BU SEZON0G · 0A
Şut40.22 / 90
Kilit pas40.22 / 90
Başarılı dripling40.22 / 90
Kazanılan ikili573.07 / 90
Rating6.59
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2021 · 97 defanslar
- Müdahale 1.56 %38
- Pas arası 0.97 %16
- Blok 0.43 %42
- İkili mücadele %50 %10
- Pas isabeti %74 %15
- Faul (az iyi) 0.81 %55
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1671 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Eredivisie2016/2017 · Holland
🥈
Super Cup2016/2017 · Holland · 2nd Place
2021/22
30
1.671
0
0
6.59
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4
Kilit pas4
Drible4%44 başarı
İkili kazanılan57%50
Müdahale29
Faul154 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111812 yedek
Kart3
2020/21
34
2.187
1
0
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas16
Drible2%29 başarı
İkili kazanılan107%52
Müdahale72
Faul4812 kazanılan
İlk 112311 yedek
G+A / 900.04
Kart2
TOPLAM GOL2
İLK 1140 yedek girdi
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %100
- 76-90+' 0 %0
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.05.2022 | AZ AlkmaarA | 2-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 19.05.2022 | AZ AlkmaarH | 3-2 | 76 | – | 6.2 | ||
| 15.05.2022 | GO Ahead EaglesH | 3-1 | 70 | – | 6.9 | ||
| 11.05.2022 | AjaxA | 5-0 | 90 | – | 5.9 | ||
| 08.05.2022 | VitesseA | 1-2 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 01.05.2022 | CambuurH | 3-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 23.04.2022 | AZ AlkmaarA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 10.04.2022 | GroningenH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.04.2022 | Sparta RotterdamA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.03.2022 | HeraclesH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.03.2022 | Willem IIA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.02.2022 | UtrechtH | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 20.02.2022 | PSV EindhovenA | 3-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 13.02.2022 | NEC NijmegenH | 0-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 05.02.2022 | Fortuna SittardA | 2-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 22.01.2022 | PEC ZwolleH | 0-1 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 15.01.2022 | TwenteA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.12.2021 | Sparta RotterdamH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.12.2021 | HeraclesA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.11.2021 | PSV EindhovenH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.11.2021 | Willem IIH | 2-1 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 06.11.2021 | NEC NijmegenA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.10.2021 | VitesseH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.10.2021 | PEC ZwolleA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 26.09.2021 | TwenteH | 2-3 | 80 | – | 6.5 | ||
| 22.09.2021 | FeyenoordA | 3-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 18.09.2021 | Fortuna SittardH | 1-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 12.09.2021 | GroningenA | 1-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 29.08.2021 | AZ AlkmaarH | 1-3 | 85 | – | 6.2 | ||
| 21.08.2021 | WaalwijkH | 3-2 | 10↑ | – | 6.2 | ||
| 16.05.2021 | Sparta RotterdamH | 1-2 | 88 | – | 6.9 | ||
| 13.05.2021 | EmmenA | 3-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 08.05.2021 | UtrechtH | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 02.05.2021 | PSV EindhovenA | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.04.2021 | PEC ZwolleH | 0-2 | 67 | – | 6.3 | ||
| 11.04.2021 | GroningenA | 0-2 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 04.04.2021 | AjaxH | 1-2 | 31↑ | – | 6.3 | ||
| 19.03.2021 | TwenteH | 0-0 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 13.03.2021 | Willem IIA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.03.2021 | ADO Den HaagH | 3-0 | 25↑ | – | 6.7 | ||
| 26.02.2021 | PEC ZwolleA | 4-1 | 33↑ | – | 6.2 | ||
| 21.02.2021 | GroningenH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.02.2021 | AZ AlkmaarA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.02.2021 | VitesseH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.01.2021 | TwenteA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.01.2021 | FeyenoordH | 3-0 | 3↑ | – | – | ||
| 23.01.2021 | HeraclesA | 1-0 | 79 | – | 6.9 | ||
| 17.01.2021 | VVV VenloA | 1-1 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 14.01.2021 | WaalwijkH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 10.01.2021 | Fortuna SittardH | 1-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 23.12.2020 | FeyenoordA | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 20.12.2020 | HeraclesH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.12.2020 | VitesseA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 06.12.2020 | PSV EindhovenH | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 28.11.2020 | ADO Den HaagA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 22.11.2020 | WaalwijkA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 08.11.2020 | AZ AlkmaarH | 0-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 01.11.2020 | Sparta RotterdamA | 1-4 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 24.10.2020 | EmmenH | 4-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 18.10.2020 | AjaxA | 5-1 | 90 | – | 5.5 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2021 · 64 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2021
Kişisel sebepKadroda yok
1 maç
10.2021
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Coupe de France2023 · Valenciennes
2sarı · 5 maç
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum