LİG2. Bundesliga
BU SEZON1G · 1A
Asist10.05 / 90
Şut70.35 / 90
Kilit pas291.43 / 90
Başarılı dripling40.20 / 90
Kazanılan ikili934.59 / 90
Rating6.73
OYUNCU PROFİLİ2. Bundesliga 2025 · 104 orta sahalar
- Kilit pas 1.43 %66
- Asist 0.05 %34
- Drible 0.20 %7
- Pas isabeti %80 %46
- Top kapma 3.21 %77
- İkili mücadele %45 %27
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1822 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
1. liga2015/2016 · Slovakia
🏆
Cup2015/2016 · Slovakia
🏆
1. liga2014/2015 · Slovakia
🏆
Cup2014/2015 · Slovakia
🥈
KNVB Beker2020/2021 · Holland · 2nd Place
🥈
1. liga2013/2014 · Slovakia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 7 G+A
GolAsist
2025/26
25
1.942
1
1
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%30 isabet
Kilit pas34
Drible4%18 başarı
İkili kazanılan98%45
Müdahale45
Faul5233 kazanılan
İlk 11214 yedek
G+A / 900.09
Kart111
Kaptan21maçta
2024/25
32
2.683
5
2
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%65 isabet
Kilit pas56
Drible19%34 başarı
İkili kazanılan146%44
Müdahale68
Faul5237 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11311 yedek
G+A / 900.23
Kart11
2023/24
26
1.871
1
1
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%27 isabet
Kilit pas15
Drible5%25 başarı
İkili kazanılan87%39
Müdahale42
Faul4324 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11224 yedek
G+A / 900.1
Kart6
2022/23
21
1.890
4
3
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut26%58 isabet
Kilit pas27
Drible14%30 başarı
İkili kazanılan123%43
Müdahale34
Faul3035 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı1
İlk 1121
G+A / 900.33
Kart5
Kaptan21maçta
2021/22
39
3.304
3
3
6.61
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%54 isabet
Kilit pas28
Drible32%46 başarı
İkili kazanılan189%40
Müdahale75
Faul7548 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı1
İlk 11363 yedek
G+A / 900.16
Kart161
Kaptan5maçta
2020/21
27
2.287
2
5
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut28%43 isabet
Kilit pas41
Drible7%35 başarı
İkili kazanılan105%39
Müdahale53
Faul6520 kazanılan
İlk 11261 yedek
G+A / 900.28
Kart6
TOPLAM GOL103 penaltı
İLK 116313 yedek girdi
KART19
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR10 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %20
- 31-45' 1 %10
- 46-60' 1 %10
- 61-75' 3 %30
- 76-90+' 3 %30
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-321%34
- 3-5-213%21
- 4-2-3-112%19
- 4-3-1-28%13
- 4-4-24%6
- 5-3-24%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | Karlsruher SCAC | 1-2 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 09.05.2026 | Hannover 96HC | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 02.05.2026 | Arminia BielefeldAC | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.04.2026 | SpVgg Greuther FürthHC | 2-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 18.04.2026 | Dynamo DresdenAC | 2-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 12.04.2026 | Eintracht BraunschweigHC | 4-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 22.03.2026 | Holstein KielHC | 2-3 | 58 | – | 6.0 | ||
| 14.03.2026 | Hertha BSCAC | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 07.03.2026 | 1. FC KaiserslauternHC | 3-2 | 58 | – | 6.9 | ||
| 27.02.2026 | Fortuna DüsseldorfA | 2-1 | 29↑ | – | 6.9 | ||
| 20.02.2026 | 1. FC NürnbergH | 1-1 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 13.12.2025 | Hannover 96AC | 0-0 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 06.12.2025 | Arminia BielefeldH | 1-0 | 27↑ | 1 | 6.3 | ||
| 17.11.2025 | GermanyA | 6-0 | 24 | – | 6.5 | ||
| 02.11.2025 | 1. FC MagdeburgH | 2-0 | 20↑ | – | 6.9 | ||
| 25.10.2025 | Holstein KielAC | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.10.2025 | Hertha BSCHC | 3-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 04.10.2025 | 1. FC KaiserslauternAC | 3-2 | 90 | 1 | 6.0 | ||
| 27.09.2025 | Fortuna DüsseldorfHC | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 20.09.2025 | 1. FC NürnbergAC | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 12.09.2025 | SC Paderborn 07AC | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 04.09.2025 | GermanyH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 30.08.2025 | Preußen MünsterHC | 1-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 23.08.2025 | FC Schalke 04AC | 2-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 16.08.2025 | BFC DynamoAC | 1-3 | 120 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 10.08.2025 | SV ElversbergHC | 2-0 | 89 | – | 6.9 | ||
| 02.08.2025 | SV Darmstadt 98AC | 4-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 17.05.2025 | FC St. PauliA | 0-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 10.05.2025 | FSV Mainz 05H | 1-4 | 45 | – | 6.3 | ||
| 02.05.2025 | 1. FC HeidenheimA | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 27.04.2025 | Union BerlinH | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 12.04.2025 | FC AugsburgH | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 05.04.2025 | VfB StuttgartH | 0-4 | 78 | – | 6.2 | ||
| 28.03.2025 | Bayer LeverkusenA | 3-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 16.03.2025 | Eintracht FrankfurtH | 1-3 | 86 | 2 | 7.2 | ||
| 08.03.2025 | Bayern MünchenA | 2-3 | 87 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 01.03.2025 | 1899 HoffenheimH | 0-1 | 90 | 1 | 8.2 | ||
| 22.02.2025 | VfL WolfsburgA | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 15.02.2025 | Borussia DortmundH | 2-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 09.02.2025 | Holstein KielA | 2-2 | 89 | 1 | – | 6.9 | |
| 01.02.2025 | SC FreiburgH | 0-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 18.01.2025 | RB LeipzigH | 3-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 15.01.2025 | FC St. PauliH | 1-0 | 90 | 1 | 8.2 | ||
| 11.01.2025 | FSV Mainz 05A | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 22.12.2024 | 1. FC HeidenheimH | 2-0 | 90 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 14.12.2024 | Union BerlinA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 07.12.2024 | Werder BremenH | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 30.11.2024 | FC AugsburgA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 23.11.2024 | VfB StuttgartA | 2-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 09.11.2024 | Bayer LeverkusenH | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 02.11.2024 | Eintracht FrankfurtA | 7-2 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 05.10.2024 | VfL WolfsburgH | 1-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.09.2024 | Borussia DortmundA | 4-2 | 82 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 21.09.2024 | Holstein KielH | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 14.09.2024 | SC FreiburgA | 2-1 | 77 | – | 6.7 | ||
| 31.08.2024 | Borussia MönchengladbachH | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 24.08.2024 | RB LeipzigA | 1-0 | 90 | – | 5.9 | ||
| 27.05.2024 | Fortuna DusseldorfA | 0-3 | 120 | – | 7.9 | ||
| 23.05.2024 | Fortuna DusseldorfH | 0-3 | 80 | – | 6.5 | ||
| 18.05.2024 | Werder BremenA | 4-1 | 45↑ | – | 7.5 |
ŞUT15
GOL0
xG0.7
xG FARKI-0.7under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası10%67
- Taç sonrası2%13
- Açık oyun2%13
- Kontra atak1%7
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak10%67
- Sol ayak4%27
- Kafa1%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR15 şut
- 1-15' 2 %13
- 16-30' 2 %13
- 31-45' 2 %13
- 46-60' 1 %7
- 61-75' 5 %33
- 76-90+' 3 %20
PİYASA DEĞERİ€3.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ18
DİSİPLİN44kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2025 · 170 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
5 maç
10.2024
SakatlıkŞüpheli
2 maç
10.2024
SakatlıkKadroda yok
1 maç
03.2024
Diz sakatlığıKadroda yok
8 maç
08.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
1 maç
12.2021
Kafa travmasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
2. Bundesliga2025 · VfL Bochum
10sarı · 24 maç
🟨
Bundesliga2024 · VfL Bochum
11sarı · 30 maç
🟨
Eredivisie2021 · Vitesse
12sarı · 31 maç
🟨
UEFA Europa Conference League2021 · Vitesse
5sarı · 12 maç
🟨
Eredivisie2020 · Vitesse
6sarı · 27 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1822 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.42. Bundesliga 2025
PERFORMANS47.11822 dk
KARARVeri yetersiz50/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu
79.1
Top kapan ön libero
79.0
Box-to-box orta saha
70.3
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 313 oyuncu
Scout skoru
%71
Performans
%73
Dakika
%79
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%83
Performans
%71
Dakika
%88
Değer / getiri
%4
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Kilit pas / 90
1.43
1.4
100
Pas hacmi / 90
39.27
72
54
Ortalama rating
6.73
7.2
94
Performans skoru
47.1
76
62
Müdahale / 90
2.17
2
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Sergio OrtuñoCadiz · 26
%95
1gol
4asist
62scout
Segunda División
Kevin CastañoRiver Plate · 25
%92
0gol
1asist
64scout
Liga Profesional Argentina
Victor Garcia MarinMalaga
%85
0gol
3asist
62scout
Segunda División
Mateusz KlichAtlanta United FC · 35
%81
0gol
1asist
48scout
Major League Soccer
Hugo SoteloCelta Vigo · 22
%80
0gol
2asist
73scout
€7.50M
La Liga
Saša LukićFulham · 29
%79
1gol
2asist
58scout
€12.00M
Premier League
Aleksandr MrynskiyKairat Almaty · 21
%73
0gol
1asist
59scout
UEFA Champions League
KokeAtletico Madrid · 33
%60
2gol
2asist
57scout
€6.00M
La Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


