Ulises Sánchez
Mexico · Midfielder

Ulises Sánchez

YAŞ26
BOY167
KİLO70
DOĞUM YERİCiudad de México
LİGCONCACAF Champions League
BU SEZON0G · 1A
Asist10.21 / 90
Şut71.50 / 90
Kilit pas51.07 / 90
Başarılı dripling61.29 / 90
Kazanılan ikili306.43 / 90
Rating7.13
OYUNCU PROFİLİLiga MX 2026 · 96 orta sahalar
Kilit pas — %42 (1.07) Asist — %80 (0.21) Drible — %73 (1.29) Pas isabeti — %72 (%87) Top kapma — %39 (2.14) İkili mücadele — %98 (%68) 67 ORT. % 42 80 73 72 39 98
  • Kilit pas 1.07 %42
  • Asist 0.21 %80
  • Drible 1.29 %73
  • Pas isabeti %87 %72
  • Top kapma 2.14 %39
  • İkili mücadele %68 %98
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 420 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
5. Liga MX2021 · Pachuca · 36 maç 6asist5.
18. Liga MX2023 · Pachuca · 32 maç 9gol18.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Liga MX2024/2025 Apertura · Mexico
🏆 Concacaf Nations League2024/2025 · Nc-America
🏆 Campeones Cup2024 · Nc-America
🏆 Concacaf Champions Cup2024 · Nc-America
🏆 Concacaf Gold Cup2023 USA · Nc-America
🏆 Campeón de Campeones2023/2024 · Mexico
🏆 Supercopa MX2023/2024 · Mexico
🏆 Liga MX2022/2023 Apertura · Mexico
🏆 Concacaf Champions Cup2016/2017 · Nc-America
🥈 Liga MX2024/2025 Clausura · Mexico · 2nd Place
🥈 Concacaf Nations League2023/2024 · Nc-America · 2nd Place
🥈 Campeón de Campeones2022/2023 · Mexico · 2nd Place
🥈 Liga MX2021/2022 Clausura · Mexico · 2nd Place
🥈 Concacaf Gold Cup2021 · Nc-America · 2nd Place
🥈 Copa MX2017/2018 Apertura · Mexico · 2nd Place
🥈 Campeón de Campeones2015/2016 · Mexico · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 15 G+A
2020 6 2021 9 2022 7 2023 15 2024 4 2025 3 2026 1
GolAsist
2026/27 6 420 0 1 7.13
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXClub America 6 420 0 1 7.13
Şut7%43 isabet
Kilit pas5
Drible6%86 başarı
İkili kazanılan30%68
Müdahale7
Faul510 kazanılan
İlk 1142 yedek
G+A / 900.21
Kart1
2025/26 32 2.053 3 0 6.94
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXClub America 32 2.053 3 0 6.94
Şut36%47 isabet
Kilit pas26
Drible9%50 başarı
İkili kazanılan83%58
Müdahale28
Faul1534 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11248 yedek
G+A / 900.13
Kart31
Kaptan1maçta
2024/25 47 2.665 2 2 7.03
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXClub America 44 2.638 2 2 7.03
Copa AmericaMexico 3 27 0 0 6.65
Şut38%34 isabet
Kilit pas45
Drible18%41 başarı
İkili kazanılan119%49
Müdahale52
Faul2536 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112819 yedek
G+A / 900.14
Kart1
2023/24 34 2.610 9 6 7.43
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXPachuca 34 2.610 9 6 7.43
Şut51%53 isabet
Kilit pas57
Drible27%44 başarı
İkili kazanılan157%50
Müdahale54
Faul3958 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11295 yedek
G+A / 900.52
Kart10
Kaptan6maçta
2022/23 40 3.494 4 3 7.03
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXPachuca 40 3.494 4 3 7.03
Şut38%45 isabet
Kilit pas60
Drible36%42 başarı
İkili kazanılan237%51
Müdahale98
Faul4684 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1140
G+A / 900.18
Kart51
2021/22 37 3.028 3 6 6.91
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXPachuca 37 3.028 3 6 6.91
Şut24%42 isabet
Kilit pas42
Drible33%63 başarı
İkili kazanılan168%53
Müdahale55
Faul2758 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11361 yedek
G+A / 900.27
Kart71
2020/21 41 3.173 4 2 6.92
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXPachuca 41 3.173 4 2 6.92
Şut28%36 isabet
Kilit pas39
Drible30%62 başarı
İkili kazanılan194%53
Müdahale74
Faul4676 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11365 yedek
G+A / 900.17
Kart3
TOPLAM GOL7
İLK 115429 yedek girdi
KART6
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA28
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 5 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 31-45'
  • 1-15' 1 %14
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 5 %71
  • 46-60' 1 %14
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 40 4-4-2 — 9 5-4-1 — 8 4-1-4-1 — 7 4-3-3 — 5 5-3-2 — 5 74 maç
  • 4-2-3-140%54
  • 4-4-29%12
  • 5-4-18%11
  • 4-1-4-17%9
  • 4-3-35%7
  • 5-3-25%7
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.08.2026 PueblaH 2-0 24 2 6.6
22.08.2026 FC JuarezA 1-2 83 3 7.2
16.08.2026 Atletico San LuisH 3-0 36 7.0
02.08.2026 Santos LagunaH 3-0 90 1 2 7.7
25.07.2026 Atlante FCA 1-1 92 7.0
19.07.2026 Club QueretaroA 0-1 95 7.3
11.05.2026 U.N.A.M. - PumasA 3-3 75 2 6.2
03.05.2026 U.N.A.M. - PumasH 3-3 79 1 6.3
26.04.2026 AtlasH 0-1 72 7.3
22.04.2026 LeonA 2-3 93 1 2 7.3
19.04.2026 TolucaH 2-1
12.04.2026 Cruz AzulH 1-1 39 6.3
05.04.2026 Santos LagunaA 1-1 16 7.2
22.03.2026 U.N.A.M. - PumasA 1-0 76 1 6.9
16.03.2026 MazatlánH 2-0 85 2 7.9
07.03.2026 Club QueretaroA 1-2 89 2 7.5
05.03.2026 FC JuarezH 1-2 67 2 6.7
01.03.2026 Tigres UANLH 1-4 42 1 6.6
21.02.2026 PueblaA 0-4 74 1 6.7
15.02.2026 Guadalajara ChivasA 1-0 50 6.6
08.02.2026 MonterreyH 1-0 67 2 7.0
31.01.2026 NecaxaH 2-0 72 1 7.3
29.11.2025 MonterreyH 2-1 100 6.6
27.11.2025 MonterreyA 2-0 12 1 6.3
09.11.2025 TolucaA 2-0 90 3 6.7
02.11.2025 LeonH 2-0 80 2 7.3
19.10.2025 Cruz AzulA 2-1 79 6.9
05.10.2025 Santos LagunaH 3-0 90 2 7.7
28.09.2025 U.N.A.M. - PumasH 4-1 10 6.3
25.09.2025 Atletico San LuisA 0-1 64 2 7.0
21.09.2025 MonterreyA 2-2 23 1 6.7
14.09.2025 Guadalajara ChivasH 1-2 90 1 6.3
31.08.2025 PachucaH 2-0 79 7.2
25.08.2025 AtlasA 2-4 90 1 6.9
17.08.2025 Tigres UANLA 1-3 90 2 2 9.2
10.08.2025 Club QueretaroH 1-0 90 2 7.0
27.07.2025 NecaxaA 1-1
12.07.2025 FC JuarezAC 1-1 70 2 6.2
26.05.2025 TolucaA 2-0 98 6.9
23.05.2025 TolucaH 0-0 83 6.9
19.05.2025 Cruz AzulH 2-1 90 7.3
16.05.2025 Cruz AzulA 1-0 89 6.7
11.05.2025 PachucaH 2-0 90 7.2
08.05.2025 PachucaA 0-0 90 1 7.7
19.04.2025 MazatlánH 5-0 98 4 7.3
17.04.2025 MonterreyA 1-0 90 6.5
13.04.2025 Cruz AzulH 0-0 90 1 6.9
05.04.2025 PachucaA 1-0
30.03.2025 Tigres UANLH 3-0 97 1 7.3
16.03.2025 AtlasA 1-3 90 2 1 8.5
09.03.2025 Guadalajara ChivasA 0-0 63 6.5
01.03.2025 TolucaH 3-0 80 2 6.9
23.02.2025 U.N.A.M. - PumasA 0-2 82 2 6.9
20.02.2025 LeonH 1-1 45 2 7.2
15.02.2025 NecaxaH 2-3 45 6.3
08.02.2025 PueblaA 1-2 90 1 7.9
01.02.2025 FC JuarezH 4-0 77 1 1 7.7
29.01.2025 Atletico San LuisH 3-0 90 1 6.7
26.01.2025 Santos LagunaA 1-4 97 1 2 8.0
11.01.2025 Club QueretaroA 0-1 90 4 8.2
ŞUT36
GOL1
xG2.0
xG FARKI-1.0under performing
DÖNÜŞÜM%2.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
53' · xG 0.051 72' · xG 0.028 53' · xG 0.098 12' · xG 0.085 · GOL 49' · xG 0.067 26' · xG 0.022 26' · xG 0.024 21' · xG 0.047 49' · xG 0.015 82' · xG 0.022 63' · xG 0.026 20' · xG 0.148 56' · xG 0.025 6' · xG 0.02 79' · xG 0.057 45' · xG 0.043 19' · xG 0.048 58' · xG 0.026 15' · xG 0.023 65' · xG 0.036 36' · xG 0.122 35' · xG 0.021 90' · xG 0.078 57' · xG 0.022 57' · xG 0.022 67' · xG 0.369 48' · xG 0.0 20' · xG 0.0 3' · xG 0.0 90' · xG 0.069 78' · xG 0.015 66' · xG 0.17 36' · xG 0.077 7' · xG 0.115 87' · xG 0.012 73' · xG 0.015
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 22 (%61) Açık oyun — 6 (%17) Korner — 6 (%17) Taç sonrası — 1 (%3) Kontra atak — 1 (%3) 36 şut
  • Asist sonrası22%61
  • Açık oyun6%17
  • Korner6%17
  • Taç sonrası1%3
  • Kontra atak1%3
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 30 (%83) Sol ayak — 5 (%14) Kafa — 1 (%3) 36 şut
  • Sağ ayak30%83
  • Sol ayak5%14
  • Kafa1%3
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR36 şut
1-15' — 5 16-30' — 6 31-45' — 4 46-60' — 9 61-75' — 6 76-90+' — 6 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 9 46-60'
  • 1-15' 5 %14
  • 16-30' 6 %17
  • 31-45' 4 %11
  • 46-60' 9 %25
  • 61-75' 6 %17
  • 76-90+' 6 %17
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 237 maç
Club America 82maç 2024–2026
Mexico 3maç 2024
Pachuca 152maç 2020–2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01 Pachuca América €9.00m
2024-06-29 Pachuca Club America
2020-07-01 CF Pachuca U20 Pachuca -
2020-06-30 Min. Zacatecas CF Pachuca U20 End of loan
2020-06-15 Mineros de Zacatecas Pachuca
2019-01-01 Pachuca Mineros de Zacatecas
2019-01-01 CF Pachuca U20 Min. Zacatecas loan transfer
2016-07-01 CF Pachuca U17 CF Pachuca U20 -
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 Liga MX2025 · Club America 1kırmızı · 1 maç
🟨 Liga MX2023 · Pachuca 10sarı · 32 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2053 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıProxy full sezon degil; xG/90 yalniz secili sezon parcasinin dakikalariyla hesaplandi.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU52.1Liga MX 2025
PERFORMANS33.72053 dk
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 165 oyuncu
Scout skoru %54
Performans %38
Dakika %90
Değer / getiri %1
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %63
Performans %48
Dakika %93
Değer / getiri %19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam