R. El Arguioui
Netherlands · Midfielder

R. El Arguioui

YAŞ20
BOY178
KİLO74
KULÜPCambuur
DOĞUM YERİUtrecht
LİGEredivisie
BU SEZON4G · 0A
Gol40.82 / 90
Asist00.00 / 90
Şut122.47 / 90
Kilit pas81.65 / 90
Başarılı dripling102.06 / 90
Kazanılan ikili224.53 / 90
Rating7.49
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2026 · 76 orta sahalar
Kilit pas — %68 (1.65) Asist — %0 (0.00) Drible — %89 (2.06) Pas isabeti — %35 (%83) Top kapma — %13 (0.82) İkili mücadele — %55 (%49) 43 ORT. % 68 0 89 35 13 55
  • Kilit pas 1.65 %68
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 2.06 %89
  • Pas isabeti %83 %35
  • Top kapma 0.82 %13
  • İkili mücadele %49 %55
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 437 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇 Eredivisie2026 · Cambuur · 3 maç 3gol1.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2026/27 · 4 G+A
2024 0 2025 0 2026 4
GolAsist
2026/27 5 437 4 0 7.49
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieCambuur 5 437 4 0 7.49
Şut12%50 isabet
Kilit pas8
Drible10%77 başarı
İkili kazanılan22%49
Müdahale4
Faul63 kazanılan
Ofsayt1
İlk 115
G+A / 900.82
Kart1
2025/26 11 58 0 0 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieUtrecht 8 51 0 0 6.60
UEFA Europa LeagueUtrecht 3 7 0 0
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan5%62
Faul12 kazanılan
Kart1
2024/25 4 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieUtrecht 4 0 0 0
TOPLAM GOL51 penaltı
İLK 11515 yedek girdi
KART2
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %20
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %20
  • 61-75' 1 %20
  • 76-90+' 2 %40
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 9 4-3-3 — 7 3-4-2-1 — 1 3-4-3 — 1 4-1-3-2 — 1 4-4-2 — 1 20 maç
  • 4-2-3-19%45
  • 4-3-37%35
  • 3-4-2-11%5
  • 3-4-31%5
  • 4-1-3-21%5
  • 4-4-21%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
2 Nicolas BinderNicolas Binder 1 N. SourenN. Souren Arguioui 3
MAÇ GEÇMİŞİ20 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
06.09.2026 TelstarA 2-2 90 1 3 7.8
30.08.2026 TwenteH 1-4 87 2 6.5
23.08.2026 FeyenoordH 2-5 81 2 3 8.3
15.08.2026 Fortuna SittardA 3-1 89 1 1 8.3
07.08.2026 ExcelsiorH 0-4 90 3 6.5
24.05.2026 AjaxA 0-0 47 6.6
21.05.2026 HeerenveenH 3-2
17.05.2026 Fortuna SittardH 2-0 4
10.05.2026 AjaxA 1-2
11.04.2026 TelstarH 4-1
04.04.2026 PSV EindhovenA 4-3
22.03.2026 GO Ahead EaglesH 2-0
29.01.2026 CelticA 4-2
22.01.2026 GenkH 0-2 7
14.12.2025 NAC BredaA 1-1
11.12.2025 Nottingham ForestH 1-2
01.03.2025 NAC BredaH 1-0
15.02.2025 PSV EindhovenA 2-2
22.12.2024 Fortuna SittardH 2-5
04.12.2024 AjaxA 2-2
ŞUT13
GOL4
xG2.8
xG FARKI+1.2over performing
DÖNÜŞÜM%30.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
80' · xG 0.054 · GOL 70' · xG 0.497 · GOL 14' · xG 0.036 61' · xG 0.064 26' · xG 0.086 22' · xG 0.776 · GOL 123' · xG 0.788 · GOL 90' · xG 0.017 59' · xG 0.078 58' · xG 0.096 49' · xG 0.096 48' · xG 0.13 34' · xG 0.05
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 5 (%38) Kontra atak — 4 (%31) Açık oyun — 1 (%8) Serbest vuruş — 1 (%8) shootout — 1 (%8) Korner — 1 (%8) 13 şut
  • Asist sonrası5%38
  • Kontra atak4%31
  • Açık oyun1%8
  • Serbest vuruş1%8
  • shootout1%8
  • Korner1%8
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 11 (%85) Kafa — 1 (%8) Sol ayak — 1 (%8) 13 şut
  • Sağ ayak11%85
  • Kafa1%8
  • Sol ayak1%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR12 şut
1-15' — 1 16-30' — 2 31-45' — 1 46-60' — 4 61-75' — 2 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 46-60'
  • 1-15' 1 %8
  • 16-30' 2 %17
  • 31-45' 1 %8
  • 46-60' 4 %33
  • 61-75' 2 %17
  • 76-90+' 2 %17
PİYASA DEĞERİ€350K
KAÇIRDIĞI MAÇ18
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2026 · 20 maç
Cambuur 5maç 2026
Utrecht 15maç 2024–2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-07-30 Utrecht Cambuur
2023-07-01 Utrecht U18 Utrecht U21 -
2021-07-01 Utrecht U17 Utrecht U18 -
2020-07-01 Utrecht Youth Utrecht U17 -
2014-07-01 Elinkwijk Yth. Utrecht Youth free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
10.2025 Diz sakatlığıKadroda yok 5 maç
08.2025 Diz sakatlığıKadroda yok 3 maç
05.2025 SakatlıkKadroda yok 10 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 51 dk

Veri yetersiz: Top taşıyan hücumcu

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU38.4Eredivisie 2025
PERFORMANS10.051 dk
KARARVeri yetersiz46/100
ROL UYUMU2025
Çizgi kanadı 27.3
Pivot forvet 25.8
Bağlantı kuran forvet 24.6
Role fit sinyali var ama confidence 67/100 ve risk 28/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 192 oyuncu
Scout skoru %31
Performans %20
Dakika %28
Değer / getiri %97
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %42
Performans %26
Dakika %26
Değer / getiri %98
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.6 7.2 92
Başarılı drible / 90 3.53 2.2 100
Pas hacmi / 90 51.18 38 100
Performans skoru 10 76 13
Kilit pas / 90 0 2 0
Asist / 90 0 0.32 0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam