Nazmi Gripshi
Albania · Attacker

Nazmi Gripshi

YAŞ28
KULÜPFC Astana
DOĞUM YERİDurrës
LİGPremier League
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut22.50 / 90
Başarılı dripling22.50 / 90
Kazanılan ikili56.25 / 90
Rating7.70
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.00
Şut 2.501.12
Başarılı dripling 2.502.25
Kazanılan ikili 6.256.75
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 League Cup2024 · Kazakhstan
🏆 Superliga2023/2024 · Kosovo
🏆 Cup2023/2024 · Kosovo
🏆 Superliga2022/2023 · Kosovo
🏆 Super Cup2022/2023 · Kosovo
🏆 Superliga2021/2022 · Kosovo
🏆 Super Cup2018/2019 · Albania
🏆 Cup2017/2018 · Albania
🏆 Superliga2017/2018 · Albania
🥈 Premier League2024 · Kazakhstan · 2nd Place
🥈 Super Cup2023/2024 · Kosovo · 2nd Place
🥈 Cup2016/2017 · Albania · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 0 G+A
2022 0 2023 0 2024 0 2025 0
GolAsist
2025/26 2 72 0 0 7.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueFC Astana 2 72 0 0 7.70
Şut2%50 isabet
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan5%50
Müdahale1
Faul12 kazanılan
İlk 1111 yedek
2024/25 4 240 0 0 7.03
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueFC Astana 4 240 0 0 7.03
Şut3%33 isabet
Kilit pas4
Drible6%60 başarı
İkili kazanılan18%49
Müdahale4
Faul38 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1131 yedek
2023/24 6 478 0 0 6.73
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueBallkani 6 478 0 0 6.73
Şut8%12 isabet
Kilit pas3
Drible9%47 başarı
İkili kazanılan38%47
Müdahale8
Faul318 kazanılan
Ofsayt5
İlk 116
2022/23 4 180 0 0 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueBallkani 4 180 0 0 6.90
Kilit pas1
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan14%61
Müdahale4
Faul17 kazanılan
İlk 1122 yedek
TOPLAM GOL3
İLK 11255 yedek girdi
KART2
FORMA77
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %33
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %33
  • 61-75' 1 %33
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-3 — 14 4-4-2 — 5 5-4-1 — 5 4-2-3-1 — 2 5-3-2 — 2 3-4-1-2 — 1 29 maç
  • 3-4-314%48
  • 4-4-25%17
  • 5-4-15%17
  • 4-2-3-12%7
  • 5-3-22%7
  • 3-4-1-21%3
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
1 M. DakuM. Daku 1 J. SiweJ. Siwe 1 N. LobovN. Lobov Gripshi 3
MAÇ GEÇMİŞİ16 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
14.08.2025 LausanneH 0-2 72 2 7.7
07.08.2025 LausanneA 3-1
19.12.2024 Apoel NicosiaA 1-1 68 1 7.0
12.12.2024 ChelseaH 1-3 2
28.11.2024 GuimaraesH 1-1 86 6.9
03.10.2024 TSC Backa TopolaH 1-0 84 2 7.2
14.12.2023 Dinamo ZagrebA 3-0 31 6.3
30.11.2023 PlzenH 0-1 90 1 6.9
09.11.2023 FC AstanaA 0-0 90 3 7.5
26.10.2023 FC AstanaH 1-2 90 2 6.3
05.10.2023 Dinamo ZagrebH 2-0 87 1 6.9
21.09.2023 PlzenA 1-0 90 1 6.5
03.11.2022 CFR 1907 ClujA 1-0
27.10.2022 Slavia PrahaH 0-1
15.09.2022 Slavia PrahaA 3-2 90 6.6
08.09.2022 CFR 1907 ClujH 1-1 90 7.2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2025 · 16 maç
FC Astana 6maç 2024–2025
Ballkani 10maç 2022–2023
Skenderbeu Korce 2016–2019
Teuta Durrës 2014–2015
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01 Ballkani FC Astana
2020-08-19 Skenderbeu Korce Ballkani
2017-01-31 Teuta Durrës Skenderbeu Korce € 60K
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Premier League2026 · Rubin 1sarı · 1 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 72 dk

Veri yetersiz: Top taşıyan hücumcu

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU36.5UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS39.372 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 457 oyuncu
Scout skoru %51
Performans %65
Dakika %39
Değer / getiri %8
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %39
Performans %54
Dakika %32
Değer / getiri %19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam