Neil Glossoa
France · Attacker

Neil Glossoa

YAŞ21
KULÜPPAU
BU SEZON0G · 3A
Asist30.28 / 90
Şut20.18 / 90
Kilit pas121.10 / 90
Başarılı dripling151.38 / 90
Kazanılan ikili595.41 / 90
Rating6.66
OYUNCU PROFİLİLigue 2 2025 · 49 forvetler
Gol — %0 (0.00) Şut — %0 (0.2) Asist — %92 (0.28) Kilit pas — %65 (1.10) Drible — %94 (1.38) İkili mücadele — %90 (%50) 57 ORT. % 0 0 92 65 94 90
  • Gol 0.00 %0
  • Şut 0.2 %0
  • Asist 0.28 %92
  • Kilit pas 1.10 %65
  • Drible 1.38 %94
  • İkili mücadele %50 %90
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 981 dakika oynadı.
2025/26 30 981 0 3 6.66
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 2PAU 30 981 0 3 6.66
Şut2
Kilit pas12
Drible15%38 başarı
İkili kazanılan59%50
Müdahale20
Faul1113 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11822 yedek
G+A / 900.28
Kart2
2024/25 2 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Auxerre 2 0 0 0
TOPLAM GOL0
İLK 1102 yedek girdi
FORMA32
MAÇ GEÇMİŞİ32 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
09.05.2026 ReimsA 5-3 75 5.9
02.05.2026 NancyH 1-3 90 1 6.7
24.04.2026 AnnecyA 5-1 45 5.9
17.04.2026 GuingampH 2-1 69 1 7.7
10.04.2026 AmiensA 0-1 90 6.9
06.04.2026 Le MansA 4-0 45 6.9
20.03.2026 MontpellierH 0-0
13.03.2026 Clermont FootA 0-1 10 6.3
06.03.2026 BastiaH 2-2 11 6.3
28.02.2026 Saint EtienneH 0-3 17 6.7
23.01.2026 GrenobleH 2-2 5
16.01.2026 DunkerqueA 3-1 23 6.3
03.01.2026 RodezH 3-3 13 6.3
12.12.2025 AmiensH 1-2 13 6.2
06.12.2025 MontpellierA 0-1 31 6.2
21.11.2025 Le MansH 1-2 12 7.5
08.11.2025 GuingampA 2-2
03.11.2025 Estac TroyesH 1-1 81 1 6.6
28.10.2025 Saint EtienneA 6-0 35 6.9
24.10.2025 DunkerqueH 0-3 29 6.3
17.10.2025 GrenobleA 1-1 23 6.2
03.10.2025 Clermont FootH 3-1 21 6.2
26.09.2025 RodezA 1-2 29 1 7.3
23.09.2025 LavalH 1-0 90 7.5
19.09.2025 BoulogneA 0-3 66 7.6
12.09.2025 RED Star FC 93H 0-3 23 6.5
29.08.2025 NancyA 2-2 12 1 7.2
25.08.2025 ReimsH 2-0 10 6.3
15.08.2025 BastiaA 1-1
09.08.2025 AnnecyH 2-0 13 6.7
22.02.2025 MarseilleH 3-0
24.01.2025 Saint EtienneH 1-1
ŞUT4
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.0 43' · xG 0.0 73' · xG 0.0 40' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 3 (%75) Açık oyun — 1 (%25) 4 şut
  • Asist sonrası3%75
  • Açık oyun1%25
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 3 (%75) Sağ ayak — 1 (%25) 4 şut
  • Sol ayak3%75
  • Sağ ayak1%25
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR4 şut
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 2 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 2 %50
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %25
  • 76-90+' 1 %25
PİYASA DEĞERİ€500K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2025 · 32 maç
PAU 30maç 2025
Auxerre 2maç 2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 PAU Slavia Praha
2025-07-01 AJ Auxerre B Pau FC free transfer
2023-07-01 AJ Auxerre U19 AJ Auxerre B -
2021-07-01 AJ Auxerre U17 AJ Auxerre U19 -
2020-07-01 AJ Auxerre Yth. AJ Auxerre U17 -
2017-07-01 Palaiseau Jgd. AJ Auxerre Yth. free transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 981 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU57.4Ligue 2 2025
PERFORMANS26.8981 dk
KARARVeri yetersiz61/100
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet 71.8
Çizgi kanadı 68.8
Baskıcı forvet 64.9
Role fit sinyali var ama confidence 86/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 123 oyuncu
Scout skoru %45
Performans %24
Dakika %64
Değer / getiri %38
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %72
Performans %40
Dakika %78
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 70.8 76 93
Ortalama rating 6.66 7.2 92
Asist / 90 0.28 0.32 88
Pas hacmi / 90 39.82 34 100
Kilit pas / 90 1.1 1.6 69
Performans skoru 26.8 76 35
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam