LİGEerste Divisie
BU SEZON0G · 0A
Kazanılan ikili53.85 / 90
Rating7.15
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kazanılan ikili
3.854.61
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 4 G+A
GolAsist
2025/26
2
117
0
0
7.15
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan5%56
Müdahale3
Faul2
İlk 112
2024/25
15
1.113
0
0
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%43 isabet
Kilit pas2
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan57%63
Müdahale24
Faul51 kazanılan
İlk 11132 yedek
Kart1
2023/24
31
2.609
0
3
7.11
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%35 isabet
Kilit pas11
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan145%64
Müdahale52
Faul237 kazanılan
İlk 11301 yedek
G+A / 900.1
Kart4
2022/23
19
1.464
3
1
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%58 isabet
Kilit pas14
İkili kazanılan48%48
Müdahale20
Faul164 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı2
İlk 1119
G+A / 900.25
Kart1
2021/22
29
1.372
0
0
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas3
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan63%54
Müdahale22
Faul135 kazanılan
İlk 111712 yedek
2020/21
12
99
0
0
6.29
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan9%50
Müdahale4
Faul23 kazanılan
İlk 11111 yedek
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 11152 yedek girdi
KART1
FORMA3
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-110%59
- 4-3-35%29
- 4-4-1-11%6
- 5-3-21%6
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.05.2026 | WaalwijkA | 1-1 | 49 | – | 7.0 | ||
| 28.04.2026 | WaalwijkH | 1-1 | 68 | – | 7.3 | ||
| 03.05.2025 | GroningenA | 6-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.12.2024 | FeyenoordH | 2-3 | 38 | – | 6.5 | ||
| 29.11.2024 | HeerenveenA | 1-1 | 78 | – | 7.2 | ||
| 23.11.2024 | HeraclesA | 2-2 | 87 | – | 6.3 | ||
| 09.11.2024 | NEC NijmegenH | 0-3 | 90 | – | 7.5 | ||
| 03.11.2024 | Almere City FCH | 2-0 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 26.10.2024 | NAC BredaA | 4-1 | 21↑ | – | 6.5 | ||
| 05.10.2024 | UtrechtA | 3-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 29.09.2024 | AjaxH | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 21.09.2024 | Sparta RotterdamH | 1-2 | 90 | 4 | 7.5 | ||
| 15.09.2024 | Willem IIA | 3-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 30.08.2024 | AZ AlkmaarH | 0-3 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 25.08.2024 | GO Ahead EaglesA | 2-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 17.08.2024 | GroningenH | 1-2 | 79 | – | 6.3 | ||
| 10.08.2024 | PSV EindhovenA | 5-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 12.05.2024 | PEC ZwolleH | 1-1 | 40 | – | 6.9 | ||
| 05.05.2024 | HeraclesA | 0-5 | 90 | – | 7.5 | ||
| 28.04.2024 | UtrechtH | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 13.04.2024 | AZ AlkmaarA | 3-2 | 85 | – | 6.3 | ||
| 07.04.2024 | FC VolendamA | 3-2 | 82 | 1 | – | 6.3 | |
| 04.04.2024 | Almere City FCH | 0-0 | 90 | 1 | 8.2 | ||
| 30.03.2024 | HeerenveenH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 16.03.2024 | ExcelsiorA | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 09.03.2024 | VitesseH | 3-1 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 02.03.2024 | GO Ahead EaglesA | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 24.02.2024 | Fortuna SittardH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.02.2024 | FeyenoordA | 1-0 | 90 | – | 8.3 | ||
| 09.02.2024 | NEC NijmegenH | 2-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 03.02.2024 | TwenteA | 3-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 27.01.2024 | Sparta RotterdamH | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 21.01.2024 | AjaxA | 4-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 12.01.2024 | HeraclesH | 1-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 16.12.2023 | UtrechtA | 1-1 | 88 | 1 | 6.6 | ||
| 10.12.2023 | Fortuna SittardA | 1-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 06.12.2023 | AjaxH | 2-3 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 02.12.2023 | ExcelsiorH | 2-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 25.11.2023 | PEC ZwolleA | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 11.11.2023 | GO Ahead EaglesH | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 28.10.2023 | Sparta RotterdamA | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 21.10.2023 | FC VolendamH | 2-1 | 90 | 2 | 7.9 | ||
| 07.10.2023 | Almere City FCA | 1-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 24.09.2023 | TwenteH | 1-0 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 16.09.2023 | VitesseA | 0-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 02.09.2023 | PSV EindhovenH | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 20.08.2023 | AZ AlkmaarH | 1-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 12.08.2023 | HeerenveenA | 3-1 | 64 | – | 6.5 | ||
| 17.02.2023 | Fortuna SittardH | 3-1 | 45 | 1 | 7.0 | ||
| 12.02.2023 | AjaxA | 3-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 28.01.2023 | EmmenH | 2-0 | 84 | 2 | 7.6 | ||
| 24.01.2023 | Sparta RotterdamA | 0-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 14.01.2023 | FC VolendamA | 2-1 | 81 | – | 6.7 | ||
| 07.01.2023 | HeerenveenH | 0-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 13.11.2022 | NEC NijmegenA | 6-1 | 68 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 06.11.2022 | AZ AlkmaarH | 3-1 | 80 | – | 6.6 | ||
| 30.10.2022 | TwenteA | 3-0 | 76 | – | 6.5 | ||
| 22.10.2022 | AjaxH | 1-4 | 77 | – | 6.9 | ||
| 15.10.2022 | Fortuna SittardA | 0-0 | 60 | 1 | 7.0 | ||
| 07.10.2022 | GroningenA | 2-3 | 90 | 1 | 2 | 7.5 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 108 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2025
Kadro dışıŞüpheli
2 maç
04.2025
SakatlıkŞüpheli
12 maç
04.2025
SakatlıkKadroda yok
3 maç
04.2022
Omuz sakatlığıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 117 dk
Veri yetersiz: Pas hacmi yüksek savunmacı
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.6Eredivisie 2025
PERFORMANS85.5117 dk
KARARVeri yetersiz48/100
◆ Yüksek üretimGol ve asist katkısı emsallerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
60.2
Defansif bek
55.0
Klasik stoper
54.9
Role fit sinyali var ama confidence 34/100 ve risk 80/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 233 oyuncu
Scout skoru
%50
Performans
%100
Dakika
%32
Değer / getiri
%18
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%66
Performans
%99
Dakika
%37
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
63.85
62
100
Performans skoru
85.5
76
100
İkili mücadele kazanma
55.56
64
87
Blok / 90
1.54
1.5
100
Müdahale / 90
2.31
2.2
100
Pas arası / 90
1.54
1.8
86
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Damián FernándezVelez Sarsfield · 24
%95
0gol
0asist
68scout
Liga Profesional Argentina
Semih GülerGazişehir Gaziantep · 31
%91
0gol
0asist
63scout
€900K
Süper Lig
Timo Hübers1.FC Köln · 29
%78
0gol
0asist
57scout
€1.50M
Bundesliga
Shawn AdewoyeFortuna Sittard · 25
%69
0gol
0asist
80scout
€500K
Eredivisie
Antonio CaraccioloPisa · 35
%66
2gol
0asist
65scout
€7.50M
Serie A
Leonel MosevichInstituto Cordoba · 28
%66
0gol
0asist
63scout
Liga Profesional Argentina
Filippo OlianaCarrarese · 26
%66
0gol
0asist
77scout
€750K
Serie B
Nicolás DemartiniBarracas Central · 26
%60
0gol
0asist
69scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


