LİGEredivisie
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili20.55 / 90
Rating6.76
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2026 · 17 kaleciler
- Kurtarış 2.48 %44
- Yenen gol (az iyi) 1.10 %62
- Pas isabeti %67 %38
- Pas hacmi 40.5 %62
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 327 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
EkstraklasaNone · Poland
🏆
Super CupNone · Netherlands
🏆
Ekstraklasa2024/2025 · Poland
🏆
Ekstraklasa2021/2022 · Poland
🏆
Super Cup2011/2012 · Netherlands
🥈
EkstraklasaNone · Poland · 2nd Place
🥈
Super CupNone · Poland · 2nd Place
🥈
CupNone · Poland · 2nd Place
🥈
KNVB BekerNone · Netherlands · 2nd Place
🥈
Super Cup2022 · Poland · 2nd Place
🥈
Cup2021/2022 · Poland · 2nd Place
🥈
Ekstraklasa2019/2020 · Poland · 2nd Place
🥈
KNVB Beker2015/2016 · Netherlands · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
GolAsist
2026/27
5
327
0
0
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan2%67
İlk 115
2022/23
12
1.080
0
0
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan3%100
İlk 1112
Kart1
2020/21
6
540
0
0
6.43
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan4%80
Müdahale1
İlk 116
TOPLAM GOL0
İLK 11435 yedek girdi
FORMA1
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-126%67
- 4-3-310%26
- 3-4-31%3
- 4-2-2-21%3
- 4-4-1-11%3
MAÇ GEÇMİŞİ57 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | PEC ZwolleH | 2-2 | 0 | 0 | – | ||
| 29.08.2026 | ExcelsiorA | 2-1 | 80 | 0 | 6.5 | ||
| 22.08.2026 | UtrechtH | 3-3 | 60 | – | 6.3 | ||
| 14.08.2026 | TelstarA | 1-3 | 95 | – | 6.3 | ||
| 09.08.2026 | FeyenoordH | 0-1 | 92 | – | 7.9 | ||
| 17.05.2026 | ExcelsiorH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | TwenteA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2026 | GO Ahead EaglesH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.04.2026 | TelstarA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | PSV EindhovenH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2026 | NAC BredaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.03.2026 | FC VolendamH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.03.2026 | AjaxA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2026 | PEC ZwolleH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.02.2026 | HeerenveenA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2026 | AZ AlkmaarA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.02.2026 | NEC NijmegenH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2026 | Fortuna SittardA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 31.01.2026 | GroningenH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2026 | UtrechtA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.01.2026 | FeyenoordA | 3-4 | –↑ | – | – | ||
| 11.01.2026 | HeraclesH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.12.2025 | FC VolendamA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2025 | HeerenveenH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 07.12.2025 | NAC BredaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2025 | NEC NijmegenA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.11.2025 | Fortuna SittardH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | PEC ZwolleA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.11.2025 | AZ AlkmaarH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.10.2025 | TelstarH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2025 | GroningenA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2025 | AjaxH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 27.09.2025 | HeraclesA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.09.2025 | TwenteH | 1-5 | –↑ | – | – | ||
| 14.09.2025 | ExcelsiorA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2025 | FeyenoordH | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2025 | GO Ahead EaglesA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2025 | UtrechtH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.08.2025 | PSV EindhovenA | 6-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2023 | FiorentinaA | 2-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 13.04.2023 | FiorentinaH | 1-4 | 90 | – | 5.9 | ||
| 16.03.2023 | Djurgardens IFA | 0-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 09.03.2023 | Djurgardens IFH | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 23.02.2023 | Bodo/GlimtH | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 16.02.2023 | Bodo/GlimtA | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 03.11.2022 | VillarrealH | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 27.10.2022 | Austria ViennaA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 13.10.2022 | Hapoel Beer ShevaA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 06.10.2022 | Hapoel Beer ShevaH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.09.2022 | Austria ViennaH | 4-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 08.09.2022 | VillarrealA | 4-3 | 90 | – | 5.6 | ||
| 10.12.2020 | RangersH | 0-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 03.12.2020 | BenficaA | 4-0 | 90 | – | 5.3 | ||
| 26.11.2020 | Standard LiegeA | 2-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 05.11.2020 | Standard LiegeH | 3-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 29.10.2020 | RangersA | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 22.10.2020 | BenficaH | 2-4 | 90 | – | 5.9 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 57 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2018-07-19
De Graafschap
→
Heerenveen
free transfer
De Graafschap
→
Heerenveen
free transfer
2011-07-01
FC Twente U19
→
FC Twente U21
-
FC Twente U19
→
FC Twente U21
-
2009-07-01
FC Twente U17
→
FC Twente U19
-
FC Twente U17
→
FC Twente U19
-
SCOUT RAPORUAggregated only · 0 dk
Veri yetersiz: Dengeli kaleci profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU31.6Eredivisie 2025
PERFORMANS35.00 dk
KARARVeri yetersiz22/100
ROL UYUMU2025
Kurtarıcı kaleci
15.9
Libero kaleci
11.6
Role fit sinyali var ama confidence 24/100 ve risk 80/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 102 oyuncu
Scout skoru
%1
Performans
%4
Dakika
%0
Değer / getiri
%21
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru
%1
Performans
%2
Dakika
%0
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
35
78
45
Yenen gol / 90
0
1.1
100
Kurtarış / 90
0
4.5
0
Ortalama rating
0
7.4
0
Dakika güvenliği
0
85
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Fabian de KeijzerHeracles · 25
%95
0gol
0asist
60scout
Eredivisie
Aljaž IvačičNew England Revolution · 32
%95
0gol
0asist
58scout
Major League Soccer
Răzvan SavaUdinese · 23
%95
0gol
0asist
53scout
€2.50M
Serie A
BonoMorocco · 34
%95
0gol
0asist
51scout
Africa Cup of Nations
Kasper SchmeichelCeltic · 39
%94
0gol
0asist
49scout
UEFA Europa League
Deniz ErtaşKonyaspor · 20
%90
0gol
1asist
70scout
€3.50M
Süper Lig
Turker DirdirogluBoluspor · 29
%60
0gol
0asist
56scout
1. Lig
Blondy Nna NoukeuBoulogne · 24
%60
0gol
0asist
71scout
€700K
Ligue 2
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
