LİGEredivisie
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili00.00 / 90
Rating6.87
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2026 · 17 kaleciler
- Kurtarış 2.01 %25
- Yenen gol (az iyi) 0.67 %88
- Pas isabeti %70 %62
- Pas hacmi 49.4 %94
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 268 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 1 G+A
GolAsist
2025/26
32
2.808
0
1
7.31
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas3
İkili kazanılan8%80
İlk 1132
G+A / 900.03
2024/25
35
180
0
0
7.25
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan2%100
İlk 11233 yedek
2023/24
38
3.420
0
0
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan13%68
İlk 1138
Kaptan37maçta
2022/23
23
2.070
0
0
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan6%100
Müdahale1
İlk 1123
2021/22
6
607
0
0
7.15
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan2%50
İlk 116
TOPLAM GOL0
İLK 113833 yedek girdi
FORMA1
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-145%64
- 4-3-319%27
- 4-3-1-23%4
- 3-4-2-11%1
- 4-1-4-11%1
- 4-2-2-21%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Willem IIA | 0-1 | 9 | 0 | 6.8 | ||
| 29.08.2026 | Sparta RotterdamH | 2-1 | 80 | 0 | 6.3 | ||
| 15.08.2026 | PSV EindhovenH | 1-2 | 89 | – | 6.7 | ||
| 07.08.2026 | CambuurA | 0-4 | 90 | – | 7.7 | ||
| 17.05.2026 | Sparta RotterdamA | 2-3 | 91 | – | 6.9 | ||
| 10.05.2026 | FC VolendamH | 1-1 | 83 | – | 6.2 | ||
| 02.05.2026 | GroningenA | 2-3 | 94 | – | 6.2 | ||
| 26.04.2026 | UtrechtH | 5-0 | 85 | – | 7.3 | ||
| 12.04.2026 | PEC ZwolleA | 2-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 04.04.2026 | NEC NijmegenH | 0-2 | 82 | – | 6.5 | ||
| 20.03.2026 | HeraclesA | 1-1 | 91 | – | 7.6 | ||
| 15.03.2026 | FeyenoordA | 2-1 | 85 | 1 | – | 8.2 | |
| 07.03.2026 | HeerenveenH | 1-2 | 95 | – | 6.9 | ||
| 01.03.2026 | GO Ahead EaglesH | 0-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 20.02.2026 | Fortuna SittardA | 2-1 | 85 | – | 6.9 | ||
| 14.02.2026 | AZ AlkmaarH | 1-2 | 89 | – | 8.2 | ||
| 06.02.2026 | NAC BredaA | 0-2 | 91 | – | 8.9 | ||
| 01.02.2026 | AjaxH | 2-2 | 86 | – | 5.3 | ||
| 24.01.2026 | TwenteA | 0-0 | 94 | – | 6.9 | ||
| 21.01.2026 | AZ AlkmaarA | 1-1 | 92 | – | 7.3 | ||
| 17.01.2026 | TelstarH | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 10.01.2026 | PSV EindhovenA | 5-1 | 90 | – | 5.7 | ||
| 20.12.2025 | PEC ZwolleH | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 05.12.2025 | GroningenH | 0-2 | 90 | – | 8.3 | ||
| 29.11.2025 | NAC BredaH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 22.11.2025 | AjaxA | 1-2 | 90 | – | 8.2 | ||
| 08.11.2025 | HeraclesH | 1-2 | 90 | – | 8.3 | ||
| 01.11.2025 | TelstarA | 2-2 | 90 | – | 8.6 | ||
| 26.10.2025 | GO Ahead EaglesA | 2-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 19.10.2025 | Fortuna SittardH | 1-0 | 95 | – | 7.7 | ||
| 04.10.2025 | HeerenveenA | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 27.09.2025 | PSV EindhovenH | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 20.09.2025 | FC VolendamA | 1-2 | 90 | – | 8.3 | ||
| 14.09.2025 | Sparta RotterdamH | 0-1 | 90 | – | 8.0 | ||
| 30.08.2025 | TwenteH | 1-0 | 90 | – | 10.0 | ||
| 09.08.2025 | NEC NijmegenA | 5-0 | 30 | – | 6.3 | ||
| 22.05.2025 | TwenteA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.05.2025 | HeraclesA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.05.2025 | NAC BredaH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2025 | AjaxA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2025 | Willem IIH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2025 | HeerenveenA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2025 | WaalwijkH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2025 | Sparta RotterdamA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.03.2025 | AZ AlkmaarH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2025 | UtrechtA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.03.2025 | GO Ahead EaglesH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2025 | FeyenoordA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.02.2025 | TwenteA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.02.2025 | Almere City FCH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.02.2025 | GroningenA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.02.2025 | PSV EindhovenH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 19.01.2025 | Fortuna SittardH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.01.2025 | PEC ZwolleA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.12.2024 | Willem IIA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.12.2024 | Sparta RotterdamH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.12.2024 | GO Ahead EaglesA | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.12.2024 | AjaxH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.11.2024 | UtrechtH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2024 | WaalwijkA | 0-3 | –↑ | – | – |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 138 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01
Excelsior
→
NEC Nijmegen
free transfer
Excelsior
→
NEC Nijmegen
free transfer
2021-07-01
Helmond Sport
→
Excelsior
free transfer
Helmond Sport
→
Excelsior
free transfer
2014-07-01
VVV/Hel U19
→
Helmond Sport
-
VVV/Hel U19
→
Helmond Sport
-
2013-07-01
VVV/Hel U17
→
VVV/Hel U19
-
VVV/Hel U17
→
VVV/Hel U19
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2025
Kasık sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 2808 dk
İzlemede: Kurtarış ağırlıklı kaleci
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.3Eredivisie 2025
PERFORMANS68.82808 dk
KARARİzlemeye değer63/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Libero kaleci
89.2
Kurtarıcı kaleci
82.5
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 102 oyuncu
Scout skoru
%85
Performans
%92
Dakika
%92
Değer / getiri
%21
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru
%90
Performans
%90
Dakika
%93
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
44.97
38
100
Dakika güvenliği
100
80
100
Performans skoru
68.8
76
90
Ortalama rating
7.31
7.2
100
Kurtarış / 90
3.69
3.2
100
Yenen gol / 90
1.41
1.3
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Robin RisserLens · 21
%95
0gol
1asist
73scout
Ligue 1
Andrea FulignatiEmpoli · 31
%89
0gol
0asist
59scout
Serie B
Jakub SzumskiSakaryaspor · 33
%78
0gol
0asist
62scout
1. Lig
Enrique BolognaDefensa Y Justicia · 43
%76
0gol
0asist
61scout
Liga Profesional Argentina
Thiago CardozoUnion Santa Fe · 29
%73
0gol
0asist
62scout
Liga Profesional Argentina
Dean HendersonCrystal Palace · 28
%73
0gol
0asist
57scout
€28.00M
UEFA Europa Conference League
Mattijs BranderhorstFortuna Sittard · 32
%61
0gol
0asist
68scout
€300K
Eredivisie
Ivan SaioPescara · 23
%60
0gol
0asist
77scout
€400K
Serie B
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
