Netherlands · Midfielder
R. Niemeijer
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Rating6.60
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 4 G+A
GolAsist
2025/26
1
27
0
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İlk 111
Kaptan1maçta
2024/25
22
379
0
0
6.37
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas4
Drible3%33 başarı
İkili kazanılan13%35
Müdahale5
Faul73 kazanılan
İlk 11418 yedek
Kart1
2023/24
29
1.607
2
2
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut28%61 isabet
Kilit pas18
Drible11%39 başarı
İkili kazanılan67%39
Müdahale16
Faul2022 kazanılan
İlk 111811 yedek
G+A / 900.22
Kart1
2021/22
6
495
1
3
7.45
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%62 isabet
Kilit pas14
Drible2%22 başarı
İkili kazanılan19%41
Müdahale7
Faul26 kazanılan
Ofsayt2
İlk 116
G+A / 900.73
TOPLAM GOL0
İLK 11418 yedek girdi
KART1
FORMA33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-114%64
- 4-3-33%14
- 3-5-22%9
- 4-3-1-22%9
- 4-4-1-11%5
MAÇ GEÇMİŞİ58 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.05.2026 | Almere City FCAC | 3-1 | 27 | – | 6.6 | ||
| 17.05.2025 | DordrechtA | 2-0 | 69 | – | 6.5 | ||
| 13.05.2025 | DordrechtH | 0-0 | 81 | – | 6.2 | ||
| 26.01.2025 | Willem IIH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.01.2025 | Sparta RotterdamA | 1-1 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 11.01.2025 | AjaxA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.12.2024 | PEC ZwolleH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2024 | Fortuna SittardA | 3-2 | 14↑ | 1 | 6.9 | ||
| 07.12.2024 | FeyenoordH | 2-3 | 29↑ | 1 | 7.0 | ||
| 29.11.2024 | HeerenveenA | 1-1 | 12↑ | – | 6.9 | ||
| 23.11.2024 | HeraclesA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2024 | NEC NijmegenH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 03.11.2024 | Almere City FCH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2024 | NAC BredaA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2024 | TwenteH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2024 | UtrechtA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 29.09.2024 | AjaxH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2024 | Sparta RotterdamH | 1-2 | 45 | 1 | 6.2 | ||
| 15.09.2024 | Willem IIA | 3-0 | 25↑ | – | 7.0 | ||
| 30.08.2024 | AZ AlkmaarH | 0-3 | 74 | – | 6.2 | ||
| 25.08.2024 | GO Ahead EaglesA | 2-0 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 17.08.2024 | GroningenH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.08.2024 | PSV EindhovenA | 5-1 | 13↑ | – | 4.3 | ||
| 19.05.2024 | PSV EindhovenA | 3-1 | 79 | – | 6.5 | ||
| 12.05.2024 | PEC ZwolleH | 1-1 | 76 | 4 | 7.2 | ||
| 05.05.2024 | HeraclesA | 0-5 | 70 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 28.04.2024 | UtrechtH | 2-2 | 87 | 1 | 6.2 | ||
| 13.04.2024 | AZ AlkmaarA | 3-2 | 67 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 07.04.2024 | FC VolendamA | 3-2 | 54↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 04.04.2024 | Almere City FCH | 0-0 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 30.03.2024 | HeerenveenH | 1-1 | 57 | 2 | 7.2 | ||
| 16.03.2024 | ExcelsiorA | 1-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 09.03.2024 | VitesseH | 3-1 | 83 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 02.03.2024 | GO Ahead EaglesA | 1-0 | 74 | 1 | 6.9 | ||
| 24.02.2024 | Fortuna SittardH | 0-1 | 89 | 1 | 6.9 | ||
| 18.02.2024 | FeyenoordA | 1-0 | 81 | – | 6.9 | ||
| 09.02.2024 | NEC NijmegenH | 2-0 | 65 | 1 | 6.6 | ||
| 03.02.2024 | TwenteA | 3-0 | 67 | – | 6.5 | ||
| 27.01.2024 | Sparta RotterdamH | 1-1 | 17↑ | – | 5.3 | ||
| 21.01.2024 | AjaxA | 4-1 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 12.01.2024 | HeraclesH | 1-2 | 85 | 3 | 6.9 | ||
| 16.12.2023 | UtrechtA | 1-1 | 73 | – | 6.5 | ||
| 10.12.2023 | Fortuna SittardA | 1-0 | 32↑ | 2 | 6.6 | ||
| 06.12.2023 | AjaxH | 2-3 | 45 | – | 6.2 | ||
| 02.12.2023 | ExcelsiorH | 2-2 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 25.11.2023 | PEC ZwolleA | 1-2 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 11.11.2023 | GO Ahead EaglesH | 0-1 | 16↑ | 1 | 6.9 | ||
| 24.09.2023 | TwenteH | 1-0 | 89 | 2 | 6.9 | ||
| 16.09.2023 | VitesseA | 0-2 | 82 | 2 | 6.9 | ||
| 02.09.2023 | PSV EindhovenH | 0-4 | 28↑ | 1 | 6.3 | ||
| 26.08.2023 | NEC NijmegenA | 3-0 | 27↑ | – | 6.3 | ||
| 20.08.2023 | AZ AlkmaarH | 1-3 | 29↑ | – | 6.3 | ||
| 29.05.2022 | ADO Den HaagA | 4-4 | 86 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 24.05.2022 | ADO Den HaagH | 1-1 | 45 | 1 | 6.9 | ||
| 21.05.2022 | HeraclesA | 1-3 | 81 | 2 | 6.9 | ||
| 18.05.2022 | HeraclesH | 3-0 | 89 | 2 | 2 | 8.2 | |
| 14.05.2022 | RodaA | 0-2 | 104 | 3 | 7.5 | ||
| 10.05.2022 | RodaH | 2-2 | 90 | 1 | 2 | 7.9 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2025 · 58 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
Bacak sakatlığıŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 27 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU22.0Eredivisie 2025
PERFORMANS10.327 dk
KARARVeri yetersiz18/100
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu
12.7
Top kapan ön libero
9.3
Numara 10
8.2
Role fit sinyali var ama confidence 30/100 ve risk 80/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 283 oyuncu
Scout skoru
%4
Performans
%26
Dakika
%29
Değer / getiri
%20
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%8
Performans
%24
Dakika
%26
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
40
72
56
Ortalama rating
6.6
7.2
92
Performans skoru
10.3
76
14
Kilit pas / 90
0
1.4
0
Asist / 90
0
0.2
0
Pas arası / 90
0
1.6
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Vanja VlahovićSpezia · 21
%95
2gol
2asist
48scout
€25.00M
Serie B
Dennis GjengaarNew York Red Bulls · 21
%89
2gol
1asist
51scout
Major League Soccer
Yilmaz CinHatayspor · 17
%74
0gol
0asist
41scout
1. Lig
Daniel GiraldoJuventude · 33
%74
0gol
0asist
31scout
Serie A
Bruno VerrengiaCatanzaro
%71
2gol
0asist
39scout
€400K
Serie B
Tobias AnselmWSG Wattens
%66
1gol
1asist
44scout
€300K
Bundesliga
Jere KallinenHJK helsinki · 23
%64
2gol
0asist
44scout
Veikkausliiga
Gabriel EuropaeusGnistan · 20
%60
1gol
0asist
41scout
Veikkausliiga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

