A. Cissè
Italy · Attacker

A. Cissè

YAŞ19
BOY178
KİLO68
KULÜPAC Milan
DOĞUM YERİTreviso
LİGSerie A
BU SEZON1G · 0A
Gol10.72 / 90
Şut42.88 / 90
Kilit pas10.72 / 90
Kazanılan ikili85.76 / 90
Rating7.05
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 7 G+A
2022 0 2023 0 2024 0 2025 7 2026 1
GolAsist
2026/27 2 125 1 0 7.05
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AAC Milan 2 125 1 0 7.05
Şut4%25 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan8%50
Müdahale2
Faul25 kazanılan
İlk 112
G+A / 900.72
2025/26 23 1.715 6 1 7.11
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Coppa ItaliaCatanzaro 1 0 0 0
Serie BCatanzaro 22 1.715 6 1 7.11
Şut37%51 isabet
Kilit pas27
Drible25%52 başarı
İkili kazanılan123%50
Müdahale19
Faul2659 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11212 yedek
G+A / 900.37
Kart3
2024/25 35 12 0 0 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AVerona 35 12 0 0 6.90
Şut2%100 isabet
İkili kazanılan1%50
Faul1
2023/24 9 11 0 0 6.30
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AVerona 9 11 0 0 6.30
Faul1
2022/23 3 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AVerona 3 0 0 0
TOPLAM GOL1
İLK 11249 yedek girdi
FORMA80
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 61-75'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %100
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 12 3-4-1-2 — 11 3-4-2-1 — 10 3-5-2 — 5 3-4-3 — 3 3-5-1-1 — 3 44 maç
  • 4-2-3-112%27
  • 3-4-1-211%25
  • 3-4-2-110%23
  • 3-5-25%11
  • 3-4-33%7
  • 3-5-1-13%7
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
28.08.2026 VeneziaH 2-0 59 1 6.2
23.08.2026 TorinoA 1-2 66 1 3 7.9
07.02.2026 ReggianaH 2-0 18 1 6.2
25.01.2026 SampdoriaH 0-0 90 3 6.9
17.01.2026 VeneziaA 3-1 77 1 6.3
10.01.2026 FrosinoneA 2-0 90 1 7.2
27.12.2025 CesenaH 2-0 77 4 6.2
19.12.2025 BariA 1-2 71 6.3
13.12.2025 AvellinoH 1-0 69 1 1 8.2
08.12.2025 ModenaA 1-2 90 6.6
29.11.2025 Virtus EntellaH 3-2 90 3 6.6
21.11.2025 PescaraH 3-3 71 1 1 7.3
08.11.2025 EmpoliA 1-0 90 7.2
02.11.2025 VeneziaH 2-1 75 1 5.9
29.10.2025 MantovaA 1-3 90 1 3 8.3
25.10.2025 PalermoH 1-0 84 1 2 7.9
19.10.2025 PadovaH 0-1 90 2 8.3
04.10.2025 MonzaA 2-1 90 1 2 7.9
01.10.2025 SampdoriaA 0-0 90 4 6.3
26.09.2025 Juve StabiaH 2-2 90 2 6.7
20.09.2025 ReggianaA 2-2 90 2 3 9.9
13.09.2025 CarrareseH 1-1 89 2 7.3
30.08.2025 SpeziaA 0-0 60 6.3
24.08.2025 SudtirolH 1-1 34 1 6.6
15.08.2025 SassuoloA 1-0
25.05.2025 EmpoliA 1-2
18.05.2025 ComoH 1-1
03.05.2025 InterA 1-0
28.04.2025 CagliariH 0-2
13.04.2025 GenoaH 0-0
06.04.2025 TorinoA 1-1
31.03.2025 ParmaH 0-0
15.03.2025 UdineseA 0-1
09.03.2025 BolognaH 1-2
03.03.2025 JuventusA 2-0
23.02.2025 FiorentinaH 1-0
15.02.2025 AC MilanA 1-0 11 1 6.9
08.02.2025 AtalantaH 0-5
01.02.2025 MonzaA 0-1
27.01.2025 VeneziaA 1-1
12.01.2025 NapoliA 2-0
04.01.2025 UdineseH 0-0
30.12.2024 BolognaA 2-3
20.12.2024 AC MilanH 0-1
15.12.2024 ParmaA 2-3
08.12.2024 EmpoliH 1-4
29.11.2024 CagliariA 1-0
23.11.2024 InterH 0-5
10.11.2024 FiorentinaA 3-1
03.11.2024 AS RomaH 3-2
29.10.2024 LecceA 1-0
26.10.2024 AtalantaA 6-1
21.10.2024 MonzaH 0-3
04.10.2024 VeneziaH 2-1
29.09.2024 ComoA 3-2
20.09.2024 TorinoH 2-3
16.09.2024 LazioA 2-1 1 1
01.09.2024 GenoaA 0-2
26.08.2024 JuventusH 0-3
18.08.2024 NapoliH 3-0
ŞUT56
GOL7
xG3.3
xG FARKI+3.7over performing
DÖNÜŞÜM%12.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
12' · xG 0.046 35' · xG 0.051 45' · xG 0.04 70' · xG 0.021 58' · xG 0.052 53' · xG 0.052 52' · xG 0.026 · GOL 13' · xG 0.044 10' · xG 0.077 70' · xG 0.023 61' · xG 0.073 21' · xG 0.081 4' · xG 0.078 51' · xG 0.039 47' · xG 0.045 25' · xG 0.071 22' · xG 0.055 39' · xG 0.049 90' · xG 0.185 75' · xG 0.036 · GOL 52' · xG 0.032 28' · xG 0.069 25' · xG 0.037 19' · xG 0.06 57' · xG 0.038 20' · xG 0.034 5' · xG 0.142 · GOL 90' · xG 0.038 89' · xG 0.024 76' · xG 0.113 54' · xG 0.043 54' · xG 0.039 75' · xG 0.051 45' · xG 0.126 · GOL 78' · xG 0.039 · GOL 69' · xG 0.037 29' · xG 0.062 · GOL 90' · xG 0.036 78' · xG 0.034 59' · xG 0.019 38' · xG 0.074 76' · xG 0.026 51' · xG 0.043 49' · xG 0.074 38' · xG 0.034 34' · xG 0.016 31' · xG 0.044 80' · xG 0.031 45' · xG 0.086 37' · xG 0.038 9' · xG 0.034 64' · xG 0.176 · GOL 32' · xG 0.021 28' · xG 0.057 2' · xG 0.251 5' · xG 0.048
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 32 (%57) Açık oyun — 7 (%12) Serbest vuruş — 6 (%11) Kontra atak — 3 (%5) Taç sonrası — 3 (%5) Korner — 3 (%5) Diğer — 2 (%4) 56 şut
  • Asist sonrası32%57
  • Açık oyun7%12
  • Serbest vuruş6%11
  • Kontra atak3%5
  • Taç sonrası3%5
  • Korner3%5
  • Diğer2%4
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 39 (%70) Sol ayak — 12 (%21) Kafa — 5 (%9) 56 şut
  • Sağ ayak39%70
  • Sol ayak12%21
  • Kafa5%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR56 şut
1-15' — 8 16-30' — 9 31-45' — 11 46-60' — 12 61-75' — 7 76-90+' — 9 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 12 46-60'
  • 1-15' 8 %14
  • 16-30' 9 %16
  • 31-45' 11 %20
  • 46-60' 12 %21
  • 61-75' 7 %12
  • 76-90+' 9 %16
PİYASA DEĞERİ€3.50M+16.7%
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 72 maç
AC Milan 2maç 2026
Catanzaro 23maç 2025
Italy U19 2023–2025
Verona 47maç 2022–2024
Verona U19 2021
Italy U16 2021
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 US Catanzaro AC Milan Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-29 Catanzaro AC Milan
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
US Sassuolo %50 2026-08-16
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1715 dk

Takip listesi: Dengeli hücum profili

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU74.6Serie B 2025
PERFORMANS57.51715 dk
KARARİzlemeye değer65/100
KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet 81.4
Baskıcı forvet 81.3
Çizgi kanadı 76.8
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 150 oyuncu
Scout skoru %91
Performans %71
Dakika %83
Değer / getiri %18
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %97
Performans %74
Dakika %90
Değer / getiri %7
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 76 100
Ortalama rating 7.11 7.2 99
Performans skoru 57.5 76 76
Kilit pas / 90 1.42 1.6 89
Pas hacmi / 90 30.07 34 88
Gol / 90 0.31 0.38 82
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam