LİGLeague Cup
BU SEZON1G · 3A
Gol10.02 / 90
Asist30.07 / 90
Şut50.12 / 90
Kilit pas350.82 / 90
Başarılı dripling170.40 / 90
Kazanılan ikili2044.76 / 90
Rating7.06
OYUNCU PROFİLİChampionship 2025 · 138 orta sahalar
- Kilit pas 0.82 %26
- Asist 0.07 %40
- Drible 0.40 %31
- Pas isabeti %87 %93
- Top kapma 3.71 %91
- İkili mücadele %60 %96
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 3858 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Eerste Divisie2017/2018 · Holland
🏆
U19 Divisie 12016/2017 · Holland
🏆
Jeugdcup U192016/2017 · Holland
🏆
U19 Divisie 12015/2016 · Holland
🏆
U19 Divisie 12014/2015 · Holland
🥈
Eredivisie2017/2018 · Holland · 2nd Place
🥈
Eerste Divisie2016/2017 · Holland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 4 G+A
GolAsist
2025/26
45
3.858
1
3
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas35
Drible17%74 başarı
İkili kazanılan204%60
Müdahale85
Faul5042 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1145
G+A / 900.09
Kart9
2024/25
31
2.078
1
3
7.11
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%29 isabet
Kilit pas17
Drible17%81 başarı
İkili kazanılan141%65
Müdahale64
Faul2932 kazanılan
İlk 11238 yedek
G+A / 900.17
Kart3
2023/24
32
2.292
1
1
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%30 isabet
Kilit pas26
Drible11%73 başarı
İkili kazanılan116%58
Müdahale48
Faul2618 kazanılan
İlk 11266 yedek
G+A / 900.08
Kart5
2022/23
30
2.493
0
0
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%44 isabet
Kilit pas24
Drible16%76 başarı
İkili kazanılan147%55
Müdahale66
Faul4333 kazanılan
İlk 11291 yedek
Kart4
2021/22
32
2.738
1
1
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%62 isabet
Kilit pas20
Drible16%80 başarı
İkili kazanılan147%57
Müdahale68
Faul3332 kazanılan
İlk 1132
G+A / 900.07
Kart91
Kaptan3maçta
2020/21
23
1.817
0
0
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas6
Drible23%74 başarı
İkili kazanılan125%65
Müdahale51
Faul1731 kazanılan
İlk 11221 yedek
Kart41
Kaptan19maçta
TOPLAM GOL4
İLK 1115314 yedek girdi
KART28
FORMA21
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 1 %25
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %25
- 61-75' 1 %25
- 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-176%55
- 3-4-2-120%14
- 4-3-315%11
- 3-5-212%9
- 4-4-211%8
- 3-4-1-25%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
Onun asist yaptıkları9verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.05.2026 | QPRH | 3-0 | 85 | – | 7.7 | ||
| 28.04.2026 | SouthamptonA | 2-2 | 82 | – | 7.3 | ||
| 25.04.2026 | West BromA | 0-0 | 83 | – | 6.9 | ||
| 22.04.2026 | CharltonA | 1-2 | 96 | 1 | – | 7.3 | |
| 19.04.2026 | MiddlesbroughH | 2-2 | 82 | – | 8.3 | ||
| 14.04.2026 | PortsmouthA | 2-0 | 58 | – | 6.7 | ||
| 11.04.2026 | NorwichA | 0-2 | 82 | – | 6.6 | ||
| 06.04.2026 | BirminghamH | 2-1 | 39 | – | 6.9 | ||
| 21.03.2026 | MillwallH | 1-1 | 78 | 1 | – | 7.2 | |
| 14.03.2026 | Sheffield WednesdayA | 0-2 | 88 | – | 7.0 | ||
| 10.03.2026 | Stoke CityA | 3-3 | 86 | 1 | 6.6 | ||
| 07.03.2026 | LeicesterH | 1-1 | 88 | – | 7.2 | ||
| 03.03.2026 | Hull CityH | 1-0 | 93 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 28.02.2026 | SwanseaH | 3-0 | 84 | – | 6.7 | ||
| 24.02.2026 | WatfordA | 0-2 | 88 | – | 7.3 | ||
| 21.02.2026 | WrexhamA | 5-3 | 81 | – | 6.6 | ||
| 07.02.2026 | DerbyA | 1-2 | 86 | – | 6.9 | ||
| 31.01.2026 | PrestonH | 1-1 | 96 | – | 7.6 | ||
| 24.01.2026 | Sheffield UtdA | 3-1 | 91 | – | 6.9 | ||
| 20.01.2026 | Bristol CityH | 2-0 | 85 | – | 7.2 | ||
| 17.01.2026 | BlackburnH | 3-0 | 96 | – | 7.0 | ||
| 01.01.2026 | Oxford UnitedH | 2-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 29.12.2025 | CoventryA | 0-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 26.12.2025 | MillwallA | 0-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 20.12.2025 | Sheffield WednesdayH | 3-1 | 90 | 1 | – | 7.7 | |
| 13.12.2025 | LeicesterA | 3-1 | 64 | – | 6.6 | ||
| 10.12.2025 | Stoke CityH | 1-0 | 94 | – | 7.3 | ||
| 06.12.2025 | CoventryH | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.12.2025 | BlackburnA | 1-1 | 80 | – | 6.9 | ||
| 28.11.2025 | Oxford UnitedA | 2-1 | 84 | 1 | 6.5 | ||
| 25.11.2025 | Hull CityA | 0-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 22.11.2025 | WrexhamH | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 08.11.2025 | SwanseaA | 1-4 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.11.2025 | WatfordH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 01.11.2025 | QPRA | 1-4 | 90 | – | 6.6 | ||
| 25.10.2025 | West BromH | 1-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 17.10.2025 | MiddlesbroughA | 2-1 | 84 | – | 6.6 | ||
| 05.10.2025 | NorwichH | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 30.09.2025 | Bristol CityA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 27.09.2025 | PortsmouthH | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 12.09.2025 | Sheffield UtdH | 5-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 30.08.2025 | DerbyH | 2-2 | 107 | 1 | 7.6 | ||
| 23.08.2025 | PrestonA | 1-0 | 77 | – | 7.2 | ||
| 17.08.2025 | SouthamptonH | 1-1 | 86 | – | 6.9 | ||
| 08.08.2025 | BirminghamA | 1-1 | 85 | – | 6.5 | ||
| 17.05.2025 | MarseilleA | 4-2 | 61 | 1 | 6.2 | ||
| 10.05.2025 | NiceH | 2-0 | 90 | 1 | – | 8.0 | |
| 03.05.2025 | ToulouseA | 2-1 | 23↑ | – | 6.3 | ||
| 26.04.2025 | LyonA | 4-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 18.04.2025 | NantesH | 2-1 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 13.04.2025 | Le HavreA | 1-5 | 90 | 1 | 2 | 2 | 9.2 |
| 06.04.2025 | AuxerreH | 0-1 | 19↑ | – | 6.7 | ||
| 30.03.2025 | AngersA | 0-3 | 26↑ | – | 7.3 | ||
| 15.03.2025 | LensA | 1-0 | 89 | – | 7.6 | ||
| 08.03.2025 | Paris Saint GermainH | 1-4 | 18↑ | – | 6.5 | ||
| 02.03.2025 | MontpellierA | 0-4 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 21.02.2025 | ReimsH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2025 | MonacoA | 3-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 18.01.2025 | Stade Brestois 29H | 1-2 | 90 | – | 7.6 | ||
| 11.01.2025 | MarseilleH | 1-2 | 90 | – | 7.3 |
ŞUT10
GOL1
xG0.4
xG FARKI+0.6over performing
DÖNÜŞÜM%10.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Açık oyun4%40
- Asist sonrası4%40
- Duran top1%10
- Korner1%10
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak9%90
- Sol ayak1%10
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR10 şut
- 1-15' 1 %10
- 16-30' 2 %20
- 31-45' 1 %10
- 46-60' 2 %20
- 61-75' 3 %30
- 76-90+' 1 %10
PİYASA DEĞERİ€11.00M+37.5%
KAÇIRDIĞI MAÇ23
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2025 · 193 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-06-30
De Graafschap
→
Ajax U21
End of loan
De Graafschap
→
Ajax U21
End of loan
2019-01-01
Ajax U21
→
De Graafschap
loan transfer
Ajax U21
→
De Graafschap
loan transfer
2017-07-01
Ajax U19
→
Ajax U21
-
Ajax U19
→
Ajax U21
-
2016-07-01
Ajax U18
→
Ajax U19
-
Ajax U18
→
Ajax U19
-
2015-07-01
Ajax U17
→
Ajax U18
-
Ajax U17
→
Ajax U18
-
2014-07-01
Ajax Youth
→
Ajax U17
-
Ajax Youth
→
Ajax U17
-
2013-07-01
Almere City FC
→
Ajax Youth
?
Almere City FC
→
Ajax Youth
?
2011-07-01
Wasmeer Yth.
→
Almere City FC
free transfer
Wasmeer Yth.
→
Almere City FC
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026
SakatlıkKadroda yok
5 maç
09.2026
SakatlıkŞüpheli
3 maç
02.2025
HastalıkŞüpheli
1 maç
05.2024
Sarı kart cezasıKadroda yok
4 maç
09.2022
Kasık sakatlığıKadroda yok
5 maç
04.2022
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
01.2022
Kas sakatlığıKadroda yok
3 maç
04.2021
CezalıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Championship2025 · Ipswich
1sarı · 1 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 3858 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU56.5Championship 2025
PERFORMANS44.43858 dk
KARARVeri yetersiz56/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
85.2
Derinden oyun kurucu
80.1
Box-to-box orta saha
71.6
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 362 oyuncu
Scout skoru
%69
Performans
%66
Dakika
%99
Değer / getiri
%4
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%78
Performans
%66
Dakika
%100
Değer / getiri
%6
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
7.06
7.1
99
Pas arası / 90
1.73
2.3
75
Müdahale / 90
1.98
3.2
62
Performans skoru
44.4
75
59
İkili mücadele kazanma
59.82
58
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jonathan DeanChicago Fire · 28
%95
1gol
4asist
57scout
Major League Soccer
Abdel RahimOviedo · 23
%94
0gol
0asist
58scout
La Liga
Dennis PraetAntwerp · 31
%92
0gol
0asist
48scout
Jupiler Pro League
Isaac HaydenQPR · 30
%83
0gol
2asist
48scout
€65.00M
Championship
Erkin TapalovKairat Almaty · 32
%72
0gol
0asist
40scout
UEFA Champions League
Florian GrillitschSC Braga · 30
%66
1gol
1asist
54scout
Primeira Liga
AnuarAD Ceuta FC · 30
%61
0gol
2asist
50scout
Segunda División
Aurélien TchouaméniReal Madrid · 25
%60
1gol
0asist
49scout
€75.00M
UEFA Champions League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


