LİG1. Lig
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili00.00 / 90
Rating7.02
OYUNCU PROFİLİ1. Lig 2026 · 21 kaleciler
- Kurtarış 3.67 %90
- Yenen gol (az iyi) 0.41 %75
- Pas isabeti %64 %30
- Pas hacmi 32.0 %65
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 442 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
1. Lig2022/2023 · Turkey
🏆
I Liga2018/2019 · Poland
🏆
Ekstraklasa2015/2016 · Poland
🏆
Cup2015/2016 · Poland
🏆
Cup2011/2012 · Poland
🏆
Cup2010/2011 · Poland
🥈
Super Cup2017/2018 · Poland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
GolAsist
2025/26
35
3.079
0
0
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
İkili kazanılan8%80
İlk 1135
Kart2
Kaptan1maçta
2024/25
32
2.723
0
0
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan12%100
Müdahale1
İlk 11311 yedek
2022/23
33
2.950
0
0
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan15%88
Faul18 kazanılan
İlk 11321 yedek
Kart2
2021/22
35
3.024
0
0
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
İkili kazanılan12%92
Müdahale1
İlk 11332 yedek
Kart5
Kaptan5maçta
2020/21
21
1.757
0
0
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan6%75
Faul22 kazanılan
İlk 11201 yedek
Kart11
TOPLAM GOL0
İLK 11691 yedek girdi
FORMA29
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-132%51
- 4-4-211%17
- 4-1-4-18%13
- 4-1-3-25%8
- 4-3-34%6
- 3-4-33%5
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | Manisa F.K.H | 4-2 | 90 | 0 | 7.1 | ||
| 30.08.2026 | Esenler EroksporA | 0-1 | 85 | – | 7.9 | ||
| 22.08.2026 | KayserisporH | 0-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 15.08.2026 | BursasporA | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 09.08.2026 | Fatih KaragümrükH | 2-0 | 87 | – | 7.0 | ||
| 13.04.2026 | EroksporH | 1-2 | 88 | – | 7.2 | ||
| 08.04.2026 | ÜmraniyesporA | 2-0 | 83 | – | 6.9 | ||
| 04.04.2026 | İstanbulsporH | 2-2 | 90 | – | 6.0 | ||
| 21.03.2026 | Serik BelediyesporA | 2-0 | 83 | – | 7.2 | ||
| 15.03.2026 | Van BBH | 2-1 | 75 | – | 6.9 | ||
| 11.03.2026 | KeçiörengücüA | 1-1 | 88 | – | 6.9 | ||
| 06.03.2026 | Adana DemirsporHC | 4-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.03.2026 | SarıyerH | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 23.02.2026 | SivassporA | 4-1 | 85 | – | 6.2 | ||
| 19.02.2026 | PendiksporH | 0-2 | 85 | – | 6.9 | ||
| 15.02.2026 | AmedA | 1-1 | 94 | – | 8.9 | ||
| 09.02.2026 | Erzurum BBH | 0-1 | 83 | – | 6.2 | ||
| 01.02.2026 | BolusporA | 2-0 | 87 | – | 7.0 | ||
| 26.01.2026 | BB BodrumsporH | 0-2 | 83 | – | 6.3 | ||
| 19.01.2026 | 76 Iğdır BelediyesporA | 1-0 | 90 | – | 8.3 | ||
| 10.01.2026 | BandırmasporH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 26.12.2025 | Manisa BBSKH | 0-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 21.12.2025 | Yeni ÇorumsporA | 2-0 | 90 | – | 9.2 | ||
| 15.12.2025 | HataysporH | 3-0 | 90 | – | 8.3 | ||
| 06.12.2025 | EroksporA | 4-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 29.11.2025 | ÜmraniyesporH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.11.2025 | İstanbulsporA | 3-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 08.11.2025 | Serik BelediyesporH | 2-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 02.11.2025 | Van BBA | 3-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 25.10.2025 | KeçiörengücüH | 1-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 18.10.2025 | Adana DemirsporA | 0-6 | 90 | – | 7.3 | ||
| 05.10.2025 | SarıyerA | 1-2 | 90 | – | 9.0 | ||
| 29.09.2025 | SivassporH | 0-3 | 95 | – | 6.9 | ||
| 25.09.2025 | PendiksporA | 4-1 | 90 | – | 5.7 | ||
| 21.09.2025 | AmedH | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 15.09.2025 | Erzurum BBA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.08.2025 | BolusporH | 1-4 | 90 | – | 7.3 | ||
| 23.08.2025 | BB BodrumsporA | 3-1 | 70 | – | 6.2 | ||
| 17.08.2025 | 76 Iğdır BelediyesporH | 3-2 | 90 | – | 6.0 | ||
| 10.08.2025 | BandırmasporA | 1-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 10.05.2025 | EroksporH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 04.05.2025 | GenclerbirligiA | 1-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 27.04.2025 | Erzurum BBH | 1-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 21.04.2025 | 76 Iğdır BelediyesporA | 4-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 13.04.2025 | PendiksporH | 1-0 | 90 | – | 8.2 | ||
| 09.04.2025 | BolusporA | 3-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 05.04.2025 | AdanasporH | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 31.03.2025 | KocaelisporA | 3-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 15.03.2025 | Yeni MalatyasporH | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.03.2025 | BandırmasporH | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 06.03.2025 | İstanbulsporA | 3-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 02.03.2025 | Fatih KaragümrükH | 1-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 13.02.2025 | ŞanlıurfasporA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 08.02.2025 | Yeni ÇorumsporH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.01.2025 | Manisa BBSKH | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 19.01.2025 | KeçiörengücüA | 2-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 11.01.2025 | EroksporA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.01.2025 | GenclerbirligiH | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 21.12.2024 | Erzurum BBA | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 14.12.2024 | 76 Iğdır BelediyesporH | 2-1 | 90 | – | 6.5 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 195 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-01-12
Raków
→
BB Erzurumspor
€100k
Raków
→
BB Erzurumspor
€100k
2018-01-26
Legia Warszawa
→
Raków
€25k
Legia Warszawa
→
Raków
€25k
2017-06-30
Z. Sosnowiec
→
Legia Warszawa
End of loan
Z. Sosnowiec
→
Legia Warszawa
End of loan
2016-07-13
Legia Warszawa
→
Z. Sosnowiec
loan transfer
Legia Warszawa
→
Z. Sosnowiec
loan transfer
2013-07-04
Legia Warszawa
→
Piast Gliwice
€25k
Legia Warszawa
→
Piast Gliwice
€25k
2013-06-30
Piast Gliwice
→
Legia Warszawa
End of loan
Piast Gliwice
→
Legia Warszawa
End of loan
2012-07-31
Legia Warszawa
→
Piast Gliwice
loan transfer
Legia Warszawa
→
Piast Gliwice
loan transfer
2010-07-01
Legia U19
→
Legia Warszawa
-
Legia U19
→
Legia Warszawa
-
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 2984 dk
İzlemede: Kurtarış ağırlıklı kaleci
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.01. Lig 2025
PERFORMANS65.92984 dk
KARARVeri yetersiz59/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Libero kaleci
83.5
Kurtarıcı kaleci
81.9
Role fit sinyali var ama confidence 70/100 ve risk 26/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 87 oyuncu
Scout skoru
%78
Performans
%88
Dakika
%96
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru
%83
Performans
%86
Dakika
%95
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Pas hacmi / 90
28.41
38
75
Performans skoru
65.9
76
87
Ortalama rating
7.11
7.2
99
Kurtarış / 90
3.8
3.2
100
Yenen gol / 90
1.6
1.3
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Enrique BolognaDefensa Y Justicia · 43
%95
0gol
0asist
61scout
Liga Profesional Argentina
Andrea FulignatiEmpoli · 31
%82
0gol
0asist
59scout
Serie B
David SoriaGetafe · 32
%76
0gol
0asist
66scout
€3.00M
La Liga
Chris BradyChicago Fire · 21
%71
0gol
0asist
71scout
Major League Soccer
Dean HendersonCrystal Palace · 28
%68
0gol
0asist
57scout
€28.00M
UEFA Europa Conference League
Thiago CardozoUnion Santa Fe · 29
%68
0gol
0asist
62scout
Liga Profesional Argentina
Robin RisserLens · 21
%66
0gol
1asist
73scout
Ligue 1
Renan RibeiroEstrela · 35
%60
0gol
0asist
56scout
Primeira Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



Sakaryaspor
Erzurumspor FK