles GalaxyH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 08.08.2026 | New England RevolutionA | 0-2 | 96 | – | 7.3 | ||
| 02.08.2026 | Sporting Kansas CityA | 0-2 | 92 | 1 | 7.5 | ||
| 26.07.2026 | AustinH | 3-0 | 85 | – | 7.0 | ||
| 23.07.2026 | DC UnitedH | 1-1 | 61 | 1 | 7.0 | ||
| 15.03.2026 | Portland TimbersH | 3-2 | 70 | 1 | 6.3 | ||
| 01.03.2026 | Los Angeles FCH | 0-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 22.02.2026 | Chicago FireH | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 03.12.2025 | RB BragantinoAC | 4-0 | 45 | – | 6.2 | ||
| 29.11.2025 | MirassolHC | 2-0 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 23.11.2025 | Sport RecifeAC | 1-3 | 94 | 1 | 6.9 | ||
| 19.11.2025 | PalmeirasAC | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 09.11.2025 | BotafogoHC | 0-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 05.11.2025 | InternacionalHC | 1-0 | 90 | 1 | 3 | 8.0 | |
| 25.10.2025 | CorinthiansHC | 0-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 21.10.2025 | SantosAC | 0-1 | 97 | – | 7.0 | ||
| 05.10.2025 | Vasco DA GamaAC | 4-3 | 70 | 1 | 1 | 6.3 | |
| 02.10.2025 | CearaHC | 1-0 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 28.09.2025 | GremioAC | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 20.09.2025 | FluminenseHC | 0-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 13.09.2025 | Fortaleza ECAC | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 31.08.2025 | Atletico-MGHC | 1-0 | 99 | – | 7.2 | ||
| 26.08.2025 | FlamengoAC | 8-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 16.08.2025 | JuventudeHC | 2-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 09.08.2025 | Sao PauloAC | 2-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 03.08.2025 | PalmeirasHC | 2-2 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 26.07.2025 | MirassolAC | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 24.07.2025 | Sport RecifeHC | 2-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 20.07.2025 | RB BragantinoHC | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 12.07.2025 | InternacionalAC | 1-0 | 97 | – | 7.2 | ||
| 01.06.2025 | CorinthiansAC | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 25.05.2025 | SantosHC | 0-1 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 18.05.2025 | BahiaAC | 2-1 | 98 | 1 | 6.6 | ||
| 10.05.2025 | Vasco DA GamaHC | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 03.05.2025 | CearaAC | 1-0 | 96 | – | 6.6 | ||
| 27.04.2025 | GremioHC | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 20.04.2025 | FluminenseAC | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 17.04.2025 | Fortaleza ECHC | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 13.04.2025 | Atletico-MGAC | 2-2 | 99 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 06.04.2025 | FlamengoH | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 29.03.2025 | JuventudeAC | 2-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 08.12.2024 | Sao PauloH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.12.2024 | InternacionalA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2024 | VitoriaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.11.2024 | Vasco DA GamaH | 3-0 | 21↑ | – | 6.9 | ||
| 21.09.2024 | FluminenseA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.09.2024 | CorinthiansH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.09.2024 | Fortaleza ECH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.08.2024 | BahiaA | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 11.08.2024 | JuventudeA | 3-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 03.08.2024 | Atletico GoianienseA | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 28.07.2024 | CruzeiroH | 0-3 | 45 | 1 | 6.9 | ||
| 20.07.2024 | InternacionalH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.07.2024 | PalmeirasH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.07.2024 | VitoriaA | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 07.07.2024 | Atletico-MGH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.07.2024 | CuiabaA | 1-2 | 90 | – | 6.3 |
ŞUT6
GOL0
xG0.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Duran top3%50
- Korner2%33
- Asist sonrası1%17
Vücut bölgesine göre
- Kafa5%83
- Sağ ayak1%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
- 1-15' 2 %33
- 16-30' 3 %50
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %17
- 76-90+' 0 %0
PİYASA DEĞERİ€700K+16.7%
DİSİPLİN2kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 157 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-04-12
CCSL
→
Fortaleza CEIF
?
CCSL
→
Fortaleza CEIF
?
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Serie A2023 · Goias
2kırmızı · 30 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 2955 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU71.4Serie A 2025
PERFORMANS55.52955 dk
KARARVeri yetersiz55/100
FORM TRENDİStabil+5.1
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek
54.9
Agresif stoper
53.1
Ayağı iyi stoper
51.5
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 28/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 288 oyuncu
Scout skoru
%94
Performans
%47
Dakika
%97
Değer / getiri
%100
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%92
Performans
%51
Dakika
%98
Değer / getiri
%93
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90
2.88
3
96
Performans skoru
67.5
74
91
Pas hacmi / 90
43.92
42
100
İkili mücadele kazanma
68.18
58
100
Blok / 90
0.72
1
72
Pas arası / 90
0.36
1.9
19
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.30. Dakika delta +12.2.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
MarcãoSevilla · 29
%95
1gol
0asist
56scout
€2.50M
La Liga
Cheick KeitaCharleroi · 22
%85
3gol
0asist
66scout
Jupiler Pro League
MarllonCeara · 33
%80
2gol
0asist
55scout
Serie A
Lluís LópezAlbacete · 29
%74
2gol
0asist
61scout
€500K
Segunda División
Jonathan BuatuGIL Vicente · 32
%64
1gol
1asist
55scout
Primeira Liga
Mats DeijlGO Ahead Eagles · 28
%64
1gol
0asist
45scout
UEFA Europa League
Ulrik FredriksenFredrikstad · 26
%62
2gol
0asist
67scout
Eliteserien
Maxence LacroixCrystal Palace · 25
%60
2gol
1asist
59scout
€40.00M
UEFA Europa Conference League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



