Etienne Camara
Belgium · Defender

Etienne Camara

YAŞ22
BOY174
KİLO63
LİGUEFA Europa League
BU SEZON2G · 2A
Gol20.14 / 90
Asist10.07 / 90
Şut120.82 / 90
Kilit pas201.36 / 90
Başarılı dripling110.75 / 90
Kazanılan ikili443.00 / 90
Rating6.50
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2025 · 88 defanslar
Müdahale — %21 (1.16) Pas arası — %94 (1.84) Blok — %7 (0.14) İkili mücadele — %0 (%35) Pas isabeti — %54 (%84) Faul (az iyi) — %1 (1.70) 30 ORT. % 21 94 7 0 54 1
  • Müdahale 1.16 %21
  • Pas arası 1.84 %94
  • Blok 0.14 %7
  • İkili mücadele %35 %0
  • Pas isabeti %84 %54
  • Faul (az iyi) 1.70 %1
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1321 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 9 G+A
2023 9 2024 2 2025 4
GolAsist
2025/26 28 1.351 2 2 6.52
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueAnderlecht 27 1.321 2 1 6.50
UEFA Europa Conference LeagueAnderlecht 1 30 0 1 7.20
Şut12%58 isabet
Kilit pas22
Drible11%50 başarı
İkili kazanılan44%35
Müdahale17
Faul2511 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111810 yedek
G+A / 900.27
Kart1
2024/25 34 2.472 0 2 6.87
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueStandard Liege 34 2.472 0 2 6.87
Şut20%45 isabet
Kilit pas43
Drible43%38 başarı
İkili kazanılan146%45
Müdahale47
Faul3345 kazanılan
Ofsayt9
İlk 11268 yedek
G+A / 900.07
Kart4
2023/24 30 1.984 3 6 6.84
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueRWDM 30 1.984 3 6 6.84
Şut15%87 isabet
Kilit pas28
Drible10%24 başarı
İkili kazanılan90%44
Müdahale42
Faul2725 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11219 yedek
G+A / 900.41
Kart61
TOPLAM GOL2
İLK 114418 yedek girdi
KART6
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA17
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %50
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-5-2 — 26 4-2-3-1 — 19 3-5-1-1 — 4 4-3-3 — 3 4-4-2 — 2 5-4-1 — 2 56 maç
  • 3-5-226%46
  • 4-2-3-119%34
  • 3-5-1-14%7
  • 4-3-33%5
  • 4-4-22%4
  • 5-4-12%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
1 T. DegreefT. Degreef 1 A. MaamarA. Maamar Camara 2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
21.05.2026 St. TruidenH 3-1 14 6.3
17.05.2026 KV MechelenH 2-2 91 1 3 6.9
10.05.2026 GentA 1-1 60 6.2
03.05.2026 Club Brugge KVH 1-3 69 6.0
26.04.2026 Union St. GilloiseH 1-3 45 1 6.2
23.04.2026 St. TruidenA 2-0 15 6.2
18.04.2026 KV MechelenA 1-2
15.03.2026 KV MechelenA 1-0 86 6.6
08.03.2026 Club Brugge KVA 2-2 65 6.5
28.02.2026 OH LeuvenH 5-1 88 1 7.5
22.02.2026 Zulte WaregemA 2-4 64 1 1 7.3
15.02.2026 RAAL La LouvièreH 0-0 38 2 6.2
08.02.2026 GenkA 2-0 15 6.2
01.02.2026 Standard LiegeA 2-0 50 1 6.5
25.01.2026 DenderH 0-0
13.12.2025 St. TruidenH 2-1 16 6.3
07.12.2025 KVC WesterloA 4-0 69 5.5
30.11.2025 Union St. GilloiseH 1-0 64 6.7
23.11.2025 RAAL La LouvièreA 0-1 90 1 6.9
09.11.2025 Club Brugge KVH 1-0 70 6.3
01.11.2025 KV MechelenH 3-1 71 2 6.2
24.10.2025 CharleroiA 1-0 74 6.5
19.10.2025 St. TruidenA 2-2 61 6.2
05.10.2025 Standard LiegeH 1-0 38 7.0
26.09.2025 OH LeuvenA 1-1 22 6.2
23.09.2025 GentH 1-0 16 7.0
07.08.2025 Sheriff TiraspolH 3-0 30 1 7.2
03.08.2025 Cercle BruggeA 0-2 30 1 7.2
24.05.2025 KVC WesterloA 0-0 45 6.3
10.05.2025 KV MechelenA 0-0 12 6.6
26.04.2025 OH LeuvenA 1-1 45 6.2
22.04.2025 OH LeuvenH 0-1 45 1 7.0
19.04.2025 KVC WesterloH 1-1 13 6.7
13.04.2025 DenderA 1-1 76 7.2
06.04.2025 CharleroiA 1-0 74 6.3
29.03.2025 KV MechelenH 2-2 26 1 6.5
16.03.2025 AntwerpH 0-0 90 7.9
09.03.2025 Union St. GilloiseA 3-0 62 1 6.2
02.03.2025 AnderlechtH 0-2 90 2 7.2
23.02.2025 Club Brugge KVA 1-2 90 6.5
14.02.2025 GenkH 1-2 90 1 6.5
09.02.2025 KVC WesterloA 4-2 90 1 6.9
01.02.2025 Cercle BruggeA 1-1 90 1 7.5
26.01.2025 DenderH 1-0 89 2 7.5
19.01.2025 St. TruidenA 1-2 85 6.9
10.01.2025 KortrijkH 1-0 89 3 7.2
26.12.2024 KV MechelenA 0-0 90 6.9
22.12.2024 GentH 0-1 45 1 6.9
07.12.2024 OH LeuvenH 1-1 90 1 2 7.9
30.11.2024 CharleroiA 1-1 84 7.0
23.11.2024 Cercle BruggeH 1-0 89 1 6.7
10.11.2024 GentA 5-0 90 1 6.6
02.11.2024 St. TruidenH 2-1 88 6.9
27.10.2024 AntwerpA 3-0 68 1 6.6
20.10.2024 CharleroiH 2-1 90 6.6
06.10.2024 AnderlechtA 3-0 90 6.6
28.09.2024 KVC WesterloH 1-2 90 2 7.6
20.09.2024 Union St. GilloiseH 0-0 90 7.3
13.09.2024 DenderA 0-2 87 6.6
31.08.2024 OH LeuvenA 2-0 76 6.6
ŞUT15
GOL2
xG1.2
xG FARKI+0.8over performing
DÖNÜŞÜM%13.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.252 · GOL 38' · xG 0.083 33' · xG 0.062 89' · xG 0.019 44' · xG 0.006 43' · xG 0.129 · GOL 21' · xG 0.027 39' · xG 0.113 55' · xG 0.016 83' · xG 0.011 64' · xG 0.259 37' · xG 0.071 20' · xG 0.017 17' · xG 0.051 90' · xG 0.054
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 6 (%40) Asist sonrası — 5 (%33) Açık oyun — 3 (%20) Serbest vuruş — 1 (%7) 15 şut
  • Korner6%40
  • Asist sonrası5%33
  • Açık oyun3%20
  • Serbest vuruş1%7
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 11 (%73) Sol ayak — 4 (%27) 15 şut
  • Sağ ayak11%73
  • Sol ayak4%27
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR15 şut
1-15' — 0 16-30' — 3 31-45' — 6 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 3 %20
  • 31-45' 6 %40
  • 46-60' 1 %7
  • 61-75' 1 %7
  • 76-90+' 4 %27
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2025 · 92 maç
Anderlecht 28maç 2025
Standard Liege 34maç 2024
RWDM 30maç 2023
Senegal 2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-08-13 RWDM Standard Liège loan transfer
2023-09-06 RSCA Futures RWDM ?
2021-07-01 Anderlecht U18 Anderlecht U21 -
2019-07-01 OH Leuven Yth. Anderlecht U18 free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2025 Arka adale sakatlığıKadroda yok 3 maç
08.2025 Kas sakatlığıKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1321 dk

Takip listesi: Agresif savunma profili

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.9Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS54.41321 dk
KARARİzlemeye değer66/100
ROL UYUMU2025
Ofansif bek 76.0
Defansif bek 72.3
Ayağı iyi stoper 71.9
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 195 oyuncu
Scout skoru %69
Performans %38
Dakika %62
Değer / getiri %3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %86
Performans %49
Dakika %77
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90 1.36 1.4 97
Dakika güvenliği 100 78 100
Pas hacmi / 90 42.51 48 89
Pas arası / 90 1.84 1.6 100
Performans skoru 54.4 74 74
Başarılı drible / 90 0.75 1.1 68
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam