LİG1. Lig
BU SEZON4G · 0A
Gol40.81 / 90
Asist00.00 / 90
Şut61.21 / 90
Kilit pas81.62 / 90
Başarılı dripling30.61 / 90
Kazanılan ikili132.63 / 90
Rating6.68
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
1.211.45
Kazanılan ikili
2.637.26
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
9.
1. Lig2024 · Yeni Çorumspor · 36 maç
4asist9.
39.
1. Lig2025 · Yeni Çorumspor · 3 maç
2gol39.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Reg. Cup Bayern2020/2021 · Germany
🥈
KNVB Beker2018/2019 · Holland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 8 G+A
GolAsist
2025/26
37
507
4
0
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%57 isabet
Kilit pas8
Drible3%27 başarı
İkili kazanılan18%38
Müdahale7
Faul106 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11235 yedek
G+A / 900.71
Kart11
2024/25
35
2.580
3
5
7.11
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut27%44 isabet
Kilit pas64
Drible28%54 başarı
İkili kazanılan92%45
Müdahale24
Faul3225 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11314 yedek
G+A / 900.28
Kart9
2023/24
29
1.290
3
0
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%26 isabet
Kilit pas19
Drible8%40 başarı
İkili kazanılan49%44
Müdahale22
Faul1412 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111415 yedek
G+A / 900.21
Kart4
TOPLAM GOL5
İLK 113441 yedek girdi
KART14
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 1 %20
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %20
- 46-60' 1 %20
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %40
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-1-4-160%82
- 4-2-3-15%7
- 4-3-34%5
- 4-4-22%3
- 3-4-31%1
- 3-5-21%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.05.2026 | Esenler EroksporA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.05.2026 | Bodrum FKH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2026 | Bodrum FKA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | SivassporH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | PendiksporA | 1-1 | 62 | 1 | 6.9 | ||
| 07.04.2026 | BB BodrumsporH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.04.2026 | BandırmasporH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2026 | EroksporH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.03.2026 | BolusporA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.03.2026 | HataysporH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.03.2026 | Manisa BBSKA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2026 | ÜmraniyesporH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.02.2026 | Serik BelediyesporA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 13.02.2026 | İstanbulsporH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2026 | Van BBA | 3-1 | 25↑ | – | 6.5 | ||
| 31.01.2026 | KeçiörengücüH | 1-0 | 4↑ | – | – | ||
| 25.01.2026 | SarıyerA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.01.2026 | Adana DemirsporH | 4-1 | 30↑ | 1 | 1 | 8.2 | |
| 09.01.2026 | AmedA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.12.2025 | Erzurum BBA | 1-0 | 15↑ | – | 6.5 | ||
| 21.12.2025 | SakaryasporH | 2-0 | 26↑ | – | 6.5 | ||
| 13.12.2025 | SivassporA | 1-1 | 71 | – | 6.2 | ||
| 08.12.2025 | PendiksporH | 2-0 | 26↑ | – | 6.3 | ||
| 30.11.2025 | BB BodrumsporA | 4-0 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 22.11.2025 | BandırmasporA | 1-0 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 09.11.2025 | 76 Iğdır BelediyesporH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.11.2025 | EroksporA | 3-1 | 10↑ | – | 6.2 | ||
| 18.10.2025 | HataysporA | 1-4 | 12↑ | 1 | 1 | 7.6 | |
| 03.10.2025 | Manisa BBSKH | 3-1 | 25↑ | 2 | 6.3 | ||
| 27.09.2025 | ÜmraniyesporA | 1-1 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 23.09.2025 | Serik BelediyesporH | 1-1 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 19.09.2025 | İstanbulsporA | 3-1 | 24↑ | – | 6.2 | ||
| 13.09.2025 | Van BBH | 0-0 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 31.08.2025 | KeçiörengücüA | 1-2 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 22.08.2025 | SarıyerH | 2-1 | 30↑ | – | 6.5 | ||
| 16.08.2025 | Adana DemirsporA | 0-3 | 21↑ | 1 | 1 | 7.6 | |
| 10.08.2025 | AmedH | 2-0 | 26↑ | 1 | 1 | 7.9 | |
| 10.05.2025 | İstanbulsporA | 3-0 | 89 | – | 7.0 | ||
| 04.05.2025 | ŞanlıurfasporH | 2-1 | 75 | 1 | 6.9 | ||
| 27.04.2025 | AnkaragucuA | 1-0 | 27↑ | 1 | 6.6 | ||
| 19.04.2025 | AmedA | 1-0 | 45 | 1 | 7.0 | ||
| 09.04.2025 | Erzurum BBA | 1-1 | 89 | 2 | 7.2 | ||
| 05.04.2025 | EroksporH | 3-3 | 70 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 29.03.2025 | PendiksporA | 2-2 | 63 | – | 6.7 | ||
| 16.03.2025 | KeçiörengücüH | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 09.03.2025 | GenclerbirligiA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 05.03.2025 | BolusporH | 0-2 | 72 | – | 7.0 | ||
| 01.03.2025 | 76 Iğdır BelediyesporA | 1-0 | 77 | – | 6.2 | ||
| 22.02.2025 | AdanasporH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 15.02.2025 | KocaelisporA | 2-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 11.02.2025 | Yeni MalatyasporH | 2-0 | 63 | 2 | 1 | 8.9 | |
| 08.02.2025 | SakaryasporA | 2-1 | 77 | 1 | 6.6 | ||
| 31.01.2025 | BandırmasporH | 4-0 | 75 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 26.01.2025 | Fatih KaragümrükA | 1-0 | 84 | 1 | 6.9 | ||
| 18.01.2025 | ÜmraniyesporH | 3-1 | 68 | 1 | 6.9 | ||
| 13.01.2025 | İstanbulsporH | 3-1 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 04.01.2025 | ŞanlıurfasporA | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 22.12.2024 | AnkaragucuH | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 15.12.2024 | AmedH | 1-1 | 90 | 2 | 7.7 | ||
| 30.11.2024 | Erzurum BBH | 0-1 | 70 | – | 6.6 |
ŞUT10
GOL4
xG0.0
xG FARKI+4.0over performing
DÖNÜŞÜM%40.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası4%40
- Kontra atak3%30
- Açık oyun2%20
- Serbest vuruş1%10
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak8%80
- Sol ayak2%20
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR10 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %10
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 9 %90
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2025 · 101 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2018-07-01
Leverkusen U19
→
Willem II
€100k
Leverkusen U19
→
Willem II
€100k
2016-07-01
Leverkusen U17
→
Leverkusen U19
-
Leverkusen U17
→
Leverkusen U19
-
2014-07-01
Leverkusen Yth.
→
Leverkusen U17
-
Leverkusen Yth.
→
Leverkusen U17
-
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
1. Lig2024 · Yeni Çorumspor
9sarı · 36 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 507 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU41.31. Lig 2025
PERFORMANS39.8507 dk
KARARVeri yetersiz50/100
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
52.3
Box-to-box orta saha
51.5
Derinden oyun kurucu
51.1
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 366 oyuncu
Scout skoru
%44
Performans
%58
Dakika
%54
Değer / getiri
%6
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%46
Performans
%58
Dakika
%65
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
1.42
1.8
79
Ortalama rating
6.7
7.2
93
Gol / 90
0.71
0.22
100
Performans skoru
39.8
76
52
Müdahale / 90
1.24
1.8
69
Pas hacmi / 90
41.72
52
80
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Sebastian JørgensenIFK Norrkoping · 25
%95
5gol
1asist
56scout
Allsvenskan
Sebastian NanasiStrasbourg · 23
%87
7gol
2asist
59scout
€12.00M
Ligue 1
Pavel ŠulcLyon · 25
%84
10gol
3asist
61scout
Ligue 1
Benjamin NygrenCeltic · 24
%72
4gol
1asist
49scout
UEFA Europa League
Patrick GreilSCR Altach · 29
%66
12gol
2asist
61scout
€800K
Bundesliga
Filip BilbijaSC Paderborn 07 · 25
%65
15gol
3asist
66scout
€2.50M
2. Bundesliga
Giovani VersiniPAU
%63
6gol
2asist
56scout
€5.00M
Ligue 2
Gonzalo GarcíaReal Madrid · 21
%60
6gol
1asist
51scout
€30.00M
La Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
Corum FK
Türkgücü Münch.