LİGEredivisie
BU SEZON0G · 0A
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 8 G+A
GolAsist
2024/25
27
326
0
0
6.57
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5
Kilit pas3
Drible2%29 başarı
İkili kazanılan16%36
Müdahale6
Faul76 kazanılan
İlk 11324 yedek
Kart1
2023/24
17
691
1
2
6.57
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%55 isabet
Kilit pas9
İkili kazanılan21%31
Müdahale10
Faul107 kazanılan
İlk 11116 yedek
G+A / 900.39
Kart1
2022/23
10
280
1
1
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%100 isabet
Kilit pas5
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan11%61
Müdahale4
Faul13 kazanılan
İlk 1128 yedek
G+A / 900.64
Kart1
2021/22
29
1.829
5
3
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut32%59 isabet
Kilit pas19
Drible24%51 başarı
İkili kazanılan113%46
Müdahale35
Faul3342 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı11 kaçan
İlk 11263 yedek
G+A / 900.39
Kart4
2020/21
3
270
1
2
7.43
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%43 isabet
Kilit pas8
Drible7%64 başarı
İkili kazanılan17%52
Müdahale7
Penaltı11 kaçan
İlk 113
G+A / 901.0
TOPLAM GOL0
İLK 11325 yedek girdi
KART1
FORMA5
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-123%82
- 4-4-24%14
- 4-3-1-21%4
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.08.2025 | UtrechtA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2025 | AZ AlkmaarH | 1-0 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 06.04.2025 | WaalwijkA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.03.2025 | TwenteH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2025 | HeerenveenA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2025 | Fortuna SittardA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.03.2025 | PEC ZwolleH | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.02.2025 | AjaxA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.02.2025 | GO Ahead EaglesH | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 31.01.2025 | NAC BredaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.01.2025 | UtrechtH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.01.2025 | Almere City FCA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.01.2025 | Sparta RotterdamH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.12.2024 | Fortuna SittardH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.12.2024 | AZ AlkmaarA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2024 | WaalwijkH | 2-2 | 62 | 1 | 6.7 | ||
| 08.11.2024 | UtrechtA | 1-0 | 72 | – | 6.7 | ||
| 02.11.2024 | NAC BredaH | 2-0 | 82 | 3 | 7.3 | ||
| 27.10.2024 | TwenteA | 5-0 | 34↑ | – | 6.3 | ||
| 20.10.2024 | AjaxH | 3-4 | –↑ | – | – | ||
| 06.10.2024 | GO Ahead EaglesA | 4-1 | 24↑ | – | 6.3 | ||
| 27.09.2024 | HeerenveenH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2024 | NEC NijmegenA | 1-2 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 15.09.2024 | Almere City FCH | 0-0 | 13↑ | 1 | 6.7 | ||
| 01.09.2024 | PEC ZwolleA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.08.2024 | Willem IIH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.08.2024 | PSV EindhovenH | 1-3 | 12↑ | – | 6.2 | ||
| 11.08.2024 | Sparta RotterdamA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.05.2024 | Fortuna SittardH | 0-0 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 12.05.2024 | ExcelsiorA | 4-0 | 57 | – | 6.3 | ||
| 05.05.2024 | WaalwijkH | 0-5 | 45↑ | 1 | 6.2 | ||
| 28.04.2024 | PEC ZwolleA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.04.2024 | HeerenveenH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2024 | Sparta RotterdamA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.04.2024 | AZ AlkmaarH | 5-0 | 12↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 31.03.2024 | TwenteA | 1-0 | 61 | 1 | 6.5 | ||
| 15.03.2024 | GO Ahead EaglesH | 2-0 | 63 | – | 6.7 | ||
| 10.03.2024 | FeyenoordA | 3-0 | 71 | – | 6.0 | ||
| 03.03.2024 | Almere City FCH | 2-2 | 45 | – | 6.3 | ||
| 23.02.2024 | UtrechtA | 1-0 | 56 | – | 6.6 | ||
| 16.02.2024 | PSV EindhovenA | 2-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 10.02.2024 | VitesseH | 3-2 | 69 | 1 | 1 | 3 | 7.6 |
| 03.02.2024 | NEC NijmegenA | 3-1 | 57 | – | 6.5 | ||
| 27.01.2024 | AjaxH | 2-4 | 56 | 3 | 6.3 | ||
| 20.01.2024 | FC VolendamH | 1-1 | 45 | 2 | 6.6 | ||
| 19.02.2023 | ExcelsiorA | 0-3 | 83 | 1 | 7.2 | ||
| 11.02.2023 | CambuurH | 0-0 | 19↑ | 1 | 6.9 | ||
| 13.11.2022 | WaalwijkH | 6-1 | 10↑ | 1 | – | 7.3 | |
| 04.11.2022 | CambuurA | 0-1 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 30.10.2022 | PSV EindhovenA | 3-0 | 19↑ | – | 6.6 | ||
| 23.10.2022 | GO Ahead EaglesH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 04.09.2022 | HeerenveenA | 0-0 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 01.09.2022 | AZ AlkmaarA | 1-1 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 26.08.2022 | GroningenH | 1-1 | 67 | – | 6.7 | ||
| 14.08.2022 | FC VolendamA | 1-4 | 24↑ | 1 | 2 | 7.2 | |
| 15.05.2022 | Fortuna SittardH | 0-1 | 59 | 1 | 6.6 | ||
| 11.05.2022 | PSV EindhovenA | 3-2 | 55 | 2 | 6.3 | ||
| 08.05.2022 | GO Ahead EaglesH | 1-0 | 80 | – | 6.9 | ||
| 29.04.2022 | UtrechtA | 1-0 | 66 | – | 6.9 | ||
| 23.04.2022 | AjaxH | 0-1 | 90 | – | 6.9 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 87 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2025
Kadro dışıKadroda yok
4 maç
02.2023
Diz sakatlığıŞüpheli
3 maç
01.2023
SakatlıkKadroda yok
6 maç
03.2022
SakatlıkŞüpheli
4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 0 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU16.9Eredivisie 2025
PERFORMANS00 dk
KARARVeri yetersiz12/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
0
Derinden oyun kurucu
0
Box-to-box orta saha
0
Role fit sinyali var ama confidence 24/100 ve risk 80/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 283 oyuncu
Scout skoru
%0
Performans
%0
Dakika
%0
Değer / getiri
%20
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%1
Performans
%0
Dakika
%0
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90
0
3.2
0
Pas arası / 90
0
2.3
0
İkili mücadele kazanma
0
58
0
Pas hacmi / 90
0
50
0
Dakika güvenliği
0
82
0
Performans skoru
0
75
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Vanja VlahovićSpezia · 21
%95
2gol
2asist
48scout
€25.00M
Serie B
Dennis GjengaarNew York Red Bulls · 21
%89
2gol
1asist
51scout
Major League Soccer
Yilmaz CinHatayspor · 17
%74
0gol
0asist
41scout
1. Lig
Daniel GiraldoJuventude · 33
%74
0gol
0asist
31scout
Serie A
Bruno VerrengiaCatanzaro
%71
2gol
0asist
39scout
€400K
Serie B
Tobias AnselmWSG Wattens
%66
1gol
1asist
44scout
€300K
Bundesliga
Jere KallinenHJK helsinki · 23
%64
2gol
0asist
44scout
Veikkausliiga
Gabriel EuropaeusGnistan · 20
%60
1gol
0asist
41scout
Veikkausliiga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
