LİGFA Cup
BU SEZON1G · 1A
Gol10.16 / 90
Asist10.16 / 90
Şut71.10 / 90
Kilit pas91.41 / 90
Başarılı dripling60.94 / 90
Kazanılan ikili111.72 / 90
Rating6.68
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.160.00
Kilit pas
1.413.65
Kazanılan ikili
1.722.43
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
26.
FA Cup2025 · Blackpool · 2 maç
1asist26.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
League One2024/2025 · England
🏆
Eerste Divisie2022/2023 · Holland
🏆
KNVB Beker2017/2018 · Holland
🏆
Super Cup2017/2018 · Holland
🏆
Eredivisie2016/2017 · Holland
🥈
EFL Trophy2024/2025 · England · 2nd Place
🥈
Super Cup2016/2017 · Holland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 11 G+A
GolAsist
2025/26
15
649
1
1
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%71 isabet
Kilit pas12
Drible6%35 başarı
İkili kazanılan13%32
Müdahale5
Faul31 kazanılan
İlk 1196 yedek
G+A / 900.28
Kart2
2023/24
24
1.895
5
6
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%82 isabet
Kilit pas32
Drible26%35 başarı
İkili kazanılan45%32
Müdahale14
Faul85 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı21 kaçan
İlk 1124
G+A / 900.52
Kart2
2021/22
35
1.308
0
4
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas18
Drible11%44 başarı
İkili kazanılan39%38
Müdahale22
Faul86 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111520 yedek
G+A / 900.28
2020/21
34
1.606
2
4
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%70 isabet
Kilit pas30
Drible20%50 başarı
İkili kazanılan55%43
Müdahale30
Faul92 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111717 yedek
G+A / 900.34
TOPLAM GOL1
İLK 1186 yedek girdi
KART1
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %100
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-37%50
- 4-2-3-15%36
- 3-4-2-11%7
- 4-1-4-11%7
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | FC VolendamH | 1-1 | 62 | – | 6.7 | ||
| 02.05.2026 | GroningenA | 2-3 | 60 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 26.04.2026 | UtrechtH | 5-0 | 63 | 1 | 6.7 | ||
| 12.04.2026 | PEC ZwolleA | 2-2 | 28↑ | 1 | 6.3 | ||
| 04.04.2026 | NEC NijmegenH | 0-2 | 60 | – | 7.2 | ||
| 20.03.2026 | HeraclesA | 1-1 | 22↑ | 1 | 6.6 | ||
| 15.03.2026 | FeyenoordA | 2-1 | 6↑ | – | – | ||
| 14.02.2026 | AZ AlkmaarH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.02.2026 | NAC BredaA | 0-2 | 45 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 01.02.2026 | AjaxH | 2-2 | 62 | – | 6.2 | ||
| 24.01.2026 | TwenteA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.01.2026 | AZ AlkmaarA | 1-1 | 64 | – | 6.5 | ||
| 17.01.2026 | TelstarH | 2-2 | 74 | 1 | 6.2 | ||
| 10.01.2026 | PSV EindhovenA | 5-1 | 29↑ | – | 6.5 | ||
| 12.08.2025 | Port ValeH | 0-1 | 74 | – | 6.9 | ||
| 15.03.2024 | GO Ahead EaglesH | 2-0 | 84 | 1 | – | 7.2 | |
| 03.03.2024 | Almere City FCH | 2-2 | 45 | – | 6.5 | ||
| 16.02.2024 | PSV EindhovenA | 2-0 | 60 | – | 6.3 | ||
| 10.02.2024 | VitesseH | 3-2 | 90 | 1 | 4 | 7.3 | |
| 03.02.2024 | NEC NijmegenA | 3-1 | 45 | 1 | – | 6.9 | |
| 27.01.2024 | AjaxH | 2-4 | 56 | – | 6.5 | ||
| 20.01.2024 | FC VolendamH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 12.01.2024 | WaalwijkA | 1-2 | 74 | 1 | 1 | 1 | 7.0 |
| 17.12.2023 | FeyenoordH | 0-4 | 90 | – | 6.9 | ||
| 10.12.2023 | VitesseA | 2-0 | 90 | 2 | 6.0 | ||
| 02.12.2023 | Sparta RotterdamH | 0-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 26.11.2023 | Almere City FCA | 0-5 | 69 | – | 6.3 | ||
| 10.11.2023 | Fortuna SittardA | 4-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 04.11.2023 | PSV EindhovenH | 0-6 | 68 | – | 6.2 | ||
| 28.10.2023 | HeerenveenA | 3-0 | 53 | – | 6.5 | ||
| 22.10.2023 | TwenteH | 2-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 07.10.2023 | GO Ahead EaglesA | 4-0 | 90 | 3 | 7.0 | ||
| 01.10.2023 | PEC ZwolleH | 2-1 | 90 | 2 | 2 | 8.0 | |
| 28.09.2023 | AZ AlkmaarA | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 23.09.2023 | FC VolendamA | 2-2 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 16.09.2023 | UtrechtH | 1-3 | 90 | – | 7.5 | ||
| 02.09.2023 | ExcelsiorH | 3-1 | 87 | 2 | 1 | 7.3 | |
| 18.08.2023 | NEC NijmegenH | 2-1 | 85 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 12.08.2023 | AjaxA | 4-1 | 89 | – | 6.3 | ||
| 21.05.2022 | ExcelsiorH | 1-3 | 24↑ | – | 6.7 | ||
| 18.05.2022 | ExcelsiorA | 3-0 | 68 | 1 | 6.7 | ||
| 15.05.2022 | Sparta RotterdamH | 1-3 | 61 | – | 6.9 | ||
| 11.05.2022 | WaalwijkA | 2-0 | 76 | – | 6.6 | ||
| 07.05.2022 | Willem IIA | 2-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 30.04.2022 | TwenteH | 1-1 | 72 | 1 | – | 7.0 | |
| 24.04.2022 | GroningenA | 0-1 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 10.04.2022 | FeyenoordH | 1-4 | 64 | – | 6.7 | ||
| 03.04.2022 | Fortuna SittardA | 0-2 | 77 | 2 | – | 7.5 | |
| 18.03.2022 | HeerenveenA | 2-0 | 12↑ | 1 | 6.7 | ||
| 13.03.2022 | VitesseH | 0-0 | 28↑ | – | 7.3 | ||
| 06.03.2022 | PSV EindhovenA | 3-1 | 26↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 26.02.2022 | PEC ZwolleH | 2-0 | 28↑ | – | 6.3 | ||
| 19.02.2022 | AZ AlkmaarA | 2-1 | 30↑ | – | 6.7 | ||
| 11.02.2022 | UtrechtH | 1-0 | 2↑ | – | – | ||
| 06.02.2022 | AjaxA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.01.2022 | WaalwijkA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.01.2022 | AZ AlkmaarH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.12.2021 | AjaxA | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.12.2021 | UtrechtH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.12.2021 | PEC ZwolleA | 0-1 | –↑ | – | – |
ŞUT8
GOL1
xG0.5
xG FARKI+0.5over performing
DÖNÜŞÜM%12.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Kontra atak3%38
- Asist sonrası2%25
- Açık oyun2%25
- Duran top1%12
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak7%88
- Sol ayak1%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR8 şut
- 1-15' 2 %25
- 16-30' 3 %38
- 31-45' 1 %12
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %12
- 76-90+' 1 %12
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 108 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2026
Uyluk sakatlığıKadroda yok
2 maç
03.2026
Kadro dışıKadroda yok
1 maç
05.2024
SakatlıkŞüpheli
7 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 575 dk
Veri yetersiz: Dengeli hücum profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU46.5Eredivisie 2025
PERFORMANS47.4575 dk
KARARVeri yetersiz53/100
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet
56.6
Çizgi kanadı
51.6
Baskıcı forvet
47.9
Role fit sinyali var ama confidence 85/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 192 oyuncu
Scout skoru
%44
Performans
%54
Dakika
%62
Değer / getiri
%19
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%54
Performans
%63
Dakika
%68
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.68
7.2
93
Kilit pas / 90
1.41
1.6
88
Performans skoru
47.4
76
62
Pas hacmi / 90
26.92
34
79
Asist / 90
0.16
0.32
50
Başarılı drible / 90
0.94
1.1
86
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Thomas GoigingerFC BW Linz · 32
%95
1gol
2asist
51scout
€250K
Bundesliga
Ademola Ola-AdebomiWSG Wattens · 22
%81
3gol
2asist
68scout
€450K
Bundesliga
Albert GuðmundssonFiorentina · 28
%81
5gol
3asist
54scout
€13.00M
Serie A
Moses SimonParis FC · 30
%70
3gol
3asist
54scout
Ligue 1
Neal MaupaySevilla · 29
%64
2gol
1asist
50scout
€4.00M
La Liga
Meschak EliaAlanyaspor · 28
%63
2gol
0asist
44scout
Süper Lig
Elayis TavsanReggiana · 24
%62
3gol
1asist
64scout
€900K
Serie B
Paul RothrockSeattle Sounders · 26
%60
4gol
6asist
60scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


