Kike García
Mexico · Midfielder

Kike García

YAŞ24
LİGLiga MX
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut30.55 / 90
Kilit pas10.18 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili132.38 / 90
Rating6.46
OYUNCU PROFİLİLiga MX 2026 · 85 defanslar
Müdahale — %25 (1.10) Pas arası — %58 (1.28) Blok — %71 (0.73) İkili mücadele — %37 (%52) Pas isabeti — %93 (%91) Faul (az iyi) — %68 (0.73) 59 ORT. % 25 58 71 37 93 68
  • Müdahale 1.10 %25
  • Pas arası 1.28 %58
  • Blok 0.73 %71
  • İkili mücadele %52 %37
  • Pas isabeti %91 %93
  • Faul (az iyi) 0.73 %68
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 492 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 4 G+A
2024 0 2025 4 2026 0
GolAsist
2026/27 7 492 0 0 6.46
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXAtletico San Luis 7 492 0 0 6.46
Şut3
Kilit pas1
İkili kazanılan13%52
Müdahale6
Faul43 kazanılan
İlk 1161 yedek
Kart1
2025/26 33 1.658 1 3 6.57
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXAtletico San Luis 33 1.658 1 3 6.57
Şut13%54 isabet
Kilit pas19
Drible20%53 başarı
İkili kazanılan76%46
Müdahale25
Faul2319 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111914 yedek
G+A / 900.22
Kart4
2024/25 17 869 0 0 6.86
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXAtletico San Luis 17 869 0 0 6.86
Şut6%17 isabet
Kilit pas3
Drible10%83 başarı
İkili kazanılan47%56
Müdahale19
Faul66 kazanılan
İlk 1198 yedek
TOPLAM GOL1
İLK 113223 yedek girdi
KART5
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA14
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 20 5-4-1 — 8 3-4-3 — 7 5-3-2 — 7 4-3-3 — 3 3-4-2-1 — 2 47 maç
  • 4-2-3-120%43
  • 5-4-18%17
  • 3-4-37%15
  • 5-3-27%15
  • 4-3-33%6
  • 3-4-2-12%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ57 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 Guadalajara ChivasH 0-3 71 0 6.5
31.08.2026 MonterreyA 1-3 70 0 6.7
23.08.2026 CF PachucaH 1-1 93 1 6.9
16.08.2026 Club AmericaA 3-0 97 6.0
01.08.2026 Club TijuanaH 0-0 62 2 6.6
26.07.2026 Tigres UANLA 2-2 82 6.2
18.07.2026 Cruz AzulH 2-3 17 6.3
26.04.2026 FC JuarezA 2-1 10 6.3
23.04.2026 Santos LagunaH 2-0
18.04.2026 U.N.A.M. - PumasH 0-2 27 6.9
13.04.2026 TolucaA 1-1 16 6.2
04.04.2026 MonterreyA 1-2 19 6.5
14.03.2026 PachucaH 1-1 18 6.5
07.03.2026 Cruz AzulA 3-0 45 6.3
04.03.2026 MazatlánH 4-1 8 1 7.0
28.02.2026 PueblaH 0-1 76 6.7
21.02.2026 AtlasA 3-2 11 6.3
14.02.2026 Club QueretaroH 3-0 19 1 1 7.6
07.02.2026 NecaxaA 4-1 80 6.0
31.01.2026 Guadalajara ChivasH 2-3 82 6.7
18.01.2026 Club TijuanaA 1-1 76 5.9
15.01.2026 Club AmericaA 0-2 78 1 6.5
12.01.2026 Tigres UANLH 1-2 85 6.7
08.11.2025 Tigres UANLA 3-1 70 1 6.3
01.11.2025 FC JuarezH 1-2 89 2 6.3
27.10.2025 NecaxaH 3-4 31 6.3
23.10.2025 U.N.A.M. - PumasA 0-1 16 6.6
18.10.2025 AtlasH 2-0 76 1 6.5
04.10.2025 MazatlánA 2-1 89 3 7.0
27.09.2025 PachucaA 2-1 45 1 6.9
25.09.2025 Club AmericaH 0-1 23 6.2
21.09.2025 Santos LagunaA 1-4 65 6.3
15.09.2025 Club TijuanaH 1-1 63 1 2 7.0
30.08.2025 TolucaH 1-3 23 6.6
23.08.2025 Club QueretaroA 3-2 58 6.7
16.08.2025 PueblaA 0-2 89 6.3
12.08.2025 Cruz AzulH 1-2 90 1 6.9
26.07.2025 Guadalajara ChivasA 4-3 28 1 6.6
19.07.2025 MonterreyH 0-1 63 6.6
14.07.2025 LeonA 0-1 90 6.9
21.04.2025 PachucaH 2-1 90 7.7
17.04.2025 TolucaH 0-1 90 7.2
11.04.2025 Club TijuanaA 2-1 90 2 7.2
06.04.2025 MazatlánH 2-1 90 6.9
30.03.2025 Santos LagunaA 2-3 90 6.9
16.03.2025 Cruz AzulA 3-0 45 6.7
08.03.2025 FC JuarezH 1-0 17 6.6
03.03.2025 AtlasA 3-1 16 6.7
27.02.2025 Guadalajara ChivasH 3-1 12 6.7
23.02.2025 MonterreyA 3-1 96 5.5
17.02.2025 LeonH 1-2 90 6.9
08.02.2025 Club QueretaroA 1-0
03.02.2025 U.N.A.M. - PumasH 2-3
29.01.2025 Club AmericaA 3-0 60 1 6.5
25.01.2025 NecaxaH 0-3
18.01.2025 PueblaA 1-2 83 3 7.7
11.01.2025 Tigres UANLH 1-3
ŞUT6
GOL1
xG1.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%16.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
40' · xG 0.021 45' · xG 0.134 82' · xG 0.827 · GOL 36' · xG 0.021 66' · xG 0.135 45' · xG 0.012
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Duran top — 3 (%50) Asist sonrası — 3 (%50) 6 şut
  • Duran top3%50
  • Asist sonrası3%50
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 4 (%67) Sol ayak — 2 (%33) 6 şut
  • Sağ ayak4%67
  • Sol ayak2%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 4 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 4 %67
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %17
  • 76-90+' 1 %17
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2026 · 57 maç
Atletico San Luis 57maç 2024–2026
Venados FC 2022–2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-01-02 Venados FC San Luis ?
2022-07-01 Progreso Venados FC -
2021-07-01 Unknown Progreso ?
2017-01-01 Pericúes Unknown ?
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1658 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.7Liga MX 2025
PERFORMANS49.61658 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 297 oyuncu
Scout skoru %88
Performans %75
Dakika %80
Değer / getiri %2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %88
Performans %75
Dakika %86
Değer / getiri %18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam